Skocz do zawartości

[Cooli] Zakupy, Galeria, Wynalazki, Pokazy


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Gęsty niebieski Dym



Niestety z gęstym niebieskim dymem to nie ma nic wspólnego. Przerabiałem ten niewypał 2 lata temu. Co to za kostka Komety, bo nie mogę się doczytać! Ładny przerób masz tego towaru, ale cieszy że na forum coraz więcej ludzi z całorocznym zapałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy w sylwestra jak to z tym dymem będzie :)

A co do kostki to nawet nie wiem co to ponieważ to był gratis i nie ma tego na fakturce. Jak wrócę to sprawdzę i napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gratis to P7307 Kama.

Wracając jeszcze do pokazu weselnego. Bardzo dobra robota! Mieszanie efektów oraz skupianie się na mniejszych kalibrach daje tą zaletę, że przy małym nakładzie finansowym można uzyskać niespotykane i intensywne kompozycje. Dynamicznie i kolorowo - tak właśnie powinno się strzelać. Bardzo dobry finisz jak na pokaz tych rozmiarów - bombki w grupie dają nawet dobry efekt.

Trzymam kciuki za kolejne pokazowe podboje nieba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten gratis to P7307 Kama.

Wracając jeszcze do pokazu weselnego. Bardzo dobra robota! Mieszanie efektów oraz skupianie się na mniejszych kalibrach daje tą zaletę, że przy małym nakładzie finansowym można uzyskać niespotykane i intensywne kompozycje. Dynamicznie i kolorowo - tak właśnie powinno się strzelać. Bardzo dobry finisz jak na pokaz tych rozmiarów - bombki w grupie dają nawet dobry efekt.

Trzymam kciuki za kolejne pokazowe podboje nieba ;)


Dzięki. Ale teraz im więcej razy to oglądam to stwierdzam, że mogłem go lekko z minutę wydłużyć.
Co do finału to niespodziewałem się takiego końcowego efektu. W dużym stopniu przyczynił się do tego P.Paweł z demonów bo gdyby nie on to musiałbym łączyć 30 szelek a nigdy tego nie robiłem :) Po zamówieniu miałem już je ładnie połączone efektami do pokazu.

Teraz szykuję rodzinny pokaz Sylwestrowy. Zobaczymy jaki będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to teraz ją się zapytam. Kiedy test? :)


Jak tylko zamówienie z 1,7 dotrze :) Bo wczoraj dotarły szelki SP ale te już były testowane przed weselem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest inna partia. Podobno lepsza :D


Przekonam się jaka różnica dopiero na sylwestra ;) a teścik szelki 1,7 na pewno będzie jutro bo dziś paczka już czeka na kuriera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem sobie jedną szelkę z nowej dostawy red wwave i nie wiem czy się im naklejki pomyliły bo na red wave mi to nie wyglądało. Jak zrzucę to wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te 1,75" całkiem, całkiem... Szkoda, że filmik nie najlepszej jakości bo trudno porównać, ale widać, że poleciała najniżej. W każdym razie zaprezentowała się dość przyjemnie. Arturo będzie zadowolony, bo chyba kupił 50 tych kulek xd

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt bardzo równo się rozłożył jak na cylindryka, cieszy mnie, że w końcu będzie można strzelać bombki w pokazie bez potrzeby zakupu profi rur.Rurki po strechu będą idealne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ta 2" qm to była na etykiecie RW czy znowu jakaś pomyłka? xd


Ta była z dzisiejszej dostawy :) Tej wczorajszej nie tykam już :) wolę nie wiedzieć co tam jest :) Odpalę na finał 30 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wydaje mi się, że 1,75" jest o wiele potężniejsza w wybuchu, chodzi mi o dźwięk :)
Efekt ciekawy, zamówie sobie parę sztuczek cylindrycznych i QM jak w tamtym roku ;)
Ponoć Visco już prawie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postawiłem sobie poprzeczke wyżej co do moich pokazów amatorskich i w Sylwestrową noc będzie pokaz z muzyką :)

Padło na utwór Lacrimosa

http://www.youtube.com/watch?v=bHPYOcgde98

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Utwór już mam podzielony na kilka sekcji. Ale jest jeszcze kwestia dogrania czasów do efektów które muszą się wymieścić w tych ramach sekcji. Ze wstępnych ustaleń wynika że kostki i efekty nie będą się kończył zgodnie z końcem sekcji ale poczatki zawsze będą widoczne w rytm muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...