Jump to content

Motur321

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Motur321

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Z nazwy jest tylko Silent?
 2. Sklep zakończył swoją działalność już dawno.
 3. Miałem ją w tym roku i bardzo mi się spodobała.Efekty miała duże i soczyste pod względem koloru.Polecam ją każdemu kto ma nisko budżetowy stuff.Moja opinia to 11/10.
 4. Miałem je w tym roku i jakoś szczególnie mnie nie zaskoczyły.Mogłyby mieć większy efekt tytanu.Moja ocena to 7+/10.
 5. Miałem ją w tym roku.I powiem wam ,że się zawiodłem na niej.Efekty to były zielone i żółte peonie.Chińczyk pomylił chyba proch! Efekty były duże ,ale szkoda ,że nie miałem purpurowych peoni.Moja ocena to 6-/10.
 6. Motur321

  P1208 Achtung

  Udało mi się go kupić na odpuście.Za sztukę zapłaciłem 9 zł.Była to starsza wersja ,bo sama petarda była ważna do 2021.Petarda miała bardzo głośny huk i basowe uderzenie.Nawet zrobiła konkretną dziurę w ziemi.Nie spodziewałem się ,że będzie aż taką dobra.Moja ocena to 9/10 ze względu na cenę i dostępność.Polecam
 7. Motur321

  Seria Exploder

  W tym roku miałem exploder 6 , zapłaciłem za nią 30 zł.Wyrzutnia konkretna, zrobiła niezłą miazgę na czarnym niebie.Moja ocena to 100/10.Z całego serca polecam.
 8. O widzę ,że nie tylko ja w Opolu będę cały dzień strzełał.Ładny arsenał.?
 9. Tylko dzisiaj można sobie strzelić od 16 do 20 godziny.
 10. Witam was serdecznie.Chciałbym wam przedstawić swoje buchacze na ten wspaniały dzień ,jakim jest sylwester.Nazwę ,,Buchacze'' zaczerpnąłem od swojego dobrego wujka.Zakupy robiłem w hurtowni Vitis w Opolu, w sklepie internetowym PiroArt, na odpustach w dwóch miejscach blisko mojego miejsca zamieszkania i w sklepie Dino.Nie licząc,pozostałości z tamtego roku ten stuff wyniósł mnie 175 zł.Życzę miłego odpalania w sylwestra.
 11. Czy ten kubek jak się go kupi to jest wypełniony pirotechniką?
×
×
 • Create New...