Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w hurtowni Grom Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadę tam 1 grudnia coś koło tego bo już będę kupować. A teraz jeszcze na necie bym kupił ale gdzie jest najtaniej i lepiej ? A jak ktoś będzie w Gromie to niech powie jak tam dostawa/dostępność jest duża czy braki mają bo ostatnio kolega mówił że z 18 kostek zrobiło się 9 i to mnie zaskoczyło bo zawsze jeździłem do groma tak po świętach po 27 to wszystko było ale ludzi od cholery bała gorączka hhaha :D A ja nawet nie wiem ile wydać kasy. chyba po trochu hehehe no zostało 77 dni to już blisko. :
D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś akcja ucichła.

Niestety spore braki w asortymencie. Ceny atrakcyjne ale co z tego jak połowy rzeczy nie ma.
I co najdziwniejsze. Dzwoniac i pytajac o wyrzutnie TXB506 mówia że osobom prywatnym nie sprzedają <LOL>
Niestety trzeba miec uklady by ja dostać zreszta jak z wszystkim w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś akcja ucichła.

Niestety spore braki w asortymencie. Ceny atrakcyjne ale co z tego jak połowy rzeczy nie ma.
I co najdziwniejsze. Dzwoniac i pytajac o wyrzutnie TXB506 mówia że osobom prywatnym nie sprzedają <LOL>
Niestety trzeba miec uklady by ja dostać zreszta jak z wszystkim w tym kraju.


Nic nie ucichło...

Kto zamówił to otrzymał

Waszych marudzeń i wybrzydzania nie mam ochoty już słuchać i czytać. Kto wysłał zapytanie i otrzymał informację o cenie towar otrzymał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cooli taka prawda 3 sztuk TXB506 nie opłaca im sie sprzedac czy sciagać ?
Jak nie ktorzy za 200-300zł kupują fajerwerki.



Uparłeś się na te 3 sztuki TXB506???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uparłem.

czytając od Ciebie PW sam mi coś napisałeś ja warunek spełniłem. Ale w twojej strony brak odzewu.
Także temat zakonczony.

Ogólnie sie zawiodłem. Bo to hurtownia. A niestety produktów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Co to ma do rzeczy, że to hurtownia? Sezon ogórkowy za pasem i sklepy i małe hurtownie zaczynają zamawiać towar więc co w tym dziwnego, że nie ma interesujących Cię rzeczy. Hurtownia ma bardzo dobre ceny, przy większych zakupach można się targować jeszcze więc nic dziwnego, że szybko ubywa im towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak uparłem.

czytając od Ciebie PW sam mi coś napisałeś ja warunek spełniłem. Ale w twojej strony brak odzewu.
Także temat zakonczony.

Ogólnie sie zawiodłem. Bo to hurtownia. A niestety produktów brak.



Najpierw wysłałeś mi listę produktów które cię interesują. Później cisza. Następnie napisałeś że interesują cię 3 z nich...
YHW100
TXB475
YHW009

I cisza...

następnie znowu wysyłasz zapytanie o tą kostkę...

a ja mając dosyć odpisywać ci na każde dziecinne pytanie urywam rozmowę bo nie mam czasu na takie pierdoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak by ktoś ze śląska chciał zrobić sobie zakupy w najbliższym czasie będzie transport z Gliwic i powrót. Jak by ktoś chciał sobie odebrać w tym mieście nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja byłbym chętny. Tylko proszę jakieś info na pw co i jak. Z góry dzięki.



Napisz do Colli'ego na priv co by Cie inteesowało. On odeśle Ci info zwrotne co jest i w jakiej cenie, poinformuje o czasie realizacji, kosztach dostawy i sposobie płatności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cooli dziekówka za realizację wspólnego kupowania. Wszystko pięknie zapakowane, kontakt rewelacyjny a do tego Cooli to przemiły facet. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto to na samych stroboskopach zaoszczędziłem 20 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...