Jump to content

Grubbert

Użytkownik
 • Posts

  355
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Grubbert last won the day on July 21

Grubbert had the most liked content!

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Zainteresowania
  Nowości IT,systemy audio,rush B i inne plejstejszyny.

Recent Profile Visitors

2,553 profile views

Grubbert's Achievements

Doświadczony

Doświadczony (4/7)

63

Reputation

 1. Grubbert

  MK 2021/2022

  Noooo i to mi się podoba! Bardzo dużo niedostępnych już petard. PS5 od funke/dextrin to już prawie towar wymarły,do tego moździerze od czołowego Polskiego importera firmy Brightsky Ilość spokojnie wystarczy na kilka godzin "zabawy"
 2. Legenda. Myślę że jeszcze nie raz usłyszymy o mocy drzemiącej w tych grubych korpusach. Nie będę już powielał jak należy obsługiwać ten wyrób aby uzyskać 100% mocy,bo to chyba wie każdy użytkownik forum fajerwerki. Być może pojawią się jakieś nowe wytyczne jak panu Mariuszowi skończy się tegretol i znowu dostanie jakiś jazd
 3. Pozwolę sobie dodać szczegółów. Z 7 piętra na odległość 70 metrów. Bass jest porównywalny do petard profesjonalnych na CE4.
 4. Niektóre pozycje to Łoooo Panie!!!
 5. Wyrzutnie od Funke prezentują się znakomicie!
 6. Natychmiastowa wysyłka, paczka na drugi dzień w domu. Promocje takie że aż żal nie skorzystać Polecam!!!
 7. SR550C,on raczej Ci się nie spodoba choć wiadomo jak film ma się do rzeczywistości Tarra ma fajne wachlarze, ale niestety nigdzie u nas ich nie widziałem, trzeba by bezpośrednio do sklepu w Czechien jechać.
 8. Wyrzutnie typu oraz wachlarz który za mną chodził już jakiś czas
 9. Seria Big Bang zawsze będzie miała moje uznanie,szczególnie Kasjopeja, która mimo małych rozmiarów potrafi zaskoczyć.JW59 CRACKLING GÓROM!!
 10. "Wszystko na handel,jak u pirorookie" tak serio to ładnie kasy poszło. Jak to wszystko ruszy to może być pozamiatane
 11. Łooo panie!!Zapas petard mógłby zasilić nie jeden sklep, do tego same konkrety które już bardzo ciężko dostać.Na uwagę zasługuje także piszczący moździerz od czołowego polskiego importera firmy Brightsky Co do wyrzutni to się nie wypowiem,nie widziałem na żywo żadnej ale godny na filmach wyglada bardzo fajnie.
 12. Czy jest jakaś jakaś szansa że w zakładce rarytasy pojawią się inne artykuły np rakiety,wyrzutnie?
×
×
 • Create New...