Skocz do zawartości

czy fajerwerki to tylko plusy?


julita

Rekomendowane odpowiedzi

smilser.

I właśnie przez takich ludzi takie osoby uważają nas za kretynów. Zamiast podnosić głos można spokojnie porozmawiać.

Osobiście uważam, że problem jak zwykle leży w ludziach a nie w fajerwerkach. Tak samo z samochodami jak to ktoś wcześniej napisał, jeden potrafi z tego korzystać i szanuje innych użytkowników dróg i swoje i innych życie a drugi już nie. Zapierdziela nie wiadomo ile w trudnych warunkach i myśli taki że jak ma ABS i ESP to nic mu się nie stanie.

Po części się z Panią zgodzę. Sam mam 4 psy z czego tylko jeden się boi wystrzałów, reszta ma to głęboko gdzieś. Jak wiele osób strzelam jeszcze przed sylwestrem, ale tylko artykułami które nie powodują praktycznie huku. Też mnie denerwują ludzie, którzy nie potrafią korzystać z fajerwerków. Już nie raz byłem na sylwestra w mieście (mieszkam na wsi) i wiem co się tam dzieje. Nie można powiedzieć jednak, że wszyscy tacy są. Wypadki były, są i będą, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


smilser.

I właśnie przez takich ludzi takie osoby uważają nas za kretynów. Zamiast podnosić głos można spokojnie porozmawiać.

Osobiście uważam, że problem jak zwykle leży w ludziach a nie w fajerwerkach. Tak samo z samochodami jak to ktoś wcześniej napisał, jeden potrafi z tego korzystać i szanuje innych użytkowników dróg i swoje i innych życie a drugi już nie. Zapierdziela nie wiadomo ile w trudnych warunkach i myśli taki że jak ma ABS i ESP to nic mu się nie stanie.

Po części się z Panią zgodzę. Sam mam 4 psy z czego tylko jeden się boi wystrzałów, reszta ma to głęboko gdzieś. Jak wiele osób strzelam jeszcze przed sylwestrem, ale tylko artykułami które nie powodują praktycznie huku. Też mnie denerwują ludzie, którzy nie potrafią korzystać z fajerwerków. Już nie raz byłem na sylwestra w mieście (mieszkam na wsi) i wiem co się tam dzieje. Nie można powiedzieć jednak, że wszyscy tacy są. Wypadki były, są i będą, niestety.

Ehh. no może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucajmy wszystki do jednego worka. Pirotechnicy nie mają nic wspólnego z fajerwerkowymi amatorami, co po paru drinkach nie mogą wyjść przed blok w Sylwestra, więc swoje zabawki odpalają z balkonów. Nie zgadzam się zupełnie z tak restrykcyjnymi postulatami jakie Pani wysuwa. Wszystko jest kwestią wyobraźni i umiejętności obchodzenia się z wyrobami pirotechnicznymi. Co do zwierzaków, to one też nie reagują jednakowo na eksplozje. Proszę mieć świadomość, że mój pies w ubiegłego Sylwestra drzemał na posłaniu, gdy ja na działce odpalałem petardy (fajerwerki hukowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada, psy srają, sikają. Atakują bezbronnych ludzi, na świecie są większe problemy, a my w jeden dzień nie możemy postrzelać ? Gdyby psy, ptaki itp. się zabijały od huków to za dwa dni nie ujrzymy żadnych zwierząt... bzdura !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...