Skocz do zawartości

Jakie rakiety polecacie ??


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poleca te które miałem i mi się podobały :
-Tornado (Jorge)
-T0529N (w wielkości Tornada)(Jorge)
-Jupiter (Jorge)
-Super Wave (Jorge)
-Top 10 (Jorge)
-Display Shell Rocket (Jorge)
-Srebrny Wampir (Hestia)
-Ufo (Hestia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź jest porsta te największe ;D

Nie zgodze się z tobą . Zakupiłem w tamtym roku rakiete Jorge "Meteor Regn" i powiem że efekt był do kitu :? Wielka palma , kolor fatalny + jakieś baloniki :cry: Beznadziejnie :cry: A miała 112 cm
Eh... ja kupuje takie średnie rakiety teraz mam obecnie Jumbo Jet :D 85 cm ... 6 rakiet za 25 zł :D Ciekawy jestem jaki będą miały efekt :D W końcu są Jorga :D Ale sprzedawane w biedronce :lol:
Pozdrawiam :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle wapster miał Meteor Regn i z tego co mi napisał bardzo mu się podobaly. Może ty poprostu lubisz różnokolorowe efekty .
Sylwka temu miałem rakiety Apollo wielkości Meteor Regn (je też polecam) . Jedna miała taką właśnie złotą palmę i podobała mi się , druga srebrną - też mi się podobała , a trzecia zielono-czerwony kwiat i również była ok .
Starych fenixów nie miałem , ale jak wszystkie rakiety tej wielkości są napewno dobre . Ja polecam te co miałem , bo po co polecać może bardzo dobre rakiety , ale których nie widziałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a j a polecam Tornada lub T01519N i TOP10 :D niema sensu kowac wiekszyvch rakiet.... te 1 sa moze "małe" ale maja dobry efekt [sprawdzone] roznokolorowy orzel spoX!
a top 10 to wielki roznokolorowy orzel polecam je

pzdr: Wszytko z JORGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a j a polecam Tornada lub T01519N i TOP10 :D niema sensu kowac wiekszyvch rakiet.... te 1 sa moze "małe" ale maja dobry efekt [sprawdzone] roznokolorowy orzel spoX!
a top 10 to wielki roznokolorowy orzel polecam je

pzdr: Wszytko z JORGE

Ej a te TOP10 to mają taki efekt jak na opakowaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol :lol: . Żadna rakieta nie ma takiego efektu jak na opakowaniu . Nawet w dużych rakietach . Kondzio i ja wcześniej pisaliśmy , że efekt różnokolorowego orła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do twojej "Meteor REGN" rakiety to coty sobei myślisz że na półprofesjonalnej rakiecie zobaczysz orła lub kwiat czy Bóg wie co??
nie dziw sie ze zobaczyles WIELKĄ PALME , kolor fontanny + [:?:jakieś:?:] baloniki
Moim zdaniem ta rakieta jest wypas i mozna zaimponowac ludziom i pokazac ze masz taka rakiete a nie "zwykłą" z roznokolorowym orłem np.
te twoje "jakies baloniki" to uzywa ich sie do pokazów profesjonalnych więc................................ [zgas]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do twojej "Meteor REGN" rakiety to coty sobei myślisz że na półprofesjonalnej rakiecie zobaczysz orła lub kwiat czy Bóg wie co??
nie dziw sie ze zobaczyles WIELKĄ PALME , kolor fontanny + [:?:jakieś:?:] baloniki
Moim zdaniem ta rakieta jest wypas i mozna zaimponowac ludziom i pokazac ze masz taka rakiete a nie "zwykłą" z roznokolorowym orłem np.
te twoje "jakies baloniki" to uzywa ich sie do pokazów profesjonalnych więc................................ [zgas]

ROTFL ;] Nie wiedziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[smiech] ???????????????????????????????????????????????? Ile Ty masz lat Wituś?

Nie uwieżysz ... 10 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli do Czwartej podstawówki chodzisz .............................................
No no [??KIT??]

Tak a jutro mam 11 urodziny ;] Heh ale nie myśl że ja sie bawie petardami. Ja sie nimi nie bawie ja ich nie podpalam tylko Tata a tak to nie lubie petard uwielbiam wyrzutnie i rakiety (rakiety bardziej większe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus, niestawaia sie cytatow calych postow, to jest tylko do jakis pojedunczych zdan, a juz tymbardziej poprzednich postow :!: :!:

a poco ta rozmowa o wieku// :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja wam polecam rakiete "Big Day"
41640.jpg kumpel mówił że efekty jak na profesjonalnym
pokazie pirotechnicznym.Co prawda jest trochę droga 4 sztuki - 84.17zł

A także rakiete "Heckla Explotion"
41803.jpg
cyt:
Rakiety wzlatują do góry z wyrzycają niesamowicie wiele kolorowych iskier . Gubią komete , a następnie kiedy są już hen , hen wysoko - głośno eksplodują z WIELKIM JEDNOKOLOROWYM (każda inny efekt) MOTYLEM . Ten efekt widać na wiele kilometrów . Gorąco polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt ze zgubioną kometą to niezły patent . O ile się nie myle to 2 lata temu na sylwku moje rakiety Apollo takie coś miały . Wszyscy goście myśleli : - Co jest ? , a tu nagle wyskakuje efekt który wszystkich wystraszył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wyda się dziwne , ale fajne są również Diaboliki z ostatniego sezonu . Im większy "Diabolo" tym wyższy jest efekt i większy , ale kształt jest taki sam . Chociaż nie miałem całego kompletu Diabolo , to nie wiem czy są jeszcze inne efekty . Mój sąsiad znad przeciwka miał Diaboliki i przyznam , że czerwona palemka to niezły bajer . Polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość GoodMan

:twisted: A jam mam inny problem...Mieszkam w Sosnowcu i nie wiem czy są tu jakieś hurtownie.Jeśli tak to podajcie mi ich adresy.Chce kupić duży zestaw(Może być mieszany)typu Black Jack Hesti(tej firmy).Powinien być duży i najlepiej niedrogi.Doradźcie coś.
I żeby było dużo rakiet.Albo jakieś hurtownie.Żeby można było kupić przez neta. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu

Parę lat temu można było kupić w Superpower k. wawy rakiety kuliste, tzn. mocno gruby kijek (ok. 1 cm) długości ponad 1m, a na końcu kula średnicy ok. 10-15 cm :D . Kula była owinięta folią w różnych kolorach. Leciało to na jakieś 40-50 m po czym GŁOŚNO waliło :D i efekt w postaci pięknej chryzantemy w dwóch kolorach (ostatnia jaką odpaliłem fiolet+żółty). Rok wcześniej w sylwka jak wsadziłem z kumplem za mocno w śnieg :roll: i nie poleciała tylko walnęła na ziemi to normalnie bylismy ogłuszeni :mrgreen: w środku czerwonej chryzantemy. Teraz tych rakiet już nie ma :( bo nie spełniały jakichś norm :evil: podobno zaliczały się do tzw. pirotechniki profesjonalnej :twisted: Jedna kosztowała na bazarku 35 zł, w hurtowni chyba 25-30. Czy ktoś może strzelał z takich rakiet? Macie może namiar gdzie takie rakiety lub podobne można kupić :?:

pozdrawiam
grzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...