Skocz do zawartości
  • 0

TB 200


capensis

Pytanie

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam! Mam pytanie, czy TB 200 jest NWP , jeżeli tak to ile kosztuje i gdzie można ja dostać.
POZDRAWIAM


W cenniku hurtowym Tropica jej cena wynosi 395zł, a więc w detalu zapewno to ok 500-600zł. A co do jej klasyfikacji, to o ile dobrze pamiętam jest NWP, ale lepiej wysłac maila do Tropica i się dowiedziec bardziej szczegółowo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja już wiem na 100% czy ta wyrzutnia potrzebuję zezwolenia czy nie
pisałem dzisiaj do tropica i odpisali mi właśnie że ta wyrzutnia wymaga pozwolenie ponieważ ma za duży kaliber ;)

Więc jest ( WP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem po co ty chcesz płacić takie pieniądze za efekt migoczących gwiazdek? o rozpiętości i niższym pułapie lotu i efekcie mniej zróznicowanym niż multum szelek SP, które można kupić za 500-600 złotych. Odradzam ci kupna tej wyrzutni, to jeden z gorszych wyborów za te pieniądze. Polecam TXB693 JW1000 i jeszcze do 600 złotch szelek SP i efekt bez porówania lepszy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Krych nie ma to jak polecić mu jeszcze gorszą baterie od TB200 mówiąc, że jest lepsza. :laugh:


Ale mi się nie podoba TB200 a capensis może się podoba 2'' Wyrzutnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

świetny obiektywizm masz, mi się nie podoba. Za takie opinie to dziękujemy. Ocenia się obiektywnie nie pod własnym katem. Jak dobrze wiemy wszystkie Dragona są kiepskie, widać to po filmach userów niektórych z poprzedniego sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

My wiemy, że filmy Dragona nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, KrychFire pewnie o tym nie wiedział i sugerując się filmikiem (który wypadł lepiej niż ten, zaprezentowany przez Tropica) zaproponował kostkę Dragona. Może zamiast bogatszego wypełnienia on po prostu woli bardziej zróżnicowane efekty, ma takie prawo ;)

Widziałem już TB200 w realu i różnica w porównaniu z 30 mm jest zauważalna. Jeżeli budżet nie jest ogranicznikiem, to jest to bateria warta zakupu. Szczególnie widowiskowy jest finał, który zaskoczył nawet mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

My wiemy, że filmy Dragona nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, KrychFire pewnie o tym nie wiedział i sugerując się filmikiem (który wypadł lepiej niż ten, zaprezentowany przez Tropica) zaproponował kostkę Dragona. Może zamiast bogatszego wypełnienia on po prostu woli bardziej zróżnicowane efekty, ma takie prawo ;)

Widziałem już TB200 w realu i różnica w porównaniu z 30 mm jest zauważalna. Jeżeli budżet nie jest ogranicznikiem, to jest to bateria warta zakupu. Szczególnie widowiskowy jest finał, który zaskoczył nawet mnie.




Veli wiem jak strzela 2'' wyrzutnia bo mój wuja miał na sylwestra mi się bardzo podobała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...