Skocz do zawartości

[Bartosz] zakupy 2011


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zakupy na sezon 2011/2012

I zamówienie z FM:

Tropic:
TB21 Impression
TB58 Storm of Fire
TB73 Chain Reaction
TB74 Roller Coaster
TB110 Lava
TW30 Line of Fire

+ gratis: 1521A Lily Magnolia

koszt: 507 zł

II zamówienie z FM:

Tropic:
TB76 Andromeda
TB100 Red Dahlia
TW33 Space Probe

Kometa:
P7450 Kreta
P7607 Gold Nagoja
P7315 Black Sea
P7317 Ren
P7410 Red Sea

Triplex:
TXB213 Scorpio (zamiennik za brakującą TB16)

koszt: 587 zł

dsc08114d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Nie boisz się testować i zakupiłeś kostki niepopularne, które nie są znane od lat. Głównie Tropic i Kometa, czyli dodatkowo test firm! Gold Nagoja to jak dla mnie lider w Twojej stawce. Black Sea mam sam w zestawie. Tylko pytanko: Same kostki? Bez petard i innych artykułów? Nastawiasz się tylko na strzelanie o północy? Pokaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak i mnie. Sylar - twoja opinia, moja opinia :)

9/10 :) Zgadzam się 100% z tym co napisał Poki. Ale art.róźne i petardy muszą być chociaż trochę, no chyba że jesteś kompletnie nie do tego, ale tak jak mówi Gospodarz dla mnie to by była żadna frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetnie! Nie boisz się testować i zakupiłeś kostki niepopularne, które nie są znane od lat. Głównie Tropic i Kometa, czyli dodatkowo test firm! Gold Nagoja to jak dla mnie lider w Twojej stawce. Black Sea mam sam w zestawie.

Tropica kupuje od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem, więc i tym razem zajmie większą część w moim stuffie. Komety nie miałem, więc to jest debiut w moich zakupach. Jeśli się sprawdzi - w przyszłym roku będzie jej więcej. Starałem się wybrać w miarę dobre kostki, ale jakie będą w realu okaże się już niedługo. Gold Nagoja wg mnie też jest chyba najmocniejszą pozycją na tę chwilę w stuffie. Nie mniej ciekaw jestem jak wypadnie Space Probe Tropica. Gabarytowo jest największa, efekty w układzie I/FAN - może być niezła.

Tylko pytanko: Same kostki? Bez petard i innych artykułów? Nastawiasz się tylko na strzelanie o północy?

Na razie same kostki. Może jak jeszcze się załapię to dojdą bombki 2" SP. Strzelam zazwyczaj tylko o północy.

Pokaz?

Dobre pytanie ;) W tym roku rozważam kupno jakiegoś systemiku, może Meteor 12. Chociaż nie nazywałbym tego co spróbuję stworzyć pokazem :P Planuję zakupić jakieś sprawdzone już przeze mnie wyrzutnie i podłączyć je do systemu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Za niedługo ktoś wpadnie i da 2/10 bo nie ma pierdół do zabawy :facepalm: Bartek super baterie :) 10/10 :)

To już ten wiek, że pierdoły mnie nie rajcują :P Stawiam na poważne strzelanie, a nie pierdzenie byle czym.


Nie no mnie to by coś trafiło jakbym se nie mógł w dzień nic po odpalać i porzucać ;(

A ja właśnie lubię tę pirotechniczną abstynencję do północy. Wtedy po północy kiedy przychodzi czas na moje strzelanie mam niesamowitą podnietę :D Jakbym zaczął strzelać w dzień to zaraz bym narobił sobie takiego smaku, że przed północą odpalił bym większość stuffu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A ja właśnie lubię tę pirotechniczną abstynencję do północy. Wtedy po północy kiedy przychodzi czas na moje strzelanie mam niesamowitą podnietę :D Jakbym zaczął strzelać w dzień to zaraz bym narobił sobie takiego smaku, że przed północą odpalił bym większość stuffu...


Czyli nici z powtórki naszego spotkania sylwestrowego?




Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli nici z powtórki naszego spotkania sylwestrowego?

Oj dobra, to to co innego :P Ale widzisz... jak wtedy wróciłem do domu po naszym strzelaniu to byłem tak rozochocony, że zaraz w ruch poszły szelki 2" :D Jednak ocknąłem się w porę i zostawiłem trochę na po północy.
To skoro spotykamy się i tym razem w sylwka to muszę jednak kupić jakieś drobiazgi, a nie że znowu będziemy strzelać wszyscy z Twojego kartonu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam to nie przeszkadza :)

Zawsze jakimś wyjściem jest kupienie większej ilości 2"/1.75" Po za tym rok temu wystrzelaliśmy koło 1/2 moich rzeczy przygotowanych na spotkanie bo skończyło się tak jak się skończyło, więc w tym roku może zaspokoisz swój głód na te kilka godzin. I w tym roku też będzie karabin xd Już jest w 90% gotowy


Pzdr

Edit// Żeby uniknąć nieprzyjemności w tym roku trzeba zmienić podstawkę na petardy i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

III zamówienie z Wulkanu

Tropic
TB19 Exploder 6 (2 szt.)

Triplex
TXB398 Sirocco
TXB473 Miraż
TXB592 Sky Brocade
TXB850 X-Stars
TXB852 X-Smart
YHW009 Song

koszt: 487 zł

dsc08133r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu komuś udało się przekonać Cię do zakupu innej firmy niż Tropic - powiem skromnie to JA :) Same najlepsze wyrzutnie, na 100% w przyszłym roku większość twojego stuffu to będzie właśnie triplex.Efekty i cena są nie do porównania z kostkami tropica, ale nie twierdzę, że tropic jest słaby.To bardzo dobra firma, jednak ich ceny są trochę niepoważne :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bartosz no po prostu zaj***cie! :) teraz jakbyś tam kiedyś mógł to zrób fotkę całości :) brawo 5/5 :)

Dzięki! Fotka całości będzie na pewno jak tylko skompletuje cały stuff, bo to jeszcze nie koniec ;)


W końcu komuś udało się przekonać Cię do zakupu innej firmy niż Tropic - powiem skromnie to JA :) Same najlepsze wyrzutnie, na 100% w przyszłym roku większość twojego stuffu to będzie właśnie triplex.Efekty i cena są nie do porównania z kostkami tropica, ale nie twierdzę, że tropic jest słaby.To bardzo dobra firma, jednak ich ceny są trochę niepoważne :)

pozdrawiam

Hehehe... trudno było się nie zdecydować przy tak ciekawej ofercie :) Starałem się wybrać jak najlepsze baterie i mam nadzieję, że mi się udało, z resztą okaże się w sylwka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w sklepie TF

Tropic
TB40 Exploder 1
TB160 Exploder 7

Super Power
P2113 Crown
P5605 Linia Exclusive
P5420 Extreme Line
5x bomba cylindryczna 1,75"

+ 11x spłonka elektryczna

koszt: 310 zł

stuffdq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a gdzie rurka do bombek ? :D

Bardzo ładne kostki, robią wrażenie


Z tamtego roku ma :P
Piękny stuff ! Nie wydałeś pieniędzy na "byle co" tylko postawiłeś na konkret co za to WIELKI + ! :)
Wesołych świąt życzę i szczęśliwego nowego roku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tamtego roku ma :P
Piękny stuff ! Nie wydałeś pieniędzy na "byle co" tylko postawiłeś na konkret co za to WIELKI + ! :)
Wesołych świąt życzę i szczęśliwego nowego roku ;)


Dokładnie, rurę mam z tamtego roku, co prawda do 2" ale 1,75" też polecą :)

Dzięki i również życzę wesołych świąt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, chyba jakąś fuchę w tym roku dorwałeś, bo stuff jest bardzo imponujący - zdjęcie całości z pewnością pozytywnie zaskoczy wiele osób, dlatego nie zapomnij go wrzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff. Duże , dobre kostki czyli to co lubie najbardziej :) Polecam robić pokaz bo wrażenia są nieporównywalne do pojedynczego odpalania.
10/10 i zapraszam do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wierny Tropicowi i Super Powerowi ;). W tym roku zróżnicowałeś o Kometę i Triplexa. Zastanawiam się co Tobą kieruję, że nie masz Jorge. Może nie lubisz mainstreamu :]

Skoro nie robisz zdjęcia całości, to oznacza, że przed nami jeszcze co najmniej część piąta. Velibrum czeka na fotkę całości, by móc sprawdzić, czy nie przebijesz go ze sprzętem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bartosz, chyba jakąś fuchę w tym roku dorwałeś, bo stuff jest bardzo imponujący - zdjęcie całości z pewnością pozytywnie zaskoczy wiele osób, dlatego nie zapomnij go wrzucić ;)

Strzał w 10 :D A fotka całości będzie na pewno.



Bardzo fajny stuff. Duże , dobre kostki czyli to co lubie najbardziej :) Polecam robić pokaz bo wrażenia są nieporównywalne do pojedynczego odpalania.
10/10 i zapraszam do mnie :D

Pokaz będzie, może nie ze wszystkich wyrzutni tylko z części, ale będzie. Po świętach wezmę się za kupno systemu.



Jak zwykle wierny Tropicowi i Super Powerowi ;). W tym roku zróżnicowałeś o Kometę i Triplexa. Zastanawiam się co Tobą kieruję, że nie masz Jorge. Może nie lubisz mainstreamu :]

Tropic to miłość od pierwszego wejrzenia, a wierność w związku to podstawa ;P Chociaż nie ukrywam, że mały skok w bok w kierunku Komety czy Triplexa może nie być jednorazowym ;)


Skoro nie robisz zdjęcia całości, to oznacza, że przed nami jeszcze co najmniej część piąta. Velibrum czeka na fotkę całości, by móc sprawdzić, czy nie przebijesz go ze sprzętem :P

W sumie sam nie wiem ile jeszcze tych części będzie, ale z jedna na pewno. A do vela to i tak mi daleko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czas na piątą część zakupów...

Zakupy w sklepie TF

Tropic
TB15 Nineshots (2 szt.)

Super Power
9001 Color Melody
Megabanger
5x bomba cylindryczna 1,75"
5x bomba kulista 2"

+ 4m lontu visco
+ 10x spłonka elektryczna
+ SP601 Night Suprise (2 szt. - gratis)

koszt: 160 zł

stuffpn.png


Zakupy na speed-fajerwerki

system do odpalania Meteor 12

+ 5x spłonka elektryczna (gratis)

koszt: 270 zł

dsc08163r.jpg


To nie koniec zakupów - prawdopodobnie dojdą jeszcze wyrzutnie Tropica kupione po okazyjnych cenach u znajomego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...