Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

System 500 - 750 zł


JacuQM

Pytanie

Cześć potrzebna jest mi pomoc. Poszukuje pól profesionalnego systemu 10 kanałów + za kwotę max 750 zł z dostawą. Nie chodzi mi o coś typu meteor6 lub inny zabawkowy tylko coś co jest amatorskie ale zawsze odpali. Proszę o linki lub jeżeli ktoś ma do sprzedania info.



Z góry dzięki
JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie nie musisz mieć opcji testu obwodu, wystarczy, że kupisz sobie miernik.
Ceny zapałów w sklepie arki dla forum:

0,2m 0,80gr
0,5m 0,90gr
2m 1,60zł
5m 2,60zł

Taniej nie ma nigdzie.


Ja płace 87 groszy więc jest taniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja płace 87 groszy więc jest taniej :)


Cooli ale za 10 cm :P W Arce masz 20 cm za 80 gr. Czyli nie ma taniej. Chociaż jak kupowałem na promocji w BigFun 5m zapały po 1,70 zł...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jezeli chce wziac do paczki korsarze to musze brac caly karton ? mowie o arce no napewno kupie te zapalniki na poczatku czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jezeli chce wziac do paczki korsarze to musze brac caly karton ? mowie o arce no napewno kupie te zapalniki na poczatku czerwca


karton ? Gdzie ty żeś to wyczytał :D Wszystko na sztuki(opakowania) się kupuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziane oczami amatora, warte, bo to jedyna dostępna 12 kanałówka w miare dobrze wykonana, a oczami młodego elektronika nie, bo zrobienie takiej samej w domu kosztuje 160zł.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A mówiąc o pirotechniku czy nie bede zawiedziony ? no bo 550 zł wsumie po 25 za dostawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy w jakim sensie zawiedziony :) Jeżeli chodzi o użyteczność, to każdy działa tak samo, odbiornik dostaje sygnał z nadajnika, załącza się przekaźnik i idzie napięcie do gniazda :) Jak potrzebujesz na 1-2 pokazy rocznie to bardziej bym polecił meteora, ja tam na niego nie narzekałem, wszystkie pokazy odpalił ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziane oczami amatora, warte, bo to jedyna dostępna 12 kanałówka w miare dobrze wykonana, a oczami młodego elektronika nie, bo zrobienie takiej samej w domu kosztuje 160zł.

pozdrawiam


Ciekawe czy doczekam sie chociaż 1 postu w wykonaniu kameleona gdzie nie będzie się odwoływał do systemów samoróbek. Nie każdy umie to zrobić i nie męcz wreszcie za przeproszeniem d*py i odpowiadaj normalnie. Bo każdego już męczy takie gadanie typu "a ja sobie sam zrobiłem, a samoróbka była by tańsza itd." :facepalm:

PS: Jacu tak, możesz śmiało zmawiać
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe czy doczekam sie chociaż 1 postu w wykonaniu kameleona gdzie nie będzie się odwoływał do systemów samoróbek. Nie każdy umie to zrobić i nie męcz wreszcie za przeproszeniem d*py i odpowiadaj normalnie. Bo każdego już męczy takie gadanie typu "a ja sobie sam zrobiłem, a samoróbka była by tańsza itd." :facepalm:

PS: Jacu tak, możesz śmiało zmawiać

To prawda że była by tańsza ale nigdy nie wiadomo co może się stać jak coś źle zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe czy doczekam sie chociaż 1 postu w wykonaniu kameleona gdzie nie będzie się odwoływał do systemów samoróbek. Nie każdy umie to zrobić i nie męcz wreszcie za przeproszeniem d*py i odpowiadaj normalnie. Bo każdego już męczy takie gadanie typu "a ja sobie sam zrobiłem, a samoróbka była by tańsza itd." :facepalm:

PS: Jacu tak, możesz śmiało zmawiać


Nie wiem czy widzisz, ale zamiast się kłócić to patrz bardziej obiektywnie na całą wypowiedź.Nie napisałem, że nie kupuj tego bo to g***o, rób sam! Napisałem, jak to wygląda w praktyce, a system gotowy poleciłem, także nie wiem dlaczego się tak podniecasz :)
A jeżeli chodzi o system samoróbkę, bardzo chętnie pomogę bez interesowanie, tak, że każdy jest w stanie to wykonać :) Czy to aż tak źle, że chcę, aby amatorskie pokazy forumowiczów stały na wysokim poziomie, dzięki zaoszczędzonej kasie, na chińskich systemach, które rozpadają się w dłoni, i nie są wstanie odpalić zapalnika z przewodem 20m ? ech.. lepiej się wgl nie udzielać z tego co widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czy widzisz, ale zamiast się kłócić to patrz bardziej obiektywnie na całą wypowiedź.Nie napisałem, że nie kupuj tego bo to g***o, rób sam! Napisałem, jak to wygląda w praktyce, a system gotowy poleciłem, także nie wiem dlaczego się tak podniecasz :)
A jeżeli chodzi o system samoróbkę, bardzo chętnie pomogę bez interesowanie, tak, że każdy jest w stanie to wykonać :) Czy to aż tak źle, że chcę, aby amatorskie pokazy forumowiczów stały na wysokim poziomie, dzięki zaoszczędzonej kasie, na chińskich systemach, które rozpadają się w dłoni, i nie są wstanie odpalić zapalnika z przewodem 20m ? ech.. lepiej się wgl nie udzielać z tego co widzę.


Powiem krótko :facepalm:
Jeśli nie zauważyłeś ludzie mają już dość słuchania o tych twoich systemach home made. Normalnie już każdemu to powiedziałeś ze 100 razy chyba i wszyscy już dobrze o tym wiedzą a ty dalej swoje. Chłopie ile można. Miej troche umiaru i skończ z odpowiadaniem każdych postów w sposób dwuznaczny tylko podawaj konkretną odpowiedź jaką sobie życzy pytający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem krótko :facepalm:
Jeśli nie zauważyłeś ludzie mają już dość słuchania o tych twoich systemach home made. Normalnie już każdemu to powiedziałeś ze 100 razy chyba i wszyscy już dobrze o tym wiedzą a ty dalej swoje. Chłopie ile można. Miej troche umiaru i skończ z odpowiadaniem każdych postów w sposób dwuznaczny tylko podawaj konkretną odpowiedź jaką sobie życzy pytający.


Popieram!! poza tym nie każdy gotowy system rozpada się w dłoni jak to ująłeś kameleonku mógł bym się założyć że szybciej by się rozpadł ten Twój home made niż chociażby taki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmiana planów na ten rok wolę wiecej przyznaczyć na ładunki niż akcesoria. :) wiem ze może mi się to jeszcze odwidzieć ale proszę o znalezienie meteora 12 nowego do 300zl dostępnego. Tylko sklep internetowy !



Dzięki z góry JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmiana planów na ten rok wolę wiecej przyznaczyć na ładunki niż akcesoria. :) wiem ze może mi się to jeszcze odwidzieć ale proszę o znalezienie meteora 12 nowego do 300zl dostępnego. Tylko sklep internetowy !



Dzięki z góry JacuQM

Google jest dostępne dla każdego w takim samym stopniu tak więc sam sobie znajdź. Od początku wiedziałem, że cały ten temat to jedno wielkie bicie piany.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czas innych należy szanować, bo inni starają się jak najlepiej pomóc a kończy się jak zawsze...

Dlatego między innymi nie udzielałem się tutaj bo można to było przewidzieć


Temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...