Skocz do zawartości

KONKURS - Reklama firmy KOMETA - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj proszę zadawać pytania związane z konkursem na reklamę firmy KOMETA.

Technika prac dowolna
Przy nagrodach niema dokładnych nazw produktów gdyż cały czas przychodzą kontenery z nowościami - będzie na pewno mile zaskoczenie tak samo jak rok temu



POWODZENIA! - bo warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, świetne nagrody przede wszystkim. Moje pytanie - czy uczestnicy, którzy wygrali nagrody w ubiegłorocznym konkursie Komety mają takie same szanse na nagrody jak inni? Jest to jakoś brane pod uwagę :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponq, nie jest to w żaden sposób brane pod uwagę. Każdy ma takie same szanse. Wszystko zależy od pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponq, nie jest to w żaden sposób brane pod uwagę. Każdy ma takie same szanse. Wszystko zależy od pomysłów.


Rozumiem. Na pewno spróbuje znowu swoich sił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie swojego projektu jest równoznaczne ze zgłoszeniem się do konkursu.
W regulaminie niema nic na temat ilości wysyłanych prac, czyli można... Od razu uprzedzam ze pod uwagę nie będzie brana ilość wysłanych prac tylko ich jakość i wykonanie (czyli nawet wysłanie 10 prac, jeśli będą kiepskie, nie daje żadnego % możliwości wygranej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można używać logo firmy KOMETA! Postaram się na dniach udostępnić logo firmy w kilku formatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O co chodzi z tym modelem 3D ?



To jest tylko przykład!!! Informacja ze praca może być wykonana w technice dowolnej. Nawet na kartce papieru, narysowana, napisana, wycięta...
Nie umieszcze tam wszystkich możliwości po to, aby nikomu nie podpowiadać oraz dla tego że nie wiem jakie macie pomysły i na co stać waszą wyobraźnie.

Mogą być to projekty gadżetów reklamowych... nie będę tu pisał co to może być bo sam nie wiem...
Równie dobrze może to być opis jakieś akcji, reklamy...(takiej która da się wykonać)
Nagrodę dostaję się właśnie za wymyślenie innowacyjnej reklamy dla firmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, że znowu mamy konkurs pod patronatem Komety. Muszę przyznać, że nagrody były wypasione w zeszłym roku (w tym zapowiadają się jeszcze ciekawiej) , tak że już zabieram się do pracy.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Bo to z ich strony po roszerzeniu robi się niewyraźne. Wyostrzanie nic nie da. Jesli jest możliwość to prosimy o większe logo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa serdecznie :)
Mam nadzieję, że obecny konkurs jak i nagrody spełnią Państwa oczekiwania. Zdecydowaliśmy się na pełną dowolność formy pracy tak, aby nie stawiać jakichkolwiek ograniczeń, co do umiejętności niezbędnych do wzięcia udziału w konkursie. Chcielibyśmy, aby ograniczała Państwa tylko własna wyobraźnia. Oczekujemy prac niebanalnych. Proponujemy Państwu przy tworzeniu prac skorzystać z humoru, absurdu, nieszablonowego myślenia.

Bardzo dziękuję Moderatorowi za trafne i zgodne z ustaleniami wytłumaczenie terminu "dowolna forma pracy" (nad regulaminem). Do tego, co już zostało zaproponowane dorzucę: piosenka, wiersz, komiks, reklama radiowa, animacja, kabaret, parodia, sfilmowana jakaś akcja z udziałem kilku osób, wszelkiego rodzaju prace plastyczne, itd... Proponuję Państwu spotkanie się ze znajomymi, z którymi będziecie spędzać sylwestra i tzw. burzę mózgów. Jeśli zdecydujecie się Państwo na reklamę telewizyjną to proszę pooglądać reklamy, które Wam się podobają i zastanowić się, dlaczego np. dana reklama jest fajna, a inną chce się natychmiast wyłączyć. Zachęcam Państwa do pracy zespołowej ze znajomymi. Chciałabym, aby tworzenie pracy było dla Państwa dobrą zabawą. Ewentualne prace w Corelu proszę przysyłać w jpg lub pdf oraz drugi plik na warstwach. Maile z pracami proszę wysyłać zawsze z opcją potwierdzenia dostarczenia. Prace w innej formie niż elektroniczna proszę przesyłać na adres organizatora konkursu (w regulaminie) lub jeśli jest taka możliwość dostarczyć osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym uniknąć sytuacji, w których Państwo się napracujecie, a praca zostanie negatywnie oceniona z komentarzem: "nudne, oklepane, widzieliśmy". Nie chodzi tu o prace, w której wprost będzie napisane "Kometa jest taka, ma taki i taki asortyment, takie ceny, produkty kupisz tu i tu". Tego typu informacje mogą wystąpić, ale taka treść w ładnej oprawie graficznej nie ma być istotą pracy. To oglądający pracę czy też słuchający jej mają dojść do pozytywnych wniosków i odczuć związanych z firmą Kometa.
Nie obiecywałam, że będzie łatwo… :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na pytania:
Ze wszystkich materiałów publikowanych przez firmę Kometa w Internecie można korzystać. Filmy znajdziecie Państwo na kanale youtube kometafajerwerki.
Odbiorcami nagród mogą być tylko osoby pełnoletnie. Autorzy prac niekoniecznie ;)
Udostępnienie loga w jakości do druku, czy też numerów kolorów firmowych nie jest możliwe. Spytam naszych grafików czy mogę Państwu jakoś w tej kwestii pomóc, bez narażania interesów firmy. Logo w pracy może być małe, lub można „wymalować” samodzielnie podobne. Najważniejszy jest oryginalny pomysł wykorzystany w pracy.
W sytuacji, gdy będziecie Państwo mieli pomysł na pracę i jakieś wątpliwości, którymi nie chcecie dzielić się publicznie, możecie do zadania pytania skorzystać z maila zamieszczonego w regulaminie. Proszę jednak, aby były to sytuacje wyjątkowe. Postaram się codziennie odpowiadać na Państwa pytania na forum.
Życzę wszystkim powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę organizatorów o podanie w temacie z konkursem adresu e-mail, na który można zgłaszać prace.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę organizatorów o podanie w temacie z konkursem adresu e-mail, na który można zgłaszać prace.

fps

agnieszka@kometa.wroc.pl -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest podane :)


5. Prace konkursowe wraz z numerem telefonu do autora, należy przesyłać na mail agnieszka@kometa.wroc.pl lub dostarczyć do siedziby firmy Kometa w godzinach otwarcia do dnia 18 grudnia 2011 roku do godz. 23.59.

Trzeba czytać a nie tylko "paczyć" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to meil tylko i wyłącznie do wysyłania gotowych prac! Nie do zadawania pytań.
Do pytań i odpowiedzi jest ten temat!
Nie trzeba zgłaszać chęci udziału w konkursie, samo wysłanie pracy jest zgłoszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie trzeba nigdzie zgłaszać chęci udziału w konkursie. Wystarczy dostarczyć pracę organizatorowi konkursu.

Nie trzeba zgłaszać chęci udziału w konkursie, samo wysłanie pracy jest zgłoszeniem.


Ile jeszcze razy będzie trzeba to napisać aby dotarło do wszystkich??!!

Meila w regulaminie proszę nie nadużywać (niepytać czy praca się podoba, czy ładnie wygląda, kiedy koniec konkursu, czy sie juz cos wygrało, czy duzo zgłoszeń jest, lub jak praca ma byc wykonana) To jest tylko meil do wysyłania prac konkursowych, tylko i wyłącznie!

Wszystkie pytania proszę zamieszczać tutaj! Ale przed napisaniem posta proszę przeczytać dokładnie temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże :facepalm: naprawde trzeba ruszyć głową.. No co za idiota, no sorry ale to prawda, ostatni post mówi że zgłoszenie to wysłanie pracy zresztą już 3 taki post, a ten zgłasza udział w konkursie i się pyta co trzeba zrobić. OMG.
Pytanko. Jeżeli mam pracę w jakimś tam programie, to czy Pani Agnieszka napewno ma czym to otworzyć? Mówię o projekcie możliwym do edycji.Żeby je otworzyć trzeba mieć często poszczególny program, ja używam sony vegas 9, więc sony vegas 11 już może tego nie otworzyć czy 8.No i trzeba go mieć :P.

I w ogóle zrobione konto do konkursu tylko... no cóż :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem w formacie .jpg i .pdf. Mam nadzieję, że jak będą potrzebowali projekt do edycji to napiszą mi na maila albo na telefon. Chodzi o to że projekt do edycji "waży" 10 mb i nie wiem czy się nadaje na wysyłanie mailem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace filmowe proszę wysyłać w formacie "do oglądania". Prace w Corelu proszę wysyłać także na warstwach. Proponuje wysyłać jeden mail z jpg lub pdf i kolejny mail z warstwami. Wtedy Państwo po otrzymaniu ode mnie maila z potwierdzeniem odebrania wiadomości z jpg lub pdf, będziecie mieli pewność, iż bierzecie udział w konkursie. Natomiast gdyby drugi plik z warstwami nie dotarł, skontaktuje się i podam alternatywny adres działający na innym łączu i innym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pytanie: jak ktoś robi w innym programie niż Corel np. Gimp, Photoshop, itd. także ma wysyłać warstwy?

2 pytanie: jak długo trzeba czekać na takiego maila z potwierdzeniem? dodam że wczoraj wieczorem wysłałem pracę ale żadnego potwierdzenia nie otrzymałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace w Gimp'ie i Photoshop'ie również proszę przesyłać na warstwach.
W firmie przeważnie jestem codziennie, także w weekendy. Proszę się nie martwić, że nie dostał Pan potwierdzenia odebrania maila. Jest jeszcze dużo czasu do 18-tego grudnia. Uprzedzając pytania, informuję iż 18-tego grudnia będę wieczorem do godziny 24-tej w siedzibie firmy tak by na bieżąco wysyłać potwierdzenia otrzymania prac wysłanych na tzw. "ostatnią chwilę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...