Skocz do zawartości

[CzesioStunter] Stuff 2012/13 ;)


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie będę Wam przedstawiał moje plany zakupów, zakupy jak i na koniec całość stuffu oraz przygotowania :) Na pierwszy ogień paczka z f-net już zamówiona. 23.01 zostanie wysłana bo wtedy będę miał pieniążki na Nią.

W paczce będzie znajdować się mianowicie:

Jorge:
JW4009 - Scorpion
JW78 - Concorde

Kometa:

P7307 - Kama
P7305 - Loara

Triplex:

TXB363 - Multi Brocade
TXB472 - Sea Blue Wave
TXB592 - Sky Brocade
TXB756 - X-Emotion
YHW009 - Song of Fight x2
YHW100 - New Eyeshot

Wartość paczki 589zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... a mówiłeś, że w tym roku nie będzie na bogato, tymczasem już w styczniu przebijesz konkretami niejeden zeszłoroczny potężny stuff. Tak trzymać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe zamówienie jak na styczeń. Ja też miałem nic nie kupować na wyprzedażach, ale jak zobaczyłem ceny na BigFunie to nie mogłem się oprzeć i kupiłem sobie YHW100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie... zobaczymy na razie zamawiam z racji promocji :) Z nich trzeba wręcz należy korzystać, bo potem ceny w góre i już tak nie zachęca do kupna. Jak na razie stuff będzie za około 1100zł i to jest pewne więc lipy już strasznej nie ma :) postaram się dobić do zeszłorocznej kwoty bądź większej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj złożyłem kolejne zamówienie na f-net, lecz niestety nie takie jak planowałem bo część rzeczy, które chciałem zostało już wyprzedane no ale wziąłem to:
JW163 revolution, JW68 NG12, TXB308 Graffitti, TXB593, JW411 Red butterfly lonty i flashe koszt paczki ok. 360zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co się nasuwa na język to: "WOW" :D . Mamy dopiero styczeń , a Ty już po takich zakupach :) oby tak dalej ^^


Pozdrawiam
_SaVaz_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiek, żeby ci kasy na system wystarczyło, bo taki stuff odpalać na żywioł to grzech ;) Temat RF32 ciągle aktualny, wap dalej ma zamiar zakupić i rozprowadzić m. in. wśród forumowiczów, tylko jeszcze czeka na zgłoszenia kolejnych chętnych.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czesio zawiodels mnie :/ myślałem że w tym roku Jorge będzie a ty nie :/ ps to ja Fp3NWE :D



To przecież dopiero początek i każdy sie tak rozkreca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...