Skocz do zawartości

JW91 Super Show 6


bober

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Super Show 6
Cena: 29,99 zł. (Tesco)
Opłacalność - stosunek ceny do jakości: moim zdaniem bardzo dobry
Efekty: ?
Zdjęcie: spq6.jpg
Film: ?

Jest to kolejny produkt, który warto zobaczyć. Jest on w nowej gazetce Tesco. Komentujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Super Show 6
Cena: 29,99 zł. (Tesco)
Opłacalność - stosunek ceny do jakości: moim zdaniem bardzo dobry
Efekty: ?
Zdjęcie: Obrazek
Film: ?

Jest to kolejny produkt, który warto zobaczyć. Jest on w nowej gazetce Tesco. Komentujcie.


21,80 zł w oficjalnym cenniku Jorgea. Efekty:
CZERWONE GWIAZDKI + BIAŁE MIENIACE SIE GWIAZDKI;
PURPUROWE GWIAZDKI + ZIELONE MIENIACE SIE GWIAZDKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajne to jest ale strasznie szybkie strzały czy to nie jest takie coś jak macrocosmos I :?: :?: Bo miałem w tym roku macrocosmosa i miał podobne efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Miałem ją w zeszłym roku i jak najbardziej polecam. Palmy są bardzo duże, ale ma tylko 10 strzałów. Mimo to jest super :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

E no co wy mówicie?
Bardzo ładna wyrzutnia w przystępnej cenie...
Mi przypadła do gustu, i żałuję że jej nie kupiłem moja ocena 9.5/10 (troszkę za krótko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wyrzutnia o zróżnicowanym efekcie.
Kaliber 30mm i jest dosyć ciężka.
Niestety to tylko 10 strzałów , przez co efekt jest "mizerny".
Jej cena to 23zł(hurtowa).
Na początku jak ją widziałem w tesco wydawała mi sie lekka(lekka - znaczy szajs).
Gdy byłem w hurtowni i wziąłem ją do ręki , sprawiła wrażenie mocnej wyrzutni.
Mam nadzieję , że to sie potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Po pierwsze gdzie kupisz sfinksa ?? Po drugie co to w ogóle za pytanie ?? sfinks ma paraktycznie o połowę więcej strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hello,

I´m from Germany. From this year on we can buy some jorge firework products legal in Germany, because the E.U. has changed the laws. I have the chance to buy the supershow 6 (Jw91) from jorge. Can you tell me how big the effects from this battery are? For example in Germany are one of the biggest batteries Weco Heavy Metal oder Nico Powerhose except the new batteries with 500g netto explosive masses. Perhaps in this forum is someone who knews this batteries and can tell me they if the Jorge is comparable.

Also can help the weight of the netto explosive mass from this battery.

Sorry that I´m writing in bad english, but I can´t polnish.

Thanks for your help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Hello,

I´m from Germany. From this year on we can buy some jorge firework products legal in Germany, because the E.U. has changed the laws. I have the chance to buy the supershow 6 (Jw91) from jorge. Can you tell me how big the effects from this battery are? For example in Germany are one of the biggest batteries Weco Heavy Metal oder Nico Powerhose except the new batteries with 500g netto explosive masses. Perhaps in this forum is someone who knews this batteries and can tell me they if the Jorge is comparable.

Also can help the weight of the netto explosive mass from this battery.

Sorry that I´m writing in bad english, but I can´t polnish.

Thanks for your help!



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Witam,

Jestem z Niemiec. Od tego roku można kupić niektóre produkty fajerwerków jorge prawnie w Niemczech, ponieważ UE zmieniła przepisy. Mam szansę kupić Supershow 6 (Jw91) z Jorge. Czy możecie mi powiedzieć, jak mocna jest ta bateria? Na przykład w Niemczech jest jedną z największych baterii jest "Weco Heavy Metal oder Nico Powerhose" która ma 500g masy netto materiału wybuchowego. Być może na tym forum jest ktoś, kto widział tą baterie i może mi powiedzieć, czy ta z Jorge jest porównywalna.

Przepraszam, że piszę po angielskiego, ale nie mogę znaleziono strony.
Dzięki za pomoc!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Welcome to ForumFajerwerki, i think that launcher Jorge is much stronger.

Yours Karmel5061

veli: NIE UŻYWAJ TRANSLATORA!!! JAK NIE UMIESZ ANGIELSKIEGO, TO NIE PISZ W TYM JĘZYKU!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thank you for translating my question into polnish.

I´m glad to hear that the jorge is much stronger. I´ll see it on the 31. december. This is the only date it is allowed in germany to make a firework.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karmel5061 - błagam, nie kompromituj forum angielskim z translatora !!! :/

Jak nie umiesz to nie pisz, bo powstaje paplanina raniąca uczucie wrażliwych na słowo pisane :/

emjay28 welcome on the board! It is good to hear, that the fireworks market in Germany is getting better ;)

After watching videos of Weco Heavy Metal and Nico Powerhose, I'm quiet sure, that JW91 will be as good as the Weco and Nico batteries. I hope, that You will be able to buy better batteries from Jorge like JW96 ( less shots version of JW408 ) or JW90, JW87, JW68, JW69 etc. To be honest JW91 don't have the best effects if We're comparing it to effects from other batteries.

Greetings!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

At the moment, only one online-shop sells jorge batteries. I can buy: supershow 6, Orinoko, The Hunter and Imagine.

The batterie imagine shows quiet good, but it is very expensive (25,95€). I will buy firework products for about 35€, so I buy rather a few smaller batteries instead of one big and one small. I hope in the future we can buy more jorge products.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...