Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] film z sylwestra 2k6/2k7


mnsn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak zrobiłeś,że np. 4 jumbo jety w tej samej chwili wystrzeliły :?: Miałeś szybki lont(czy jak się on tam nazywa :wink: ) :?:


robilem coraz dluzsze lonty w kazdym kolejnym jumbo jecie

[ Dodano: 2007-01-06, 13:21 ]
1:22-25 jakie to są rakiety? Piękny efekt...


To jest wyrzutnia. Na fotce stoi na lewo od new generation 8. Niestety nie znam nazwy, bo ja jej nie kupilem a na opakowaniu tez nie bylo napisane :o Ale kaliber byl konkretny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnsn, a mógłbyś się dowiedzieć jaka to wyrzutnia od tego co ją kupił? Bo wyrzutnia pierwsza klasa i bym chyba ją kupił na Sylwka.

Surex albo SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opyla się za 36zł 4 szt. rakiet exclusive collection ?? i w jakiej minucie i sekundzie jest ich efekt w filmie?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mnsn, a mógłbyś się dowiedzieć jaka to wyrzutnia od tego co ją kupił? Bo wyrzutnia pierwsza klasa i bym chyba ją kupił na Sylwka.

Surex albo SP.


niestety nie jestem w stanie dojsc do tego co to byla za wyrzutnia ;)


a nawiazujac do dalszych postow:

big day to np pierwsza rakieta w filmie, oraz druga (troche sie w kadrze nie zmiescila u gory)
apollo nie ma na tym filmie, bo nie udalo sie na kamerze ladnie uchwycic serii (lecialy apollo, meteor regn i big day, w sumie 5 rakiet). przy przedluzaniu lontow warto pamietac, ze big daye leca troche dluzej/dalej.

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a co to są za rakietki jest ich chyba 11 i są po prawej stronie. Maja taki dziwny kształt. jaki miały efekt i jakiej są firmy. Jakie rakiety ty najbardziej polecasz??
Ej mógłbyś powiedzieć jaki efekt ma mniej więcej meteor regn i appolo oraz speed IV??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa rakiety bombowe. Nie wiem jaki mają efekt bo ich nie miałem. Jeżeli chodzi o efekty innych rakiet wystarczy poczytać kilka postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te bombenrakete byly calkiem fajne.
2 zl za sztuke a efekt byl godny. dosc glosno wybuchala i powstawala taka peonia. kazda innego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

naprawdę świetny pokaz !!!! dzięki za upload witus ! 10/10 szczególnie podobał mi się w 40-43 sek i 1:20- 1:24 sek. świetnyś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus jakim mam to programem odtworzyć qtp?

[ Dodano: 2007-11-18, 13:18 ]
Ej nie wiem co jest grane odtwarzam to i pisze ze brak jakiegos kodeka lub plik uszkodzony moze ktos mi wysłać poprawną wersje na e-maila kondi100@vp.pl z góry dzięki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus jakim mam to programem odtworzyć qtp?

[ Dodano: 2007-11-18, 13:18 ]
Ej nie wiem co jest grane odtwarzam to i pisze ze brak jakiegos kodeka lub plik uszkodzony moze ktos mi wysłać poprawną wersje na e-maila kondi100@vp.pl z góry dzięki. :wink:


Ściągnij zestaw kodeków K-Lite Codec Pack, powinno pomóc, albo jeżeli masz Allplayera to pozwól mu zassać kodeki potrzebne do odtworzenia filmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Pokaz piękny wszystko zrobione tak (film) że efekt za efektem
a tych rakiet to dużo :D no i muzyka :) ma ktoś może ją na kompie i może wrzucić do neta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i muzyka :) ma ktoś może ją na kompie i może wrzucić do neta ?

Pełna nazwa utworu to
Lord of the Rings - Two Towers Trailer Song (Clint Mansell - Requiem for a Dream Remix)
a link do ściągnięcia daję tutaj - http://www.sendspace.com/file/y6ecv9
Świetne spasowanie z muzyką i jeszcze te efekty kilku rakiet naraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...