Skocz do zawartości

KONKURS - Reklama firmy KOMETA - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję Państwa, iż nie zostaną przyjęte prace konkursowe wysłane na inny email niż podany w regulaminie. Nie uzyskacie także Państwo odpowiedzi na pytania związane z konkursem wysyłając maile na jakiekolwiek inne adresy email firmy Kometa, niż podany w regulaminie. Do zadawania pytań służy forum. Firma Kometa nie wysyła, ani nie udostępnia na indywidualną prośbę żadnych dodatkowych materiałów. Wszyscy mają równe szanse.

Ponieważ obejrzałam dzisiaj kilka prac, sugeruję Państwu:
-stosowanie w pracy kolorów charakterystycznych dla firmy Kometa (żółty, granatowy, pomarańczowy, czarny)
-nie używania w pracach zdjęć przedstawiających produkty innych firm
-nie przeklejania do prac ze strony internetowej firmy Kometa tekstu "O nas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgodnie z Pani wskazówkami można przesłać prace jeszcze raz? w zmienionej/poprawionej formie? Ile prac można przesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodnie z Pani wskazówkami można przesłać prace jeszcze raz? w zmienionej/poprawionej formie? Ile prac można przesłać?


Nie ma żadnego ograniczenia przesyłasz ile chcesz byle by jakieś sensowne :) a nie 10000 prac o niczym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie mam jedną w 2 wersjach :) tylko chodzi o te zmiany, które wprowadziłem :) dzięki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem dziś wysłać pracę jednak dostaje zwrotnego maila z treścią :
Your message to <003.keller-bis@s12-mx.ogicom.net> was automatically rejected:
Quota exceeded (mailbox for user is full)

Zapewne skrzynka jest przepełniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza że skrzynka pocztowa Komety jest pełna :)

Poczekaj aż opróżnią i będziesz mógł wysłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze chciałem zapytać czy mój poprawiony projekt dotarł? Bo wysłałem go zaraz jak Pani zamieściła informacje co w pracach należy poprawić tj. 05.12 i do dzisiaj nie otrzymałem potwierdzenia, że praca dotarła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory na każde zgłoszenie, które wysłałem dostałem info zwrotne "praca przyjęta...". Jeśli nie dostaliście potwierdzenia to może być kilka powodów. Jeśli Wasze zgłoszenia zawierają pliki wykonywalne, to niektóre programy chroniące pocztę automatycznie kierują takie maile do kosza/specjalnego folderu. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku jeśli wysyłacie maile ze skrzynek o dziwnych nazwach, które mogą przypominać nazwy kont robionych przez boty. Również, gdy załączniki są zbyt duże, mogą pojawić się problemy z zapchaną skrzynką.
W takich przypadkach, jeśli przez kilka i dni nie dostaniecie potwierdzenia, na waszym miejscu wysłałbym maila z pytaniem czy taka i taka praca dotarła. Czasem rozwiązaniem może być umieszczenie załączników na serwerze zewnętrznym.
Na koniec musicie wziąć też pod uwagę, że p. Agnieszka ma na pewno urwanie głowy w firmie, więc może po prostu fizycznie nie dawać rady odpowiadać na wszystkie maile na bieżąco. Do mnie odpowiedzi przychodziły 1-2 dni po wysłaniu pracy, w okolicy godziny 16, więc jak od razu nie ma odpowiedzi też nie ma paniki.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj o 12 dostałem potwierdzenie :) Nie chciałem pisać maili bo taka była umowa na początku "wszystkie pytania zadajemy w temacie" :) Postanowiłem czekać cierpliwie i jak się okazało nie zostałem olany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik edytowalny proszę przesyłać przed zakończeniem konkursu.
W meilu z pracą proszę podawać: imię i nazwisko, nick na forum i numer telefonu.
Prace z kosza i spamu w programie pocztowym, są na bieżąco przerzucane do skrzynki odbiorczej.
Urwanie głowy jest... ale moja jakoś wciąż na miejscu i pracuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie zakończenie konkursu jest 18, a kiedy będą wyniki?


Będą kiedy będą, wcześniej niż będą nie będą...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Wyniki najpóźniej 21-go grudnia. Mogą być wcześniej, ale nie muszą ;)

Uprzedzając pytania... Nagrody dotrą przed Sylwestrem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w zeszłym roku miałem paczki z nagrodami 2 dni po ogłoszeniu wyników.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzwoni Pani z numeru zastrzeżonego? Dzisiaj popołudniu miałem taki telefon, a 6 godzin przedtem wysłałem pracę. Potwierdzenia jeszcze nie dostałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzwoni Pani z numeru zastrzeżonego? Dzisiaj popołudniu miałem taki telefon, a 6 godzin przedtem wysłałem pracę. Potwierdzenia jeszcze nie dostałem. :)


Wszystkie potwierdzenia przychodzą drogą elektroniczną. Pani Agnieszka do nikogo nie dzwoni. Weź pod uwagę, że jest gorący okres i potwierdzenia przychodzą ok 24-48h po wysłaniu zgłoszenia.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jaki farciaż wygra :/ ja nie mam szans.. filmów robić nie umiem, grafik nie umiem, a niektórzy robią bardzo fajne :). Inne prace to pewnie nie mają szans wygrać w porównaniu z filmami i grafikami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ciekawe jaki farciaż wygra :/ ja nie mam szans.. filmów robić nie umiem, grafik nie umiem, a niektórzy robią bardzo fajne :). Inne prace to pewnie nie mają szans wygrać w porównaniu z filmami i grafikami :P


Akurat w wielki błędzie jesteś, w tym konkursie liczy się pomysł. To nie jest konkurs dla zawodowych grafików czy filmowców. Tutaj każdy ma szanse na zwycięstwo. Ważne, żeby praca była oryginalna i zaskakująca.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip - każda dziedzina będzie traktowana równo. Liczy się pomysł i innowacyjność, a wszystko może być ukazane w taki sposób. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja właśnie o tym mówie :D tu wszyscy takie pomysły mają na te filmy i grafiki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ale ja właśnie o tym mówie :D tu wszyscy takie pomysły mają na te filmy i grafiki :D.


Dlatego moim skromnym zdaniem, właśnie film czy grafika mają mniejsze szanse na zwycięstwo - bo prawie wszyscy poszli w tym kierunku...

Edit# Chyba, że ja na tym filmie/grafice znajdzie się coś tak oryginalnego, ze zachwyci jury. Tak jak napisał niżej Crispers. Zgadzam się z tym zdaniem w 100%.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe robić grafikę, możesz zrobić cokolwiek.

Film, czy grafika mają takie samą szanse, ale muszą spełniać pewien warunek - powinny być wyjątkowe, jednym słowem innowacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...