Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

A ten sklep nie jest podpuchą? Czy przesyłka dojdzie w całości i czy wszystko co zamawiałem dojdzie? Ogólnie mam pytanie: czy można bezpiecznie robić zakupy w tym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Nie robiłem w tym sklepie zakupów, ale po opiniach wileu użytkowników można wywnioskować że sklep stoi na bardzo wysokim poziomie więc możesz spokojnie kupować ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ten sklep nie jest podpuchą? Czy przesyłka dojdzie w całości i czy wszystko co zamawiałem dojdzie? Ogólnie mam pytanie: czy można bezpiecznie robić zakupy w tym sklepie?



Zamówiłem w tym sklepie dwie paczki po prawie 200 zł. Za pierwszym razem paczka wysłana była do mnie mimo tego, że pieniędzy nie wpłaciłem jeszcze na konto, następnego dnia była u mnie, a szła z Warszawy do Lubina, to prawie 450 -500 km (coś koło tego). Za drugim razem podobnie i czystym sumieniem POLECAM CI TEN SKLEP. Szybkie odpowiadanie na maile, szybka wysyłka - WSZYSTKO BŁYSKAWICZNIE!!!

Nie wiem czemu wcześniej nie brałeś w tym sklepie, były zniżki dla forumowiczów itd :)


Poza tym zobacz na zdjęcie od Kameleona, za każdym razem dostajesz jedną paczkę petard tych zielonych jako gratis. Tak dla zachęty ;)

I jestem pewien, że w przyszłym roku ponownie zrobie zakupy u Pawła.

EDIT: Nie w przyszłym roku tylko w tym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem tak cholernie szczęśliwy z zakupów w tym sklepie ,że aż nie wiem co napisać xD
Miła ,szybka obsługa bez owijania w bawełnę i w razie problemów szybkie doradztwo.10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie!
Jak na razie dokonałem 2 razy zakupów u Pana Pawła i za każdym zakupem moje zadowolenie jest 100%. Jakość oferowanych produktów jest dokładnie taka o jakiej jest mowa w rozmowie telefonicznej. Kontakt czy to telefoniczny, czy e-mailowy jest bez zarzutu. Rozmowy są prowadzone w sposób profesjonalny a zarazem w bardzo miłej atmosferze. Myślę że Pan Paweł jest oprócz swego profesjonalizmu jeszcze pasjonatem tego co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Robiłem w necie drugie zakupy, pierwsze u Pana Pawła, i jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta. Rzeczywiście jest fantastyczne, a nawet lepsze niż pisali tutaj forumowicze :D. Pan Paweł jest bardzo miły i profesjonalny, kontakt świetny! Wysyłka poszła sprawnie, dokładnie w terminie jaki chciałem i następnego dnia już miałem fajerwerki w domu. Paczka świetnie zapakowana, takie gratisy o jakie prosiłem i jeszcze dodatkowo paczka K300! Wszystko jest idealnie nie licząc mocnego zgniecenia jednej szelki w dolnej części, powstrzymam się od odpalania jej. Zapewne to wina transportu.
Sklep całkowicie polecam! Na pewno zrobię w nim jeszcze zakupy!
Pozdrawiam
JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[...] mocnego zgniecenia jednej szelki w dolnej części, powstrzymam się od odpalania jej.



Zrób zdjęcie i pokaż nam to zgniecenie, zapewne nie jest na tyle poważne żeby jej nie odpalać... -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrób zdjęcie i pokaż nam to zgniecenie, zapewne nie jest na tyle poważne żeby jej nie odpalać... -_-

Doszliśmy z Panem Pawłem do wniosku ze to wada fabryczna i ze mogę ja bezpiecznie odpalić. Zdjęcie zobaczysz jak dam ci karte, moge nawet pokazac ci szelke ale nie wyglada to na bardzo powazne zgnieczenie, wiec masz chyba racje.
Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgniecenie nie ma nic do rzeczy w tym, że coś błędnie odpali. Po prostu proch musi być na dole, kulka na górze. to tyle. Ciśnienie zrobi swoje. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sklep pojawił się niedawno jednak właścicielem jest Pan Paweł z www.taniefajerwerki.pl

Sklep jak i firma rozwija się bardzo obiecująco i szybko, nieustannie są dodawane nowe produkty na chwile obecną przeważają produkty firmy Tropic i SuperPower lecz trwają negocjacje również z innymi firmami.

Rzetelna i zaufana firma, bardzo miła obsługa i błyskawiczna wysyłka zamówionego towaru.

www.demonyognia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warto też jeszcze dodać z Pan Paweł rozszerzył swoją działalność o pokazy pirotechniczne. Dostał wszystkie pozwolenia które są niezbędne do wykonywania pokazów. Z tego co się orientuje obecnie jest to najkorzystniejsza oferta w Warszawie i okolicach.



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja we wtorek złożyłem w tym sklepie zamówienie i właśnie oczekuję na przyjście paczki do mnie : po dojściu paczki mój wpis ( edit ) :)

Paczka doszła w stanie nienaruszonym 101% szczelności dobre 15min się męczyłem żeby ją otworzyć
Od Pana Pawła dostałem trochę prezentów z czego bardzo się cieszę ;)
Sklep polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie, na forum może za dużo się nie udzielam ale to dlatego że jestem obserwatorem ;)

Ale dzisiaj mam małe zapytanie, czy dla forumowiczów jest może przewidziany jakiś rabacik u P. Pawła w sklepie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalany indywidualnie,zapewne zależy od wielkości zakupów, warto podjechać chociażby nawet ze względu na to żeby porozmawiać, bo bardzo miło się rozmawia.

tylko powiedz że jesteś z forum i jak chcesz uchwycić P. Pawła osobiście to po 16 najlepiej przyjechać.



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ustalany indywidualnie,zapewne zależy od wielkości zakupów, warto podjechać chociażby nawet ze względu na to żeby porozmawiać, bo bardzo miło się rozmawia.

tylko powiedz że jesteś z forum i jak chcesz uchwycić P. Pawła osobiście to po 16 najlepiej przyjechać.



Pozdrawiam


Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Chętnie bym skorzystał i odwiedził sklep lecz mam troszkę nie po drodze, do Warszwy niecałe 300km :)
Dlatego zamówienie tylko przez internet i myślałem, że forumowicze mają jakiś rabacik :)
A zamówienie będzie skromne bo za sto złotych.

Z tego co zdązyłem wyczytać (opinie itp) to P. Paweł dodaje gratisy np w postaci szelek/ki 2" na visco i teraz moje pytanie jest możlwość wybrania efektu gratisu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zadzwoń albo napisz maila do sklepu. Każdy gratis ustalany jest indywidualnie dlatego też nie do końca wiemy co możesz dostać. Jeżeli chcesz coś konkretnego to tak jak napisałem skontaktuj się z P Pawłem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sklep oczywiście w 100% polecam, z P. Pawłem jest świetny kontakt, zawsze coś doradzi.
Na miejscu w sklepie można milo porozmawiać, dowiedzieć się ciekawostek o pirotechnice czy o firmach.
Wysyłka jest wręcz ekspresowa, fajerwerki dostaje się bardzo szybko, zawsze jest jakiś gratis. Wszystko jest dobrej jakości, bardzo dobrze opakowane.
Trzy razy robiłem tam zakupy, zawsze bylem w pełni zadowolony, dla mnie jest to jeden z najlepszych sklepów w sieci.
Dodam jeszcze dla zainteresowanych, ze u P.Pawła można, oprócz znanych szelek 2" i rur do nich (jedyny sklep w sieci gdzie są tak łatwo dostępne!) oraz wielu innych ciekawych artykułów, w tym od niedawna wachlarzy i single shotow SP, kupić bardzo dobrej jakości lont, gruby (3mm.) i niepołamany, zawsze dobrze działa jeszcze mi się nie zdarzyło żeby zawiódł.

Z pewnością jeszcze wielokrotnie będę robił tam zakupy!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z JMJ, bardzo miła obsługa, kontakt znakomity, gratis jest zawsze. Można sie dowiedzieć ciekawych żeczy, nie wiesz co kupić to nie problem P Paweł zawsze dobrze doradzi. :) Zapraszam do zakupów, naprawdę warto! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie!

Pragnę poinformować Was drodzy miłośnicy pirotechniki o rozpoczynających się promocjach w naszym sklepie. Już od jutra pierwsze upusty i niespodzianki, pojawią się „produkty dnia” w atrakcyjnych cenach natomiast inne promocje będą widoczne w zakładce „Aktualne Promocje”. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niższych cen w naszym sklepie. Zachęcamy również do wypełnienia ankiety znajdującej się na stronie głównej sklepu.

Informacja dotyczy sklepu demonyognia.pl


Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!


Pierwsze promocje już wystartowały! Czekamy na uwagi, sugestie z Waszej strony!



Jeżeli chodzi o kultowe petardy FP3 to aktualnie staramy się ściągnąć ich mniejszy odpowiednik czyli JC05/FP3Small

Pozdrawiamy!
Z nami strzelanie bezpieczne i tanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Super sklep!! Przesyłka szybka, super ceny, produkty dobrze zabezpieczone, po prostu git ! :D Dostałem jeszcze malutkie gratisy za co dziękuję :P

Sklep oceniam na 10/10 !!:D

Zapraszam do zakupów w tym sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zbliża się okres wzmożonej aktywności przeze mnie (:D) mam pytanko do Pana Pawła jak się mają sprawy z bombkami 2" na Visco i Quicku. Czy będzie dostępność szelek do ostatnich dni grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...