Skocz do zawartości
  • 0

Jaka najmocniejsza petarda na rynku ?


kosteczko

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dostepna w hurtowniach lub sklepach internetowych ??
Fp3 znam tylko nie wiem czym sie rozni od fp3new


FP3? Mowisz o tych decybelach pakowanych po 12 sztuk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Zdecydowanie TXP001, nowe achtungi HE0008 juz nie są takie mocne jak 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie TXP001, nowe achtungi HE0008 juz nie są takie mocne jak 2 lata temu.


Na pewno nie TXP001. W ostatniego sylwestra byly slabsze niz FP3/New. Nie wiem dlaczego tak sadzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Potwierdzam. Ale śmieciarz z tej petardy konkretny. Niestety huk na poziomie Gromów z Tripla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na 89% mieliście zawilgocone sztuki.

Sprawdze tą możliwość, bo pare sztuk susze od zeszłego roku w szufladzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

[quote name='kris50501199' date='09 listopad 2010 - 22:14' timestamp='1289337280' post='62473']
polecam KRACHMENA FP3X,
to najlepsza petardka za tak śmieszne pieniądze,
tak głośna jak te "Achtungi" tylko kilka razy tańsza.

pozdrawiam piromaniaków
[/quote]

Zależy od parti czasami są bardzo glośne a czasami porównywalne z K0204.

Poki przetestujesz na dniach czy blizej sylwestra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W erze FP3/NEW Achtungi stały się zwyczajnie nie opłacalne.Według mnie tylko FP3/NEW,bezkonkurencyjne w relacji cena/jakość.Głośniej walą tylko samoróbki...xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na 89% mieliście zawilgocone sztuki.

 

Nie mozliwe, bo kupowalem w 2 sklepach i odpalalem w 2 roznych terminach. Huk ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na pewno nie TXP001. W ostatniego sylwestra byly slabsze niz FP3/New. Nie wiem dlaczego tak sadzisz.

 

 

Wygląda na to, że jakąś lipną wersje miałeś.

U mnie TXP001 je*ło 2 razy mocniej od FP3new i powłączało alarmy w pobliskich budynkach (m.in. w hotelu, gdzie następnie przyjechała policja, bo myśleli, że to włamanie xD)

Ostatnio odpalałem z Zipem na jakiejś polance FP3new i TXP001 - achtung triplexowy był wyraźnie głośniejszy, jednakże cena jest dużo wyższa od FP3new. (11zł za 5szt., gdzie za 10zł mamy 20szt FP3).

TXP001 jest głośniejsze od FP3new, ale bardziej opłacalne jest zdecydowanie FP3new.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę wrzucić filmik z testem FP3NEW i TXP001 w dwóch różnych miejscach, jak ktoś jest chętny.

Veli, ja chętnie obejrzę. Jestem ciekaw, czy tylko Ponq miał jakieś lipne sztuki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Veli, ja chętnie obejrzę. Jestem ciekaw, czy tylko Ponq miał jakieś lipne sztuki,

 

Nie wiem jak to jest mozliwe, ze 2 razy trafily by mi sie slabsze sztuki. TXP001 walily z sila porownywalna do FP3/NEW, moze troche slabsza. Kazda z 10 sztuk kupionych w roznych sklepach i odpalanych w roznym czasie uderzyla tak samo. Moze ty miales lipne FP3/NEW. Nie wiem.

 

Co do filmiku Vela. Porownywanie w 2 roznych miejscach nie ma sensu, bo niczego nie udowodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dyskusja o miano lepszej petardy toczy sie od listopada tamtego roku i nadal nie wiadamo kto wygral
chyba jednak TXP001 minimalnie i to bardzo wygrywa ten boj dlatego najatrakcyjniejsza i tania jest FP3NEW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo mocna DELOVA RANA PROFI 20zł/1sztuka.


zawsze nie wiem jak rozdysponowac pieniadze na nie
Lepiej kupic same FP3/new czy np pomieszac troche

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...