Skocz do zawartości

Ustecki Festiwal Sztucznych Ogni 2011


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Jak co roku postaram się być w ustce na festiwalu, ale daję jakoś 60% niestety krucho z pieniążkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak zachwalacie to może i ja się wybiorą , tylko samemu to jakoś kiepsko możne jeszcze jakiegoś kolegę namówię .A jak tam najlepiej dojechać koleją ? Może jakieś inny sposób , macie pomysł aby nie przepłacać? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,
Mpi możesz potwierdzić moja obecność, jeśli znajdę miejsce w hotelu to będę. Za to do wszystkich tych, którzy byli w Ustce na festiwalu, czy przy jakiejkolwiek innej okazji- Jakie hotele, pensjonaty polecacie? Gdzie się zatrzymacie w tym roku? Chciałbym się zatrzymać w przyzwoitym miejscu, nie potrzebuje specjalnych luksusów typu sauna, jacuzzi, mini bar, itd itp. Moze być i mały pensjonat.
Przy okazji przyjadę zapewne ostatniego dnia czerwca i wyjadę 3 Lipca.
Dziękuje i pozdrawiam.
JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechać samemu to nie mogę, zresztą nie mam jak się dostać, ale 50% na 50% że akurat w tym czasie będę nad morzem gdzieś koło Ustki, więc wpadł bym B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A możecie polecić jakiś hotel/pensjonat który będzie miał z balkonu widok na pokazy?


powiedz mi jedno po co przepłacać? poza tym nie wiadomo czy dostałbyś z balkonem po drugie wątpię by były wolne miejsca w kwietniu.

wpisz sobie w googlu noclegi w ustce. masz wszystko na tacy. Trochę inwencji.

PS: Będziesz oglądał pokazy z balkonu zamiast stać z całym forum na dole? :!

edit: nazywa się Pensjonat morze czy jakoś tak. 500zł za dzień dla 4 osób. :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałbym z forum ale chodziło mi o moją Mamę i młodszą siostrę.
500zl za dzień za 4 osoby to rzeczywiście przegięcie, no cóż musze chyba poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wstępną datę spotkania na 1 lipca godzina około 17 (promenada, mam taki lokal gdzie byśmy się zmieścili wszyscy, bo sporo nas jest). chyba, że pogoda by nie dopisała to wtedy 2 lipca. Oprócz tego oczywiście spotkanie przy latarni i czekanie na pokazy ale tego nie liczę.

NO I WSPÓLNA FOTA OBOWIĄZKOWA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo mnie też dopisz do listy pod znakiem zapytania tak na 85% mam spory kawałek do Ustki. Mieszkam w Bielsku, tam też są niesamowite pokazy na lotnisku:).Jescze przyjade z rodzicami:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nas będzie dość dużo, to może jakąś kampanię promocyjną zróbmy naszego forum. Wszyscy załóżmy identyczne koszulki z logiem forum i np. każdy miałby swój nick na koszulce. Fajnie by to wyglądało. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro nas będzie dość dużo, to może jakąś kampanię promocyjną zróbmy naszego forum. Wszyscy załóżmy identyczne koszulki z logiem forum i np. każdy miałby swój nick na koszulce. Fajnie by to wyglądało. Co Wy na to?

Sam biorę cały zestaw koszulek forum, fireworks.com.pl i innych, wiec jestem za pomysłem. Licze ze do tego czasu zakończy się konkurs na gadżety reklamowe forum, wtedy moznaby użyć właśnie ich, fajnie by było jakby każdy był w takiej koszulce. Pomysł z nickami tez niezły, no ale już trudniej z wykonaniem, chociaż można się tego podjąć...
Pozdrawiam.
JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób byłoby chętnych na koszulki.

Mam pewne rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt wiele kasy. Pole namiotowe. Sprawdzałem w ośrodku Zacisze (dosłownie ze 4-5 minut od morza pieszo) i Pani podała mi ceny takie: 10-11zł za pole + 8zł za namiot (ceny za dobę). Fajnie urządzony budynek z łazienkami, możliwość zamówienia pożywienia w stołówce (niestety Pani nie była w stanie podać ceny). Ktoś się na to pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie przypomniałeś mi- zarezerwowałem sobie nocleg w Domu Wypoczynkowym "Słoneczna". Cena 180zl za noc, ze śniadaniem, pokój dwuosobowy, ale ostatni na ten termin wiec już chyba nikt z forum tam nie zarezerwuje.

Pozdrawiam JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam również zastanawiam się żeby tam pójść, ale mam tylko jedno pytanko do Vela i Mpiego, bo mieszkacie dość kawałek od Ustki i czy wy jedziecie tam jakimś publicznym środkiem komunikacji np kolej czy jedziecie swoimi samochodami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biorę prywatnego busa. Nie odbierzcie tego tak, że wygląda jakby jechał bill gates. Tanie to dość jest. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm prywatny bus, a Veli zaraz napisze że swoim prywatnym helikopterem poleci :happy:
bo spokojnie mógł bym też tam do was przyjechać na te spodkanie,jeśli nie maci nic przeciw :] tylko denerwuje mnie ten transport bo mam do pokonania prawie całą Polskę i nie zbyt chce mi się wlec 30km/h bo polska kolej to porażka w ogóle taka podróż nie wiem jak się skończy bo na swojej drodze różnych ludzi można spotkać i po prostu się lekko boję, a inne środki są zbyt drogie jak an moją kieszeń. Mógł bym tez jechać samochodem ale mnie mama nie puści taki kawał, więc będę ja przekonywał do tego lipca, mam nadzieje że sie uda bo z chęcią chiał bym widzieć tegoroczne firmy w akcji i was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...