Skocz do zawartości

TXR792 Moon Night


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Importer: Triplex
Cena: ok84zł
Zestaw 4 podwójnych rakiet bombowych kalibru 55 mm

średnica rakiety - 55 mm, długość 113 mm

2 duże efekty z każdej rakiety - zielony ring na tle złotego deszczu oraz fioletowa palma kokosowa na tle srebrnego pyłu


22b4d19c7dd8749d-s.jpg

422040d11d3b314b-s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Właśnie odpaliłem jedną dla zabawy no i szczerze powiedziawszy troszkę się zawiodłem :/ Liczyłem na nieco większy a przedewszystkim dłuższy efekt, jak bym miał dać 80zł za paczkę to bym już wolał kupić 3 paczki perfectów i odpalić je naraz albo dwa moździerze 2" no naszczęsice kupiłem tylk 2 sztuki. Jedyne co mnie zaskoczyło to głośność wybuchu, naprawde potężne jebnięcie za to + . Mimo wszystko wiadome jest wszem i wobec że rakiety są nie opłacalne :/ Mimo wszystko jeśi ktoś jest koneserem to może brać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyna z niewielu rzeczy na których się w tym roku zawiodłem.Spodziewałem się zdecydowanie czegoś lepszego.Na filmikach wyglądały dużo ładniej zwłaszcza saluty.Wartość tych rakiet to ponad 80zł.Za te pieniądze można kupić np 2xjr25,które moim zdaniem są dużo lepsze i jeszcze z zostawić sobie ponad 10zł.Rozpryski były małe a salut to już w ogóle porażka.Tak naprawdę jedyny plus tych rakiet to wysokość lotu.Lecą one moim zdaniem na wysokość około 120 metrów.Rozumiem,że rakieta lecąc na ponad 100 metrów będzie wydawać się o mniejszej rozpiętości.Ale litości one mają ponad 2 cale.Rozpiętość efektu nie lepsza niż w perfektach.Nie wiem a może mi akurat trafił się gorszy zestaw.Mam nadzieję,że osoby które mieli te rakiety na tego Sylwestra podzielą się własnymi odczuciami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzlałem te rakiety wczoraj, z tym że moje odczucie było inne. Tzn. mi się podobały i rozpiętość efektu była spoko, aczkolwiek strzelałem też rakiety Callisto i te miały sporo większy efekt mimo że leciały równie wysoko. Napewno moon night mają ciekawy efekt. Nie są kolejną rakietą z oklepanym efektem wizualnym który wygląda jak wszystko inne, dlatego też mi przypadły do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak duże rakiety efekty były naprawdę ubogie. Big Whale 3 spokojnie im dorównywały, a niekiedy przebijały. Jakby tego było mało w 2 na 4 sztuki w ogóle nie było drugiego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak widać na 5 odpalonych rakiet tylko jedna nie miała dwóch wybuchów. Widać też, że rakiety potrafią się dość mocno różnić wielkością efektu. Moim zdaniem bardzo fajne rakiety:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...