Skocz do zawartości

KONKURS - Reklama firmy KOMETA - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi


W kolejnych konkursach nie będzie już okazji na nadsyłanie wierszyków:(

Paczki wystartują od nas w środę. Dzięki temu zawartość wszystkich paczek powiększyła się o inne artykuły.


Mam nadzieję, że uda mi się wpaść w niedługim czasie do Komety, bo kto powiedział, że twórczość musi być na konkurs ;). Może uda nam się coś na miejscu ustalić. Oczywiście dam wcześniej znać, żeby ustalić, czy będzie okazja na chwilę rozmowy, bo pewnie jeszcze jakiś czas po nowym roku w firmie będzie ruch, zwłaszcza w księgowości - przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wygląda moja nagroda. Wyrzutnia, moździerz, petardy, fontanna, wulkan, stroboskopy, trzeszczące kulki, dymy, fontanny tortowe, konfetti, ... Jednym słowem wszystko. :D Jeszcze raz dziękuję bo to bardzo dużo jak na nagrodę pocieszenia. :)

fajerwerkikonkurs.jpg

fajerwerkikonkurs2.jpg

fajerwerkikonkurs3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na nagrodę za wyróżnienie to powiem, że jest piękna! Jeszcze się z takim konkursem nie spotkałem. Kometa utwierdza mnie coraz bardziej, że są godni zaufania :) Pozdr i gratuluje nagrody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers gratuluje i pierwszy raz od roku widzę cię zadowolonego :) Oby tak dalej w Nowym 2012 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, to są nagrody pocieszenia? Ja tego rodzaju nagrody miałem za pierwsze miejsce za film dla fm.. Jestem ciekaw co dostanie vel za pierwsze miejsce xD Jeszcze raz wielkie gratulacje panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sami widzicie, że Kometa funduje nagrody pocieszenia lepsze niż inni za miejsca na podium ;) Jak kogoś interesuje rozmiar paczek za zwycięstwo, to zapraszam do zeszłorocznego tematu o konkursie Komety. Dodam tylko, że moja nagroda przyjechała w 2 oddzielnych paczkach. Kostki, które wtedy dostałem, były super, szczególnie Senegal P7845, w którym rozpiętość chmur craclingu przewyższała znacznie JW408 czy TXB400 !!
Ja swojej paczki nie dostałem, ale to pewnie dlatego, ze podałem adres do wysyłki na wieś do rodziców, a tutaj kurierzy kursują albo wieczorem, albo wręcz paczki dochodzą w 2 dni.
Crispers radzę zostawić moździerz na finał. Miałem go rok temu i efekty przebijały szelki 2" na qm z SP - taki niepozorny a jednak ma moc xd Radzę też uważać przy odpalaniu petard "czarny pirat", są bardzo niepozorne, ale huk porównywalny do FP3 small. Jedyną ich wadą jest dosyć kruchy lont, który dosyć łatwo złamać...
Na koniec jeszcze raz dziękuję firmie Kometa, za perfekcyjnie przeprowadzony konkurs i wspaniałe nagrody.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne nagrody, Kometa postarała się jeszcze bardziej niż rok temu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to paczka zadokowana u mnie :) Wszystko było zapakowane bardzo dobrze a firma Opek chyba wozi sporo paczek z Komety, bo kurier od razu zapytał czy to fajerwerki :D

kometanagroda.th.jpg

Teraz żałuję, że się nie żaliłem na moździerze ;), ale i tak jest super. Test praktyczny wyrzutni Safaga nastąpi 26. maja na weselu siostry.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli zgadzam się :D Crispers normalnie to taka maruda xD bez urazy :P. Nagrody są super !!! Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na liczne sugestie docierające do mnie od Państwa, Crispers5 otrzymał tester w postaci moździerza. Nie jest on nagrodą w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka dzisiaj doszła, wszystko pięknie cudownie itp. itd ;) Dziękuję serdecznie raz jeszcze, pełen profesjonalizm!

http://img850.imageshack.us/img850/6909/imga0101x.jpg

Przy okazji mam pytanie: jak strzela wyrzutnia KOLUMBIA oraz ARMENIA? Nie mam ich filmików na Waszej płytce, a bardzo chciałbym wiedzieć, żeby jakoś je wpasować w pokaz. Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel masz opisy na kostkach - chyba ;) A tak przy okazji bawiłem się dzisiaj "duperelami" z paczki i mam kilka wniosków:

-Petardy "Czarny Pirat" są nawet mocniejsze niż w zeszłym roku i lont jest lepszej jakości podobnie jak korpus. Huk praktycznie taki sam jak JC05 - nic tylko kupować
-Korsarze są cięższe niż u konkurencji, i opóźniacz jest dłuży, co znacznie podnosi ich bezpieczeństwo. Nie wyróżniają się może hukiem, ale jakość wykonania jest bardzo dobra, produkt godny uwagi. Trzeba tylko uważać, ze względu na wydłużony opóźniacz, żeby nie wziąć petardy za niewypał.
-Wybuchowe piłeczki są niestety nico niebezpieczne, stojąc ok 3 m dostałem odłamkiem w kolano i dość mocno to poczułem a byłem w jeansach. W związku z czym radzę nie stać bliżej niż 5m i uważać na oczy. Wniosek - należy zasugerować producentowi, żeby jeszcze raz sprawdził czy fragmentacja korpusu jest właściwa
-Plastikowe diabełki były bardzo dobre, najlepsze diabełki jakie miałem, fajna sprawa dla młodszych "piromaniaków"
-Wulkan Chile był super! Jak na swoje gabaryty efekt bardzo dobry nic tylko brać.
-Miniaturowe dymy - jak dla mnie bomba, niby nic a efekt zaskakująco dobry i wielki plus, że w tak małym korpusie udało upchnąć się dym w dwóch kolorach i jeszcze cracling.
-Wirki to bardzo ładne bączki, niestety mają kiepskiej jakości lont, który lubi zgasnąć.
-Kulki z craclingiem - absolutny hit, koniecznie pamiętajcie o bezpiecznej odległości od łatwopalnych rzeczy i widowni. Ogromna, gęsta kula głośnego craclingu ma średnicę ok 5m a sam efekt trwa ok 3-4s. Za rok kupuję minimum 5 opakowań :)
-Rakietę Gemini pozostawiam na koniec, bo to jedyny niewypał dzisiejszych testów. Niestety podobnie jak rakiety Mix suns, które miałem w zeszłym roku i ta rakieta pozbawiona jest totalnie efektu. Nie dość, że poleciała niezbyt prosto, to na koniec wypluła kilka małych gwiazdek - dużo słabsza od chociażby JR2 - nie polecam.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolegów, dostaliście super nagrody. Nagrody specjalne bardzo duże, co w perspektywie ilości przyznanych wyróżnień wogóle budzi podziw i szacunek dla sponsora. To był nadorodniejszy i najbardziej wartościowy konkurs w dotychczasowej historii forum. Myśle, że jest to też świetna reklama dla firmy Kometa, która obficie nagradzajac uczestników, pozwala im na testowanie różnorodnych produktów, a jak wiemy opinia idzie w forum i dobry produkt zostanie polecony i nabyty przez większe grono forumowiczów (odbiorców). Zresztą wystarczy porównać stuffy tegoroczne i ubiegłoroczne i już widzimy tendencje "ukometowienia" (niezła nowomowa) zestawów w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paczuszka dzisiaj doszła, wszystko pięknie cudownie itp. itd ;) Dziękuję serdecznie raz jeszcze, pełen profesjonalizm!

http://img850.imageshack.us/img850/6909/imga0101x.jpg

Przy okazji mam pytanie: jak strzela wyrzutnia KOLUMBIA oraz ARMENIA? Nie mam ich filmików na Waszej płytce, a bardzo chciałbym wiedzieć, żeby jakoś je wpasować w pokaz. Z góry dziękuję za odpowiedź ;)


to mógłby być gotowy stuff ^^ ale nie dla kogoś takiego jak vel :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony. Wyrzutnia Szanghaj była genialna. Duże, rozpięte efekty - połączenie cracklingu i peoni! Kostka od początku aż do samego końca strzela po kilka pocisków na raz robiąc na niebie niezłe widowisko. Jedyne czego mi w niej zabrakło to fajniejszego finału. Oceniam ją na 5-/5.

Moździerz - ładne, różnorodne efekty, a co najważniejsze bardzo duże. Mogłyby jednak te pociski trochę wyżej lecieć. Oceniam go na 4+/5.
Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...