Skocz do zawartości

[CzesioStunter] Zakupy, plany, pokaz, ogólne przygotowanie 2011/12;)


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem, że dopiero zaczął się Nowy Rok lecz, chciałem zacząć od tego, że w tym roku nastawiam się na ogromną ilość fajerwerków;) Więc pierwsza paczka przyjdzie już do mnie w lutym:) Najprawdopodobniej z www.fajerwerkimarket.pl :) To jest taki mały wstępik listę fajerwerków zamieszczę jutro:) bo jeszcze ją trochę układam i będzie ona w pełni przygotowana. Każdy mój zakup będzie realizowany przeze mnie na bazie projektu, który właśnie układam krok po kroku:) więc te fajerwerki co zostaną wymienione to nie będzie jakaś ściema czy owijanie w bawełnę dla popisu:) Nie, nie Panowie. Na tym rzecz nie polega;) Jestem osobą słowną i zrealizuje to o czym mówię;) Ilość wyrzutni przewiduje ok 100 może ponad:) Od wiosny zaczynam ciężką robotę, żeby na to zarobić;) Pojawi się u mnie też nowość system do odpalania:) Jaki będzie nie wiadomo w każdym bądź razie o wszystkim będziecie informowani na bieżąco:) pozdrawiam całe forum:)

Pora na listę fajerwerków wstępną lecz nie ulegnie dużym zmianom:) sorry, że nie piszę wszystkiego symbolami tylko niektóre, a resztę nazwami ale zrozumcie brak czasu i jeszcze wcześnie bardzo wcześnie:D więc napiszę co nie co nazwami to będziecie wiedzieć o co chodzi. Więc zaczynamy:

Spisu nie daję ponieważ mam nieraz nowe pomysły więc plany się zmieniają:) Śledźcie zdjęcia a o wszystkim będziecie wiedzieć ! :)

Jak na razie tyle :)

Na pewno pojawią się jeszcze rakiety absolut i 4 x 2.5" super star:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak chce mieć ponad 100 wyrzutni, a myślę że w bubel nie bd inwestował to pewnie 3-4k wyda może nawet więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota jaką chcę przeznaczyć to jakieś 4.5 tys zł:) może więcej to zależy ile uda mi się zarobić na razie na dobry początek mam 800zł i przyjdzie w lutym pierwsza paczka z JW418 i JW418:) będzie to stuff pokazowy, pod względem ilości wyrzutni ale nie pod względem żeby Wam zaimponować czy YT:) Chcę po prostu zrobić dobry pokaz:) więc cały rok będę zbierał swoją kolekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydał na ostatni sylwester sporo, jest nawet zdjęcie. Więc wiadomo, że do wszystkiego jest zdolny. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy ale jesli chodzi o 2011/2012 to ja bede robil tuby do szelek i potem to bede laczyl beda rowniez baterie na palecie i rakiety na stojaku, rowniez zaczynam zakupy od lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slimol, to jest temat użytkownika CzesioStunter, załóż własny w odpowiednim dziale bo tak robi się śmietnik ;)

adik0703, takie tuby są bardzo drogie (2" za 12 zł na TF) więc jeżeli chcemy zrobić kostki powiedzmy 25-cio strzałowe to potrzebujemy sporego nakładu finansowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że rurki muszą mieć niemal że idealną średnicę, ale sądząć po poście myślę że użytkownik ma o tym jakieś pojęcie więc jakoś to wyjdzie :P Sam w wakacje zrobiłem dwie wyrzutnie moździerzy z rurek samoróbek i swoją funkcję spełniły bardzo dobrze.

Co do zakupów to mam małe pytanko (PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak możesz to napisz gdzie kupowałeś i ile co kosztowało.





JW1000 x2 prezent od firmy fajerwerki-korsarz, reszta 70zł w promocjach... i wysyłka gratis w ramach stałego klienta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JW1000 x2 prezent od firmy fajerwerki-korsarz, reszta 70zł w promocjach... i wysyłka gratis w ramach stałego klienta



No to interes świetny. Czekamy na dalszą relacje, bo widać, że swoje słowa obracasz w czyn co niezmiernie cieszy.happy.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 13 January 2011 - 00:11

Wyświetl postUżytkownik Poki dnia 12 January 2011 - 23:47 napisał
No to interes świetny. Czekamy na dalszą relacje, bo widać, że swoje słowa obracasz w czyn co niezmiernie cieszy.Dołączona grafika



Na razie nie za bardzo:) Ale w następnym tygodniu myślę, że paczka będzie już lepiej podkreślać moje słowa i czyny:D

EDIT

Na obecną chwilę stuff wygląda tak:
dsc1045h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super tyle pięknych kostek :)
ile dałeś za to ( oprócz tego wcześniejszego zamówienia ) ??
dobrze wyszedłeś na tych promocjach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


super tyle pięknych kostek :)
ile dałeś za to ( oprócz tego wcześniejszego zamówienia ) ??
dobrze wyszedłeś na tych promocjach :P



Oprócz poprzedniego to jakieś 500zł:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono, bardzo ładnie się zaopatrujesz. Ciesze się, że takie kostki jak Red Meteor czy Babel wracają do łask. Na pewno będziesz z nich zadowolony. Pomyślności podczas następnych zakupów życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle happy.gif Ale chyba to nie wszystko??? bo tacy ludzie są potrzebni laugh.gif ja nie należę niestety do tej części która ma tyle kasy do wydania sad.gif Ale powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...