Jump to content
Arturo :)

[Arturo :)] Zakupy, plany, odpalanie, komentarze.

Recommended Posts

W tym roku planowałem kupic dużo małych wyrzutni Triplex'a lecz mój plan nie wypalił i mam stuff kompletnie inny niż planowałem,bo nie było dużo rzeczy które zamawiałem i nie brałem za bardzo pod uwagę zrobienia pokazu tylko nastawiłem się że częśc wyrzutni odpalę pojedyńczo i będę się "delektował" efektami,a częśc połączę.Więc i też tak zrobię,lecz nadal nie wiem czy łączyc wszystko czy może połączyc tylko kilka wyrzutni( w najgorszym wypadku),ponieważ nie wszystkie wyrzutnie są dobrze dobrane pod pokaz oraz niestety wykluczałoby to to że mam tylko ok. 5m lontu i w dodatku z załamaniami,co mogłoby spowodowac jego gaśnięcie.
2gv6f4l.jpg
Na powyższym zdjęciu znajduje się:
Wyrzutnie
-TXB473 Crackling Flowers
-TXB592 Sky Brocade
-JW39 NEW Show of Fireworks
-JW09 Styx
-JW25 Cudak Battery
-TXB798 Concept
-TXB217 Leo
-SM9880 Babel
-TXB611 Stars rain
-TXB605 Sky Buster
-TXB820 Yellow Peony
-2x TXB422 Little Palm Tree
-TXB332 Gwizdki Mega
-2x JW01 Saturn Missiles
Szelki
-20x2"
Petardy
-10xFP3/NEW
-3x JC024 Szok
-24xK0201
Rakiety
-2,5" Super Star
-JRO4 Sky rocket
Fontanny
-FC3001 Kongo
-3x JF04 Silver Cascade
-JF26 Junior Fountain
Art.różne
-TXB546
-W504 Mały Kamikadze
-JM01 Circoblitz
-2xP0009 Cyrcoblitz
-3x JM04 WIRUJĄCE BĄCZKI
-2x JM03 ZWARIOWANE PSZCZÓŁKI
-2x TXF441 Flash 90sek.
-TXF834 .STROBO
-x4 JF66 flash
-rzymski ogień SuperPower
-JM05 Trzeszczące kolorowe kulki

Uwazam, ze spoko stuff. Troche zabawy, troche efektow. Jesli chodzi o zlamania lontow, to mozesz je po prostu wyciac i polaczyc lont na nowo.

Dobry zestaw. Sporo zabawy, czyli sylwester będzie "pracowity". Wyrzutnie ciekawe, więc i będzie co pooglądać. A te 5m powinno Ci w miare starczyć na ewentualny pokaz.

Stuff piękny :rolleyes: Widzę, że zaopatrzyłeś się w konkretne i sprawdzone produkty ;)
A możesz powiedzieć ile dałeś za 4" ?? :)

http://www.sklep-militarny.com.pl/szelka-pyro-100mm-40-ladunek-pirotechniczny-p-1023.html
tutaj masz tą szelke, 37zł kosztuje i mi się zdaje, żeby ją kupić trzeba mieć pozwolenie, nie wiem jak udało mu się ją zdobyć, zresztą jest strasznie nieopłacalna, z tego co czytałem to za te 37zł możesz sam zrobić własnoręcznie, przy zakupionych materiałach wraz z kulą na to, czyli za dużo roboty nie będziesz miał to 3 takie;p

W tym sklepie nie pytają się pewnie o pozwolenie xDD Dlatego ją kupił proste :D Trochę nie legalnie ale liczy się zabawa :P Stuff bardzo ładny wszystkie wyrzutnie co posiadasz nadają się na pokaz ;)

Dużo petard,świetne wyrzutnie,tylko jedna rakieta ale za to ogromna:D,nawet moździerz znalazł się w zaopatrzeniu:)
Podoba mi się ten stuff:]

Stuff bardzo dobry są szelki 2" i szelka 4" :D są wyrzutnie są art. rożne jest zabawy na cały dzień szkoda tylko że nie masz jakiejś kątówki np: JW90 moja ocena 9/10 za tą kątówkę :P