Jump to content

bomber

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bomber

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Powiem wam-byłem w sobotę 9.02.13 na hurtowni S-PIRO i zrobiłem zakupy. Bardzo jestem zadowolony, bo mają towar na miejscu w dobrych cenach. Doradzili efekty z własnego doświadczenia, nie wiedziałem że oni tak mocno strzelają po Polsce i za granicą. Strzelałem u kolegi na kawalerskim-wje...chane efekty dobrali.Polecam profesjonalistów! A co do stoisk gdzieś-tam i wysokich cen,to wszyscy gdzieś zarabiają. Trzeba iść od razu do hurtowni. U nich na stronie http://s-piro.pl cały czas są też informacje o promocjach.
 2. bomber

  fajerwerkiszczecin

  Witam, jak w tym roku wygląda sytuacja w Szczecinie? Gdzie jest bogatszy wybór i dobre ceny fajerwerków? Nie mówię o "promocjach" wcześniejszych-październik, listopad, dla picu tylko teraz przyjść i kupić dobre rzeczy w dobrej cenie. Podrzućcie info.
 3. Niestety - miłych akcentów zabrakło. Wiemy że udział biorą : Flash Barrandov i Mirnovec Pirotehnika - firmy dobrze nam znane z-za południowej granicy oraz Foti International Fireworks (Australia) istniejąca od 1793r! Może coś ciekawego i pokażą
 4. film z pokazu S - PIRO na Nysie jest na YOU TUBE
 5. Z numerem 1 startowała firma Consensa - ładny pokaz, co prawda bez zgrania z muzyką. Pokaz się skończył, a muzyka jeszcze leciała sama. Numer 2 wystartowała Stanpol Art-zero synchronizacji, muzyka tylko jako tło. Potem przed finałem coś nie poszło w systemie i pokaz się spalił co potwierdzały gwizdy widzów na plaży. Nagle po zapowiedzi następnej firmy przez prowadzącego urwał się skądś finał-w porę był by ładny. Jako ostatnia wystartowała S - PIRO na jedynym w polsce niemieckim systemie Pyrotronix. Muzyka poszła idealnie z efektami i to ujęło widownie i sędziów. Podkład muzyczny też się udał-wkrótce ma być całość na you tube. Duża ilość shotów, małych i dużych min doskonale oprawiły bomby i wyszło widowiskowo. Pierwsze miejsce przyznano S-PIRO jednogłośnie. Sędziował doświadczony szef Pyro Morawii.
×
×
 • Create New...