Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Statyw do 300 zł


luxor

Pytanie

W tym roku chciałbym kupić sobie do nagrywania jakiś lepszy statyw do 300 zł bo aktualnie posiadam bardzo słaby za 20 zł. Chodzi mi głównie o głowicę, żeby kamera przechodziła płynnie, a nie żeby wszystko trzeszczało i skakało jak jest teraz. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja mam ICAM 3560 i jakoś mi nie trzeszczy płaciłem ponad 60 zł.


Ja kupiłem jakiś tam Hamma i ... śmiga jak się patrzy - koszt około 90PLN
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to, że nie ma kamery to nie znaczy, że nie musi kupować profi statywu. Różnica w takim za 40-100zł a takim olejowym koło 300zł to jest niebo a ziemia. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.e-cyfrowe.pl/icam-statyw-wt3560-z-glowica-3-kierunkowa-p-6696.html ma 2 poziomice i haczyk na balast,jeśli nie masz kamery profesjonalnej , takiej jak mpiwowski to nie ma po co kupować statyw za 300 zł.



100 zł? On się niczym nie różni od mojego który kupiłem za 50 zł. I nie jest jakiś super, (tzn. mi wystarcza) dobre są pewnie od ok. 200 zł.
A w przedziale do 120 zł są praktycznie te same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wszystkim za pomoc. Kamerkę mam (nie tak dobrą jak mpi, ale też zła nie jest :P ) więc się przyda statyw. W dodatku ze znajomymi próbujemy kręcić takie małe produkcje więc coś porządniejszego się przyda. Chyba skuszę się na tego Velbona CX-686 ;)

Jeszcze raz dzięki.

Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Konieczna jest głowica olejowa. Zwykłe głowice stosowane w tańszych statywach raczej nie zapewniają płynnych, posuwistych ruchów i da się wyczuć moment ruszenia i zatrzymania.

Najtańsze statywy z głowicą olejową zaczynają się od 119 zł:
http://allegro.pl/statyw-video-wymienna-glowica-olejowa-3d-solidny-i1400197586.html

Tylko niestety max. wysokość to 149 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...