Skocz do zawartości

[CzesioStunter] Stuff 2012/13 ;)


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

Jorge, Jorge, Jorge, Jorge....

Dajcie sobie spokój z tym Jorge, jest tyle innych importerów które mają znacznie lepsze produkty i w dodatku tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i tańsze ale mają tylko sklepy internetowe i jak ktoś jest ciemny to nei wie jak zamówić ! :]


Mały offtop - jak ktoś jest na tyle "ciemny" to znaczy, że nie powinien nawet pikolaków odpalać, bo sobie krzywdę zrobi.
A Czesio tak trzymać, mam nadzieję, ze uda nam się spotkać w ramach wk w komecie.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jorge, Jorge, Jorge, Jorge....

Dajcie sobie spokój z tym Jorge, jest tyle innych importerów które mają znacznie lepsze produkty i w dodatku tańsze.


No właśnie jak na przykład Triplex itp: :)

Pozdrawiam KrychFire :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do wrocławia mam blisko to jak będzie wszystko ustalone na tip top to na pewno się spotkamy na "małych" zakupkach :)

A co do importera to uważam, że pora na jakieś zmiany, ponieważ jorge tłukłem przez 2 lata i raczej się już tym nastrzelałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki, dzięki kolego ale co masz na myśli mówiąc robiąc zwykły pokaz? Masz na myśli jakieś konkretne widowisko nie wiem zagrane pod muzyke ? :D


Kupujesz RF32B - programujesz, podpinasz, puszczasz muze i leci.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmarnuj twojego wyposażenia na sylwestra bo to byłby grzech ( pokaz ) chodź większość też odpala oddzielnie, jak na razie oceniam bardzo dobrze, zobaczymy Co Dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No system będzie tylko trzeba w jakieś spłonki zainwestować dobre najlepiej jakieś włoskie :)


Zapały mają drugrzędne znacznie, jak je podpinasz na qm. A co do dobrych zapałów to jest tak jak napisał majster, czyli najlepsze są czeskie, do kupieni m. in. w gromie. W sumie jak zamawiałeś na bf to trzeba było kupić też zapłonniki w promo 5m kosztowały tylko 1,99 zł/szt.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No CZESIO ja już do ciebie nie mam słów same przepiękne kostki 10/10 :D

Wstaw zdjęcie wszystkiego co masz !

Pozdrawiam KrychFire :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wstawisz dzisiaj do 24 zdjęcia całości, zostaniesz osobiście przeze mnie zbanowany :D Zmotywowany wystarczająco :D ?

Zapowiada się przepiękny arsenał, tak trzymać ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Czesiek masz szczęście, bo do końca ultimatum zostało tylko 2,5h. A tak w ogóle jak an 1. lutego to mega stuff

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja pier.. przecież to już jest genialny gotowiec, chociaż pewnie w twoim wypadku to zaczątki xD

nie wiem czy kiedykolwiek w lutym ktoś był już tak "uzbrojony" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...