Skocz do zawartości

Petarda Hukowa


Land

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie ponieważ za bardzo się nie orientuje w tych sprawach i nie znam się wogóle na firmach i petardach dlatego mam ogromną prośbę aby ktoś mi powiedział jaka jest najgłośniejsza petarda dostępna bez zezwolenia?? Chcemy sobie z kumplami troche huku narobić ;p i najlepiej jeśli ktoś jest z wawy to mógłby podać namiary na sklepy z petardami które mi polecicie :) oczywiście tylko te po zachodniej stronie wisły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza petarda pod wzgledem huku i ceny obecnie na rynku jest FP3/New. Chyba nikt z forum nie zaprzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepsza petarda pod wzgledem huku i ceny obecnie na rynku jest FP3/New. Chyba nikt z forum nie zaprzeczy.


Tak, FP3/New to najlepsza petarda. Jeśli interesuje Cię zakup poprzez internet to kliknij tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu masz taniej. Przesylka tez tansza.


Hmm, chciałbym tu zamówić ale:

W związku z małą dostępnością towaru na rynku polskim jednorazowa ilość zakupu to max. 10 szt.

Hmm, chodzi o 10 paczek czy 10 sztuk petard? ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, chciałbym tu zamówić ale:


Hmm, chodzi o 10 paczek czy 10 sztuk petard? ;x


Raczej paczek ;]. Na sztuki w internecie nie sprzedaja. Jesli chcesz sie upewnic, to skontaktuj sie z nimi.

EDIT. fps byl szybszy :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobny temat: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/5903-jaka-najmocniejsza-petarda-na-rynku/page__p__63280__hl__delova%20rana__fromsearch__1&?do=findComment&comment=63280

Jeśli chodzi o najbardziej opłacalne petardy: FP3/NEW jedne z najmocniejszych a cenę mają niską
Najmocniejsza (z łatwiej dostępnych) prawdopodobnie HE0008 duży Achtung Hestii
Tez niektórzy uznają za jedną z najmocniejszych TXP001 Triplexa
Delova Rana, to chyba najmocniejsza na naszym rynku bez pozwolenia, lecz cena jest niepoważna. Nie warto jej kupować.
Więc jeśli chcesz dużo bardzo mocnych petard wybierz FP3/NEW. Jeśli chcesz trochę mocniejsze od FP3/N petardy - duży Achtung Hestii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj kupowałem Achtungi tylko nie wiem jakiej firmy, takie czarne z trupia czaszka ale chyba każde maja trupia czaszke... i mam rozumieć że te FP3/NEW są głośniejsze od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP10 Wariatka 4.99 - 20 sztuk, Achtung TXP001 - 11zł 5 sztuk , FP3X - KRACHMEN Black- 6.99 20 sztuk :rolleyes:

jakość-cena - LEPSZYCH NIE MA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepsza petarda pod wzgledem huku i ceny obecnie na rynku jest FP3/New. Chyba nikt z forum nie zaprzeczy.



Ja zaprzeczę Achtung Hestii mocniejszy... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiec najmocniejszy jest duzy Achtung z Hestii, w Wawie raczej ciezko bedzie go dostac, moze przed Sylwkiem gdzies...


Najgłośniejszy jest Duży achtung Hestii to fakt. A w Warszawie wystarczy pojechać do hestii na połczyńska tylko że oni mają od chyba 27 grudnia Detaliczną sprzedaż. :)

A opłacalniej będzie wziąć fp3 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zaprzeczę Achtung Hestii mocniejszy... smile.gif



Zauwaz, ze napisalem 'pod wzgledem huku i ceny'. Tutaj FP3/New nie ma sobie rownych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauwaz, ze napisalem 'pod wzgledem huku i ceny'. Tutaj FP3/New nie ma sobie rownych.

Achtung TXP001 i wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Achtung TXP001 i wszystko jasne


Czy cytowanie mojego postu mialo tu jakis cel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil również Wrecking Bomb SP1009:) Może nie jest tak opłacalne jak FP3N (za 6szt trzeba zapłacic 9zł czyli wychodzi 1,5zł za szt a FP3N o,50zł za szt) ale jeśli chodzi o huk to dorównuje zarówno HE0008 jak i FP3N.
Napisze jeszcze że testowałem ja z HE0008 którego zakupiłem w zeszłym roku i SP1009 wypadła lepiej ale może dlatego że achtung leżał rok w szufladzie;P Jakby nie patrzec SP1009 jest jedna z najgłosniejszych i wartych zakupu petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jasne że pod względem ceny FP3, ale pod względem huku HE0008 nie pisałem nic o cenie :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezstronnie muszę przychylić się do opinii kolegi przemus_lw.
Wrecking Bomb SP1009 jest głośniejsza od Achtunga Hestii
Jest bardzo bardzo głośny. Niestety ale nie ma go już dużo na rynku :( I nie wróci bo prawo jest prawo :(
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy cytowanie mojego postu mialo tu jakis cel?

napisales,ze pod wzgledem ceny i huku fp3/new nie ma sobie rownych. napisalem,ze achtung txp001 jest 100 razy lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP1009 nie będzie już importowana bo w świetle nowych przepisów jest "za mocna"
A do kolegi tensor
Jakby TXP001 był 100 raz lepszy od FP3 NEW to ... byłby (moim zdaniem) mocniejszy od delovej rany :) co raczej możliwe nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...