Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] film z sylwestra 2k6/2k7


mnsn

Rekomendowane odpowiedzi

hej

dotad bylem tylko czytelnikiem tego forum i musze powiedziec, ze bardzo mi forum pomoglo w rozeznaniu sie na rynku fajerwerkow. Dlatego czuje sie zobowiazany pokazac Wam filmik z minionego sylwestra. Zorganizowalismy z kumplem maly pokaz dla znajomych na imprezie. Teraz zmontowalem z nagranego materialu krotki filmik. Mam nadzieje, ze sie bedzie podobal :) pozdro

http://www.icpnet.pl/~hajder/sylwester_2006.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no brawo. Ładny filmik. Jeszcze ładniejszy jest stuff. :grin:

SUPER Daje 10/10

Z czego puszczałeś te rakiety. Bo widze że kilka na raz leci.

Wreszcie jakiś porządny film graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszej fotce widac dwa stojaki, do kazdego przykreconych jest 5 rurek pcv z zakorkowanym jednym koncem.

nie zauwazylem tego dzialu o filmach, moze jakis moderator przeniesc tam ten topic? tnx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu cudo! Piękne widowisko i fotki fajerwerków, które mieliście zamiar odpalić. Gratuluję twórcy i daję ocenę 11,5/10. To coś więcej niż perfekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny film, świetny stuff na sylwestra :) 10/10

Masz może jakieś fotki rakiet w większej rozdzielczości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się niezacina,filmik naprawde super :!: Daje 10/10 :!: A jak to wszystko połączyłeś :?: Może miałeś jakieś profesionalne zapalniki :?: Bo na lont to by mi to nie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu super w ile godzin strzelałeś :razz: :razz: :razz:


chyba ile minut.

Nie widzisz że rakiety lecą po kilka na raz. Wydaje mi się że szybko to mu zleciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.icpnet.pl/~hajder/PC310003.JPG
tutaj jest fotka w pelnej rozdzielczosci, widac dokladnie jakie rakiety to sa.

Jak chodzi o odpalanie, to mielismy 10m lontu do przedluzania. Na 2 i 3 fotce widac na kartonie takie rozowe przyciete lonty. Laczylismy je z rakietami na tasme papierowa. Sprawdza sie w 100 procentach jesli tylko lonty stykaja sie koncowkami pod tasma. Do tego zapalniczki zarowe, bo zwykle nie dawaly rady w wietrzna pogode. Ale i tak najlepiej odpala sie od zimnych ogni :D

Calosc wystrzelalismy w 20 minut mysle :) Takze troche sie lezka kreci w oku. Ciesze sie, ze sie film podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.icpnet.pl/~hajder/PC310003.JPG
tutaj jest fotka w pelnej rozdzielczosci, widac dokladnie jakie rakiety to sa.

Jak chodzi o odpalanie, to mielismy 10m lontu do przedluzania. Na 2 i 3 fotce widac na kartonie takie rozowe przyciete lonty. Laczylismy je z rakietami na tasme papierowa. Sprawdza sie w 100 procentach jesli tylko lonty stykaja sie koncowkami pod tasma. Do tego zapalniczki zarowe, bo zwykle nie dawaly rady w wietrzna pogode. Ale i tak najlepiej odpala sie od zimnych ogni :D

Calosc wystrzelalismy w 20 minut mysle :) Takze troche sie lezka kreci w oku. Ciesze sie, ze sie film podoba :)


O kurde. Ile taka przyjemność Cię kosztowała :D?? Licząc sam koszt rakiet?

Aha - pamiętasz dokładnie efekty każdej rakiety? Chcę się dowiedzieć dokładnie jaki efekt mają rakiety Speed IV, Voo Doo, Morfeusz oraz Exlusive Collection. Najlepszy byłby film albo fotka efektu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnsn co to jest za rakieta taka duza srebrna koło big deów


to rakieta quattro, 32zl bodajze w hurtowni Dragon w Poznaniu. Ta rakieta wybucha w 25 sekundzie filmu, po jednym duzym wybuchu po chwili sa 3 mniejsze, ostatni z cracklingiem. W sumie taki bajer, wiecej jej nie kupie, bo szalu nie zrobila.

[ Dodano: 2007-01-05, 22:34 ]
O kurde. Ile taka przyjemność Cię kosztowała :D?? Licząc sam koszt rakiet?

Aha - pamiętasz dokładnie efekty każdej rakiety? Chcę się dowiedzieć dokładnie jaki efekt mają rakiety Speed IV, Voo Doo, Morfeusz oraz Exlusive Collection. Najlepszy byłby film albo fotka efektu :)


tak jak mpiwowski napisal, w okolicach 1000pln.

Speed IV sa godne, nie roznia sie w ogole od o klase lepszych rakiet, moze jedynie tym, ze troche nizej leca. Na tym filmie na pewno jest kilka tych speedow, ciezko jest mi rozpoznac ktore to beda. Polecam.

Od VooDoo preferuje Diabolo. Byly 4 VooDoo na sylwestra ale nawet nie pamietam co sie z nimi stalo. W zeszlym roku nie zrobily na mnie wrazenia (moze dlatego ze sie nastawilem, ze to swietne male rakiety).

Exclusive Collection wybuchaja na filmie w 47 sekundzie (2 + 2). Ocen sam.

Morfeuszy w tym roku nie mialem, mialem w zeszlym roku, bo zawsze sa w Tesco do kupienia osobno. W tym roku nie kupilem, czyli nie byly takie super. Wybuch moze i spory, ale malo kolorowe byly.

za to w tym roku spodobaly mi sie rakiety Sigvalde z Dragona (stoja na lewo od Big Day na tej samej wysokosci na zdjeciu), kosztowaly 12 zl za sztuke a strzelaly w filmie w 1:15 (3 sztuki).

Konkurencja dla speed IV moga byc Jumbo Jet z Jorge (4 sztuki strzelaja w 37 sekundzie). Sa troche tansze niz speedy i naprawde daja rade.

Troche Ci namieszalem w glowie, co? :)
pzdr

[ Dodano: 2007-01-05, 22:37 ]
Filmik fajny nawet,nawet ale i tak wyrzutnie robią więcej zamieszania lepiej sobie kupić kilka wyrzutni :D


z wyrzutniami nie ma zabawy. odpalasz i leci. no i nigdy tak wysoko nie leci :)
a z rakietami mozna sie pobawic, w koncu co rakieta to lont :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnsn zgadzam sie lepsze rakiety

tez wydalem w tym roku kolo 1000zl ale mialem tez duperelki:)

Ale po tym filmiku mnie zainspirowales i mam zamiar cos takiego zrobic jak ty tyle za za 2000 zl zobaczymy czy mi sie uda bede kupowal caly rok co 200zl to ide po fajerwerki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exclusive Collection wybuchaja na filmie w 47 sekundzie (2 + 2). Ocen sam.



Konkurencja dla speed IV moga byc Jumbo Jet z Jorge (4 sztuki strzelaja w 37 sekundzie). Sa troche tansze niz speedy i naprawde daja rade.

Troche Ci namieszalem w glowie, co? :)
pzdr


Namieszałeś ale na plus ;)
Exlusive Collection są piękne - komety + palma w tle.. :) A Jumbo Jety to sam miałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...