Skocz do zawartości

Pochwal się paczką ze wspólnego kupowania


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zamawiałem w sobote( 4 grudnia) dzisiaj minął tydzień, i nawet nie wiem czy wysłali moją pake, a jak dzwoniłem do nich w czwartek to pani do mnie mówiła " no chłopaki jeszcze pracują" jak paka mi nie przyjdzie do świąt to chyba odwołuje zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Ludzie nie rozumie was!!!.Osoba, której nie znacie załatwia wam bezinteresownie taniej fajerwerki, a wy jeszcze wysnuwacie bezpodstawne spekulacje i oskarżenia zamiast dziękować, że macie taniej. Dla mnie to nawet velibrum może dostawać za darmo od TOP10 fajerwerki ktore ma na sywestra, a jego ojciec może być włascicielem TOP10 :rolleyes: i mnie to nic nie interesuje I NIE PRZESZKADZA MI TO!


To i ja trochę posmamuje.

Nic tylko pozostaje mi się podpisać pod postem tygrysa.


Pozdrawiamy i czekamy na dalsze pomówienia... który raczej się nie skończą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym tylko zaznaczyć, że osoba któa napisała tego posta jest osobą z WASZEGO FORUM, można to wnioskować po tym ile jest na forum oraz z samej treści posta. A kto to jest to powinniście się sami domyśleć i zastanowić kto na początku współpracował z fm. Bez spiny, jestem neutralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka właśnie do mnie doszła. Wszystko ok. Dobrze popakowane. Niestety nie przyszła wyrzutnia Pyramid i zestaw rakiet Star Night. Ale no cóż. Dokupię w sklepach. Jako gratis dostałem "Figla" i świecącego mikołaja na smyczy. ^_^

Sklep polecam i dziękuje Velibrumowi za zorganizowanie takiej akcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie druga paczka z WK. W zasadzie było to drugie zamówienie (o którym zapomnieli podczas pakowania pierwszej paczki). Zadzwoniłem w czwartek do FM i dogadałem się co do tej sytuacji w ten sposób że dostanę w ramach rekompensaty jakąś wyrzutnię z komety 36 strz. Zgodziłem się i nie żałuję :) Dostałem wyrzutnię P7503 Bagdad, która przynajmniej na filmie z YT prezentuje się moim zdaniem wyśmienicie. Jako nagrodę niespodziankę za konkurs filmowy otrzymałem figla i mikołaja :)

Oto zdjęcie:
http://img254.imageshack.us/img254/3717/pc201914800x600.jpg

Pomimo długiego czasu oczekiwania na pierwszą paczkę, zdecydowanie polecam sklep FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równierz dostałem paczke dzisiaj, i nie dostałem też 3x pyramid i jednego zestawu el dorado, ale tak to wszystko dobrze, i te pieniądze odliczyli za to co mi nie wysłali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie otrzymalem jeszcze paczki. Oczekuje jej jutro, poniewaz ma obecnie status 'w doreczeniu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA również nie otrzymałem paczki, ale mnie ciekawi fakt że w szczegółach transakcji jest kilka punktów i niektóre mnie zainteresowały otóż:
1. Zapłacona tak
2. Przesyłka wysłana nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oni prawie w ogole nie aktualizuja statusow zamowien. Nie sugeruj sie tym.


oki, tak myślałem bo gościu do mnie dzwonił że potwierdza wysyłkę pewnie dlatego że nie aktualizują na stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to były moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Paczkę dostałem wczoraj i brakuje paru artykułów. Nie zamierzam do nich dzwonić i się z nimi użerać bo wyjdzie to samo co ostatnio (po kilku telefonach obiecali dosłać braki, ale jak dotąd nic nie ma, zamawiałem w wakacje...). Dlatego odradzam wszystkim robienie zakupów w tym sklepie. Nie traktują klienta poważnie. Radzę zamówić stuff na przykład na FK (ostatnio zamawiałem u nich parę rzeczy, paczkę spakowali w jeden dzień, nie było wszystkiego czego chciałem więc zadzwoniła bardzo miła pani z obsługi i o tym fakcie mnie poinformowała, paczka szła tylko 2 dni a więc to bardzo dobry czas jak na takie warunki pogodowe), jest tam nieco drożej ale każdego klienta traktują jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem paczkę(nie ze wspólnego kupowania) o nr 193x.(Mieszkam w woj. Dolnośląskim).

Takie info abyście się nie denerwowali ^^
W tym czasie nie dostaniecie numeru przewozowego, więc nie martwcie się, jeśli nie dostaliście nr przewozowego bo paczka będzie wkrótce u was.

Ja paczkę zamawiałem tydzień temu z czego została wysłana w Poniedziałek(20.12.10) i kurier przyjechał na drugi dzień ok. 15 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pakę ze wspólnego mój nr paki 1833 czekałem dokładnie 16 dni, zamawiałem 5.12... Paczka przyszła w sumie wszystko z nią w porządku gdyby nie to że złamana była Super Star 2.5" ale o to nie mam pretensji do sklepu bo oni pewnie wysłali ją całą... skleję i mam nadzieje że będzie git. Brakuje bazooki o czym nie zostałem poinformowany. W tym roku po tym wszystkim niestety jestem zmuszony wystawić ocenę negatywną. Rok temu na pakę czekałem 2 dni w tym roku zajęło im to 8x dłużej i oczywiście nie mogli powiedzieć że nie ma bazooki jak dzwoniłem do nich 4x tylko ciągle zapewniano mnie że paczka jest już złożona i wszystko jest... moja ocena w tym roku to 4/10

-słaby kontakt
-częściowy brak towaru który zamówiłem
-długi czas oczekiwania na paczkę
-posiadanie klienta w poważaniu
-uszkodzony sprzęt
sdc11579.th.jpg

+paczka dotarła przed sylwkiem
+miła obsługa
+rabat

to wszystko z mojej strony, dziękuję za organizację i rabat. Pozdro dla Adminów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm sam sobie zaprzeczyłeś w tym momencie, napisałeś, że miła obsługa, aczkolwiek mają klienta w poważaniu i słaby kontakt, to raczej nie jest miła obsługa;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale to były moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Paczkę dostałem wczoraj i brakuje paru artykułów. Nie zamierzam do nich dzwonić i się z nimi użerać bo wyjdzie to samo co ostatnio (po kilku telefonach obiecali dosłać braki, ale jak dotąd nic nie ma, zamawiałem w wakacje...). Dlatego odradzam wszystkim robienie zakupów w tym sklepie. Nie traktują klienta poważnie. Radzę zamówić stuff na przykład na FK (ostatnio zamawiałem u nich parę rzeczy, paczkę spakowali w jeden dzień, nie było wszystkiego czego chciałem więc zadzwoniła bardzo miła pani z obsługi i o tym fakcie mnie poinformowała, paczka szła tylko 2 dni a więc to bardzo dobry czas jak na takie warunki pogodowe), jest tam nieco drożej ale każdego klienta traktują jak trzeba.



A czego dokładnie Ci brakuje? Na jaką kwotę zostałeś oszukany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm sam sobie zaprzeczyłeś w tym momencie, napisałeś, że miła obsługa, aczkolwiek mają klienta w poważaniu i słaby kontakt, to raczej nie jest miła obsługa;p

Chodziło mi o to że jak dzwonisz to wszystko jest fajnie jest miło nawet bardzo miło, ale klienta mają w poważaniu chodziło mi o to, że nie odpisują na maile i nie dzwonią jak im czegoś brakuje, jakby zadzwonili i powiedzieli: przepraszamy ale nie mamy bazooki czy chcę Pan w takim razie coś innego wziąć? i wtedy wszystko było by okej... ale nie, nie zadzwonili dowiedziałem się jak rozpakowałem pakę ;)

A można być miłym i mieć kogoś gdzieś :P uwierz :P słodzisz komuś tak tak wszystko super tak tak proszę Pana, a robisz co innego :) wtedy ktoś jest miły ale ma Cię gdzieś :P o to mi chodziło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


...
-posiadanie klienta w poważaniu
...
+miła obsługa



Rozumiem, że miło posiadali cie w poważaniu?
Nie ma to jak miła obsługa, która leci z nami w c.... :)
@topic

Wczoraj dzwoniłem, otrzymałem numer przesyłki ale paczka ruszyła dopiero dziś. Ma być jutro, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszecie że to super sklep,a teraz ..
Ja w tym roku mam zamiar kupować na fajerwerki-korsarz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw piszecie że to super sklep,a teraz ..
Ja w tym roku mam zamiar kupować na fajerwerki-korsarz.pl

masz zamiar?
radze się pośpieszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw piszecie że to super sklep,a teraz ..
Ja w tym roku mam zamiar kupować na fajerwerki-korsarz.pl


Bo sklep do tej pory był w porządku, ale opinię sobie łatwo można popsuć, o czym panowie z Top10 chyba zapomnieli. W przyszłym roku wspólne kupowanie jeśli będzie to w innym sklepie, albo z opcją wyboru sklepu...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...