Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie FK


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że mieszkam blisko firmy organizuję akcję Wspólne Kupowanie w firmie fajerwerki-korsarz. Piszcie swoje opinie, osoby zainteresowane niech wpiszą się na liste i proszę o podanie prawdopodobnej ceny zamówienia. Co do cen to wszystko zależy od ilości, wartości zamówień. Po rozmowie z szefem fk najlepszy dla nich termin to listopad, ale spróbują się dopasować.

W pobliżu Bielska-Białej organizuje wysyłki za free.
Wysyłka do Krk za darmo.

Im więcej osób, tym większy rabat. Przyłącz się i ty ! :)


Wszelkie pytania kierować do mnie na PW


Lista na luty:
Przemo - zdecyduj się na termin sierpień lub listopad ;)
( zadeklarował się na gg na zam. o wartości 200zł )

Lista na listopad:
-domin
-TheFirefoxFan
-9ogonuf
-Evenemencik
-KaMMil
-CapiWymiata (około 350zł)

Lista na sierpień:
-Piter
- Ari (zamówienie o wartości około 200zł bądz przy dobrym rabacie 700zł )
-KrychFire

Edytowane przez MajsterD12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż to ja też chcę wziąć udział tylko pisz kiedy !!!!



Terminy zależą głównie od userów, więc w postach piszcie jaki termin wam odpowiada ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by najbardziej pasował październik-listopad bo do wakacje i przez wakacje mam urwanie głowy z zamówieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chętny byłbym na zakupy na wspólnym kupowaniu na fk jeżeli odbyłaby się taka akcja.

Edit: Mnie wszystko jedno, może być w kwietniu-maju, a może być na jesień, październik lub listopad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również chętny byłbym na zakupy na wspólnym kupowaniu na fk jeżeli odbyłaby się taka akcja.


Napisz tylko termin jaki Cię interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cenami to chyba nie za bardzo będziez chyba mógł faworyzować z WK od Cooliego z Groma . I chyba lepiej niech bedzie jedna/dwie(grom\kometa) takie akcje na forum.



Każdy ma prawo wyboru, niektórzy zapisują się też na kilka innych akcji ;)

W Gromie jest tani asortyment Jorga, ale na FK będą ceny hurtowe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się zapisze, cena mojego zamówienia by wynosiła 150-200 zł, Chyba, że naprawdę wysoki rabat by był to wtedy wejde na kwote 700 zł. Termin? Najlepszy Sierpień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chętnie się zapisze, cena mojego zamówienia by wynosiła 150-200 zł, Chyba, że naprawdę wysoki rabat by był to wtedy wejde na kwote 700 zł. Termin? Najlepszy Sierpień



Właśnie muszę wprowadzić jedna zmienną, mianowicie wprowadzenie dwóch terminów: sierpień i listopad. Ze zmniejszenia liczby terminów do dwóch możemy osiągnąć większy rabat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie muszę wprowadzić jedna zmienną, mianowicie wprowadzenie dwóch terminów: sierpień i listopad. Ze zmniejszenia liczby terminów do dwóch możemy osiągnąć większy rabat :)


No i to mi się podoba. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze w tym mies. uda mi się wybrać do firmy na ten czas wiem, że można się spodziewać atrakcyjnych rabatów. Jak tam pojadę to bedę ustalać specjalny cennik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się dopisuje do Sierpnia ale jak nie uzbieram kasy to będzie na 100% listopad na ale na 70 % sierpień :)

Pozdrawiam KrychFire :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w firmie, omówiliśmy skromnie temat i jak na razie nie ma co dyskutować konkretnie o pieniądzach. Trzeba poczekać kilka miesięcy, aż dostaną przynajmniej 80% towaru. Na tą chwilę wiem, że trzeba uzbierać co najmniej 4000 zł. żeby myśleć o cenach hurtowych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rademenes95 - czemu ciągle piszesz o wulkanie, jak by ta akcja była nic nie warta. Jak nie jesteś zainteresowany to już więcej nie pisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tylko uważam że w tej akcji ceny prawdopodobnie będą wyższe niż np Wulkanie czy Gromie , a po co płacić więcej ?



Ale jeśli uzbiera się dużą kwotę to kto wie...

Z resztą jak co to pisz na PW jak nie jesteś zainteresowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle, bardzo dobrze, że się starasz i chcesz załatwić dla forum super ceny, ale niestety życie jest okrutne i nawet jeżeli uda ci się załatwić ceny lepsze niż na wulkanie to ja też załatwię lepsze ceny i po prostu szkoda trochę twojego czasu... :) Radził bym ci się dogadać do rabatów na danego importera, ale poza jorge i triplexem bo naprawdę uwierz, że firmy mają jeszcze spory zapas rabatowy że tak to nazwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...