Skocz do zawartości

[luxor] Stuff na sylwka 2011


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie posiadam niewiele:

http://img249.imageshack.us/img249/9461/dsc03408v.jpg

Na to co widać na zdjęciu wydałem w przybliżeniu 100 zł. Prawdopodobnie w przeciągu tygodnia złoże pierwsze zamówienie za ponad 200 zł na różnorakie pierdoły do zabawy czyli moździerze, rakietki, petardy, fontanny, cyrko, itp. W drugim zamówieniu będą już same kostki (najprawdopodobniej). Na finał JW402 oraz JW408 :happy: . Jak na razie mam tylko połowę potrzebnej sumy, ale szybko przez ten miesiąc uzbieram resztę :D.

Edit:

Część druga:

http://img825.imageshack.us/img825/605/dsc03479q.jpg

Edit2:

Część trzecia i ostatnia:

http://vpx.pl/i/ldK5E.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak na razie wolę odpalać pojedynczo. Możliwe, że za rok pomyślę nad pokazem, ale to się jeszcze zobaczy :P

PS. Może jakiś mod poprawić tytuł bo się machnąłem :P

Poprawione.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, jak na razie wolę odpalać pojedynczo. Możliwe, że za rok pomyślę nad pokazem, ale to się jeszcze zobaczy :P

PS. Może jakiś mod poprawić tytuł bo się machnąłem :P

Poprawione.


Kostki i inne większe pierdoły połączył bym na twoim miejscu. Frajda jest jak odpalasz po kolei ale nie masz czasu zobaczyc efektu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączyć kostek nie będę bo za dużo lontu bym potrzebował :P (w tym roku kupię kilka dobrych kostek i dużo małych do zabawy). Poza tym ja nie będę odpalał tylko starszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frajdą jest oglądanie efektów jak dla mnie. Kiedyś bardziej rajcowało mnie samo odpalanie dlatego jak jeszcze nie wiedziałem o istnieniu takich for kupowałem full śmieci i sam odpalałem, teraz mi to minęło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od preferencji, bo kiedyś (8-9 lat temu) też wolałem jak ktoś za mnie odpalał. Obecnie koło 80% sprzętu odpalam sam. Część pozwalam kolegom / braciom. Najczęściej, gdy odpalamy moździerze z trzech różnych miejsc równocześnie.
Co do Wariatów, bo widzę, że masz w czarnym opakowaniu. Sprawdzałeś / sprawdzał ktoś, czy faktycznie jest tam cracling?
Rakietki to JR6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakietki to JR8. Co do wariatów to z tych jeszcze nic nie odpalałem, ale miałem na sylwka jedno takie same opakowanie i cracling jest (nie dużo, ale jest) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie jestem w posiadaniu statywu Velbon CX-686. Dzięki głowicy olejowej nic się nie zacina, tak jak miałem przy starym statywie. Oczywiście nie kupiłem go tylko do nagrywania piro (uwielbiam filmować, teraz każdy filmik będzie wyglądał zupełnie inaczej tzn bardziej profesjonalnie :P ). Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem dobrego statywu to z czystym sercem mogę polecić Velbona CX-686. Zakupiłem go po bardzo dobrej cenie 170 zł.

Dzisiejszy test:

http://www.youtube.com/watch?v=Nz-ZPalW-1g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxor, straciłem 4 minuty na oglądanie zfilmowanego lasu! Powiedz mi co to jest za turkusowa koperta na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zobaczymy jak filmuje, jeśli się nie wyrobisz z $$ to polecam Ci Canon Legria HF R106 kupowałem rok temu i kosztowała 1200zł a teraz jest za 900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...