Skocz do zawartości

53904 Top Secret


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Czas trwania efektu: 40s
Ilość strzałów: 25
Efekt: różno kolorowe zmieniające sie piwonie.
Kaliber: 30mm

Obrazek wyrzutni
Zdjęcie wyrzutni z reszta mojego stuffu sylwestrowego.
Link do filmu:
http://pl.youtube.com/watch?v=5oN3wtxL-NQ
www.fireworks.com.pl/filmy/top_secret_53904.MPG
(prawym klawiszem myszki na link i wybieracie zapisz jako, polecam scigniecie na dysk{leprzy efekt})

Moja opinia na temat tej wyrzutnie jest bardzo dobra! Piekne efekty! I jest dojść głośn :!:
Polecam :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac nieiwem jaki kodek... sciagnolem allpleyera i zrobilem updeta kodekow i zadzialalo...

ale wiem ze dziala!! bo kilka osob juz ogladalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Wapster! Piękna recenzja wyrzutni. Filmik przede wszystkim :)
Mam ffdshow i allplayera i mi podeszło. W wyrzutni jest dobre, że przy końcu idzie kilka strzałów na raz. Jednak nie można oceniać efektu po filmach : ) Trzeba to widzieć na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wystrzały z wyrzutni jeśli tak wygląda jak na filmie jej ułożenie (mówie o wystrzale) to się opłaca kupić i na tego sylwestra postanowiłem kupić black cata i właśnie tą wyrzutnie i będą to największe wyrzutnie-konkrety :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wyrzutnia, naprawdę jestem pod wrażeniem. Bardzo ładne efekty oraz ogromny huk przy wystrzale pierwszych strzałów. Wyrzutnia ta jest warta swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak wole palemki. Co do wyrzutni też mi się bardzo spodobała. Dodam jeszcze że zmienili efekt tej wyrzutni bo wcześniej był crackling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Naprawdę niezły efekt , do black cata mu daleko , ale lepszy niż z tym craclingiem.
Wyjątkowo mi się ta wyrzutnia podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny multicolorowy efekt. Minusik tylko za jeden efekt. W kategorii wyrzutni 25 strzałowych kaliber 30 mm zajmuje miejsce zaraz za black catem. Rzeczywiście lepsza jest ta wersja od wersji z cracklingiem. No chyba że znowu zmienili efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze w tej wyrzutni jest to że leci kilka strzałów na raz i efekty naprawdę piękne
ja oglądałem film na youtubie i dym w powietrzu tak jakby zakrywał efekt kolejnych wybuchów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi w tej wyrzutni spodobało sie to że tyle pięknych kolorowych efektów powoli nachodziło na siebie..naprawdę wyrzutnia godna polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

witam musze powiedzieć że jest lepsza od blac cata :neutral: :mrgreen: jak za tą cene to bardzo warto chyba ją kupie ale nie wiem co lepsze czy ten blac cat czy top secret :neutral: jak możecie to napiszcie ale chyba wezme własnie ją 10/10 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje wypowiedzi sie przeczą najpierw mówisz że jest lepsza od black cata a później że nie wiesz czy jest lepsza. Może na przyszłość układać te zdania jakoś z sensem

PS: Zdecydowanie lepszy jest black cat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
ile ta kosztuje wyrzutnia ?


Jej cena hurtowa w cenniku z 1 listopada bieżącego roku to 69,00 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Wg mnie nowy efekt tej wyrzutni jest hmm... poprostu piękny. :D Trochę mi przypomina efekt jaki jest w El Dorado lub w pytonie od Jorge'a.

Przyznam, że nie widziałem szczególnie tych kolorów, głównie srebrne trzeszczenie, ale wiadomo, że to film, a żeby mieć 100% pewność trzeba zobaczyć ją na żywo.

Ciekaw jestem jej ceny, może ulegnie zmianie? Jeśli tak, to tylko w górę. :lol:
Niektórzy nie lubią tego typu efektów jak właśnie trzeszczące palmy, które są np w NG7, ale wg mnie są one niepowtarzalne, wyróżniają się z tłumu tych zwykłych, najpopularniejszych rozprysków, podobnie zresztą jak gęste wiry czy saluty. Nie często mozna je spotkać w amatorskich wyrzutniach o małym budżecie.

Ogólnie nowy efekt tej wyrzutni zrobił na mnie spore wrażenie, (chociaż to jednak tylko film...) 8/10 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...