Skocz do zawartości

JW7436 Zeppelin


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Jeśli ktoś planuje kupić Achillesa który jak większość wie już nie jest taki jak z dawnych lat, niech lepiej zastanowi się właśnie nad tą kostką. Jedna z najlepszych propozycji 100sh od Jorge (Oczywiście moim zdaniem) i z czystym sumieniem mogę ją polecić.Efekty długo utrzymują się na niebie i kostka ma zróżnicowane efekty, które dają Dobre Show. :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Polecam tą kostkę. Kupiłem na Sylwestra 2016. Bardzo kolorowa!!!

Mój film z jej odpalenia poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Doskonała wyrzutnia!Żal,że prawdopodobnie nigdzie nie będzie można już jej dostać.To najbardziej efektowna i dynamiczna wyrzutnia którą miałem.Efekty cudne o dużej rozpiętości.Zrobiła mnóstwo hałasu.Te trzeszczące palmy są nieziemskie.Ich trzeszczenie powaliło na kolana całą publikę.Nie wątpliwie jest jedną z najlepszych wyrzutni jakie w życiu widziałem.Polecam tego geniusza,ale nie wiem w sumie po co,bo nie wiem czy można ją będzie jeszcze gdzieś dostać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 2.01.2018 o 22:51, damian7878 napisał:

Doskonała wyrzutnia!Żal,że prawdopodobnie nigdzie nie będzie można już jej dostać.To najbardziej efektowna i dynamiczna wyrzutnia którą miałem.Efekty cudne o dużej rozpiętości.Zrobiła mnóstwo hałasu.Te trzeszczące palmy są nieziemskie.Ich trzeszczenie powaliło na kolana całą publikę.Nie wątpliwie jest jedną z najlepszych wyrzutni jakie w życiu widziałem.Polecam tego geniusza,ale nie wiem w sumie po co,bo nie wiem czy można ją będzie jeszcze gdzieś dostać ;)

Zeppelin rzeczywiście dawał radę teraz Jorge wypuścił Gladiatora JW7436-CB jest to odpowiednik Zeppelina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...