Skocz do zawartości

EX2 Explosive II


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

722qx.jpg

Symbol: EX2
Nazwa: Explosive II
Opis: petarda lontowa 20szt.

Całkiem możliwe, że będzie to mocniejsza wersja Explosive I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak panowie z jej hukiem?


Przed chwilą nagrałem filmik , Petarda jest równa wielkością do piccolo , tyle że ma lont . Co do jej Huku to po prostu bomba , mocniejsza od eplosive 1 , Naprawdę polecam , jest bardzo mała i bardzo mocna , jest mocniejsza od jc04 !

http://www.youtube.com/watch?v=AtWsaXRRMPk&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przed chwilą nagrałem filmik , Petarda jest równa wielkością do piccolo , tyle że ma lont . Co do jej Huku to po prostu bomba , mocniejsza od eplosive 1 , Naprawdę polecam , jest bardzo mała i bardzo mocna , jest mocniejsza od jc04 !

 

http://www.youtube.com/watch?v=AtWsaXRRMPk&feature=youtu.be

Co ty gadasz??!! ona wcale nie jest wielkości picollo jest wielkości K202 i ma lont jeżeli chodzi o moc to jest mocniejsza od JC04 testowałem z ŻUKIEM od komety to różnica duża na korzyść EX2 Polecam bardzo opłacalne i lont się pali troche dużej niż w EX1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Są lepsze od ExI miałem ExI i ExII i widać odrazu różnice pomiędzy dwoma petardami. Opłacalne petardy, wole kupić je niż picollo + lepsza wygoda bo mają lont.

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj je testowałem z kumplem na płytkiej wodzie +- 40cm głębokości i jeszcze był błysk i wzruszyło powierzchnie wody i to całkiem ładnie:)Polecam cena=jakość Tanie i bardzo opłacalne petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Huk jest dużo większy, niż w przypadku EX I? Bo gdzieś czytałem, że lepiej EX I kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą petardę cena nie wielka a huk jak na tą wielkość mega nigdy nie spotkałem tak taniej i tak mocnej petardy i dużo sztuk w opakowaniu

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...