Skocz do zawartości
  • 0

Petrada która wyswietli na niebie rok 2012


Marian1992

Pytanie

Poszukuje również petardy, rakietki, moździerzu czy bóg wie co, żeby wyświetliło na niebie rok 2012. Czy jest taka petarda czy fajerwerk'a?? Prosił bym o pokazanie czy jest do kupienia i filmik z pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widziałem, kiedyś na YouTube filmik jak koleś miał taka rakietkę, która wyświetliła na niebie 2008 r. Może teraz nie ma a może jakimś trafem by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To się robi na zamówienie, w 2009 roku kumpel zamówił "Happy New Year " napis ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba że w jednej szelce jeesn np. liczba 2 i wystrzelili 4 szelki na raz ale to trudne do zrealizowania i na pewno dużo kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak byś chciał wiedzieć gdzie to na zamówienie się robi to powiem już: na Malcie.
Jak bym nie wiedział co mówię to bym się nie wypowiadał.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapewne chodziło ci o napis świetlny.
Przykład http://www.marbo-faj...etly_napis.html
Można zamówić zrobienie różnych napisów o różnych wymiarach.
Cena zależna od poziomu trudności wykonania oraz rozmiaru.


a mi się wydaje że jemu chodzi i o szelkę tylko zamiast wzoru załóżmy serca czy ringu np. tu
to zamiast tego żeby miał napis 2012. Przynajmniej ja tak zrozumiałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to jest do zrobienia, można też samemu zrobić taki pocisk, będą to musiały być 4 szelki o wybranych numerach, żeby to ładnie wyglądało musiałbyś zrobić szelkę przynajmniej 3", w szelce gwiazdki należy ułożyć w kształcie danej cyfry i już :)

dodam, że własna produkcja jest niebezpieczna i wymaga sporej wiedzy odnośnie mieszanin i ich bodźców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to jest do zrobienia, można też samemu zrobić taki pocisk, będą to musiały być 4 szelki o wybranych numerach, żeby to ładnie wyglądało musiałbyś zrobić szelkę przynajmniej 3", w szelce gwiazdki należy ułożyć w kształcie danej cyfry i już :)

dodam, że własna produkcja jest niebezpieczna i wymaga sporej wiedzy odnośnie mieszanin i ich bodźców :)


czy ja wiem ?? ;P zajmowałem się tym rok i to nie jest takie ułożyć i już. Po pierwsze to trzeba szelkę umieć " obkleić " żeby był równomierny rozrzut na niebie. Po drugie takie szelki robi się jakoś inaczej ( już nie pamiętam dokładnie ) ale szelka podczas lotu się obraca i nie zawsze "ułoży się" do nas napisem więc potrzebna jest również kometa. Gwiazdki układa się chyba "w poprzek" ( nie wiem jak to wytłumaczyć) żeby były odwrócone efektem "do nas" (ale to jest takie chyba bo już nie kojarzę) . Reszta to już nic skomplikowanego ;) No i pozostaje kwestia odpalenia tego przy pomocy QM bo nie wyobrażam sobie tego inaczej ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...