Skocz do zawartości

[Cooli] Zakupy, Galeria, Wynalazki, Pokazy


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi


To ma policja, że strzelać wolno tylko 31 grudnia i 1 stycznia kolego ;)


Glosal chyba tylko u ciebie tak jest bo u nas nie :)

Stroboskopy na żywo nie psuły tak efektu ale na nagraniu już nie jest tak kolorowo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DreSzCzyK

glosal haha nie sprzesadzaj :blush: nikt nic złego nie robi gdy odpali kilka kostek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


glosal haha nie sprzesadzaj :blush: nikt nic złego nie robi gdy odpali kilka kostek..

to zapraszam do mojego miasta :) zobaczymy czy to nic złego i jak się będziesz tłumaczył jak ci pały pod nos podjadą, wiem co mówie, przynajmniej mój kumpel dostał mandat pod koniec listopada za właśnie parę "kostek" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy. Policja po fakcie może sobie tylko notatkę spisać. Nie mają prawa nic zrobić, posesja prywatna, brak naruszenia ciszy nocnej i do tego nie złapali na gorącym uczynku. Ja od lat strzelam i to nie takimi rzeczami w ciągu wakacji i jeszcze nigdy nikt się nie skarżył, a wręcz przeciwnie. Zawsze w moje imieniny mam sporą widownię, sąsiedzi już kilka dni na przód pytają się moich rodziców kiedy będzie pokaz, bo z racji na, że nie strzelam nigdy w Krk, pokaz odbywa się na wsi na posesji moich rodziców.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glosal to że u ciebie jest zakaz to nie znaczy że jest wszędzie. Wystarczy znaleść uchwałę rady miasta/gminy i zobaczyć czy uchwalili zakaz strzelania cały rok. Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie macie racji. Policja ZAWSZE i to bez względu na to czy rozporządzenie zakazujące używania MW funkcjonuje, czy nie, ma prawo wlepić 500 zł za ZPP (zakłócanie porządku publicznego). To tak jak ze słuchaniem głośno muzyki - to nic, że nie ma rozporządzenia, ważne, że naruszony jest ład publiczny i to, czy się strzela na własnej posesji czy nie, niestety nic nie zmienia.

Pokazik ładny, kolorowy, chociaż bez szaleństwa. Finałowe bombki jakieś takie niemrawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel tuż to tylko visco ;) red wave


Do pokazu użyto

3 strobo triplexa 60s
17 fontann JF02
10 fontann jf09
txb303
pluton
ballet
tb6
8 visco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz weselny jak i ten ostatni bardzo fajne, oby tak dalej :)
muszę powiedzieć że ja też strzelam cały rok na trenie prywatnym w Białymstoku, i od kilku lat nikt się jeszcze nie przyczepił, nikt normalny przecież nie będzie dzwonił na policje za obejrzenie małego pokazu za darmo. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przecież nie będzie dzwonił na policje za obejrzenie małego pokazu za darmo


To tylko zależy od sąsiadów, jak masz właśnie jakiś nienormalnych to za każdym razem dzwonią po służby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie kupiłeś ??

Czy tak ciężko spojrzeć kila postów wyżej?
Żebyś się nie naszukał to odpowiem: w GROMIE! za 170PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tylko zależy od sąsiadów, jak masz właśnie jakiś nienormalnych to za każdym razem dzwonią po służby.


na szczęście sąsiedzi to dobrzy znajomi którzy na sylwestrową pirotechnikę też nie oszczędzają kasy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Niestety, ale nie macie racji. Policja ZAWSZE i to bez względu na to czy rozporządzenie zakazujące używania MW funkcjonuje, czy nie, ma prawo wlepić 500 zł za ZPP (zakłócanie porządku publicznego). To tak jak ze słuchaniem głośno muzyki - to nic, że nie ma rozporządzenia, ważne, że naruszony jest ład publiczny i to, czy się strzela na własnej posesji czy nie, niestety nic nie zmienia.


velibrum tak wynika z twoich ksiażek jednak realia sa różne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zakup tym razem za 3 miesce w konkursie BIG FUNA. Myślę że na pokaz noworoczny mam juz wszystko


Nazwa produktu Cena (brutto) Ilość Cena (razem)
Viola, model: P7204 7,99 zł 4 31,96 zł
Golden waterfall, model: U17017 16,99 zł 1 16,99 zł
BATERIA 36 STRZAŁOWA, model: P5409 18,99 zł 2 37,98 zł
Ballet, model: TXA228 2,99 zł 4 11,96 zł
Grusel feuer - przerażające płomienie, model: 22053 0,99 zł 1 0,99 zł
razem 99,88 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję sklepowi BIG FUN http://fajerwerki-net.pl http://sklepbigfun.pl

za otrzymaną paczkę z nagrodą konkursową. Wszystko ok i serdecznie polecam ten sklep.

Zamówienie:
Viola x 4 sztuki
Golden waterfall x 1 sztuka
BATERIA 36 STRZAŁOWA x 2 sztuki
Ballet x 4 sztuki
Grusel feuer x 1 sztuka

Edytowane przez Cooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostateczny Stuff i więcej nie będzie bo w tym roku już kilka 1000 poszło na fajerwerki :) Był by jakis samochód za ta kase która poszła w niebo :)

Ale na to co się kocha kasy się nie oszczędza...


syl1.jpg

syl2.jpg

syl3.jpg

syl4.jpg

syl5.jpg

syl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że to nie koniec moich zakupów :)

Dziś zakupiłem 150 zapalniczków do mojego systemiku a za chwilkę śmigam na zakupy do Groma bo coś mi mało kostek w porównaniu do innych stuffów i jakoś mi łyso :) Coś na finał muszę przychaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...