Jump to content

P0005 Merkury - trzaskające kulki


fpshooter

Recommended Posts

Symbol - P0005
Nazwa - Merkury - trzaskające kulki
Opakowanie - 3 szt.
Cena - ?
Zdjęcie - http://img193.imageshack.us/img193/3043/fajerwerkikonkurs2.jpg (w prawym górnym rogu - zdjęcie użytkownika Crispers5)
Film - brak

Uwagi:
Dostałem ten produkt w ramach nagrody konkursowej i muszę przyznać, że tak dobrych kulek z craclingiem jeszcze nie miałem. Efekt jest bardzo intensywny i głośny. Czas trwania ok 3-4s, średnica ok. 5cm. Zdecydowanie polecam

fps

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Miałem, bardzo ciekawe. Udało mi się kupić za bajeczną cene 1zł/szt na bazarze. Efekt trwa około 5-7 sekund, jednak nie wystrzeliwuje się w powietrze tylko strzela na ziemi. Dobre na rozpoczęcie pokazu ;)

 

 

 

JacuQM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wyjątkowo ciekawy produkt. Efekt jak w tradycyjnej, zwykłej kulce cracklingowej, ale wielokrotnie zwielokrotniony. "Chmura" cracklingu osiąga kilka metrów, wygląda jak ściana, jest gęsta, dźwięk trzeszczenia jest intensywny. genialna rzecz i do zabawy, i do użycia w trakcie pokazu. Naprawdę robi wrażenie.

Może nie jest to zbyt wyrafinowany produkt (taki efekt można by uzyskać łącząc zawartość kulki kulek cranklingowych w jedną większą) ale jednak opłacalny. Znajdzie się w moim stuffie.

Polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bardzo dobry produkt! Pierdoły przestały mnie jarać ale te kulki są naprawdę świetne. Chmura głośnego cracklingu utrzymuje się na ziemi przez jakieś 5 sekund. Muszę się w nie zaopatrzyć na kolejnego sylwestra. Polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Odpaliłem w Sylwestra 2015 i co dużo pisać. Musiałem gasić po tym pożar trawy. Absolutnie polecam. Odkrycie roku jak dla mnie.

Kulka Merkury jest 2,5x mocniejsza od jorgowskich Bzyyków, ale też droższa (Bzyyk w przeliczeniu na sztukę = 2,20 PLN, Merkury 3,33 PLN). W przeliczeniu cena/jakość Merkury wygrywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...