Skocz do zawartości

JW86 Moździerz (Jorge)


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW86
Nazwa: Moździerz
Opis: Moździerz + 12 szelek o kalibrze 1,2"
Zdjęcie: http://img213.imageshack.us/img213/8407/p1000155xr5.jpg
Film:
Cena: 24,99 zł
JW86 Moździerz - film

Polecam każdemu. Ja go już kupiłem, jedna kulka została odpalona. Bardzo wysoko leci do góry i piękną zieloną chryzantemą z ogromnym hukiem eksploduje! Polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki, że zmienię temat. On jest lepszy od sfinxa :?: :?: :?:


Moździerz i wyrzutnia to dwie inne rzeczy. Sfinxa raz odpalisz i będzie walił, a moździerza możesz używać wielokrotnie, że np. o 23:00 puścisz jedną kulę, a o północy 9 kul - zostaną dwie a je możesz walnąć np. na swoje urodziny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus a jaki efekt dokładnie tego moździeża?? i ile się pali przed startem


Pali się dosyć szybko, potem bardzo wysoko i szybko leci do góry i z ogromnym hukiem eksploduję z zieloną chryzantemą.

http://img376.imageshack.us/img376/9677/efektym1.png = można powiedzieć, że właśnie tak wyglądał efekt. Jedyny minus to to, że szybko zniknął z nieba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze,że i ja chyba jakiegoś moźdźieża zapodam w tym roku na sylwka ;p,a czy przed startem taką podstawkę od moździeża trzeba czymś obstawić czy się nie musi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chciał zobaczyć co jest wśrodku i rozwalił. :)


Przecież pisałem, że jedna kula poszła na test :mad:

Jakieś 10-15m od miejsca gdzie stała rura to znalazłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma filmiku, ale sądząc po opiniach nie kupiłęm kota w worku. Nie ma jak to dobra wieśc na start.

Może to zabrzmi głupio, ale jaki ma głos pocisk przy wylatywaniu z lufy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo nigdy nie miałem moździerza, czy jak stawiasz rurę na ziemi to ona nie przewroci sie po wystrzale ? Czy trzeba czymś ja przymocować, obicązyć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej przewrócić się nie powinna, ale jeżeli się boisz to możesz obłożyć ją śniegiem jeżeli będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, bo nigdy nie miałem moździerza, czy jak stawiasz rurę na ziemi to ona nie przewroci sie po wystrzale ? Czy trzeba czymś ja przymocować, obicązyć :?:


Najlepiej jeszcze czymś tą rurę obłożyć np. cegłami :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz dziwna sytuacja się zdarzyła, a mianowice z 10 kul po 6 strzale rura się rozleciała... tzn. rura odczepiła się od plastikowego stojaka...;] Miałem JW86 ciekawe efekty, naprawde polecam :D o ile się orientuje cena nie jest specjalnie wygórowana jak na takie efekty.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz dziwna sytuacja się zdarzyła, a mianowice z 10 kul po 6 strzale rura się rozleciała... tzn. rura odczepiła się od plastikowego stojaka...;] Miałem JW86 ciekawe efekty, naprawde polecam :D o ile się orientuje cena nie jest specjalnie wygórowana jak na takie efekty.

Pozdr.


Jak mogłeś mieć jak on jest w sprzedaży od 18 grudnia wyłącznie w Biedronce? I on ma 12 kul, a nie 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku planuje kupić moździeż.Poradzcie mi ktora jest lepsza z Biedronki czy z Lidla


Z Biedronki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś ja napisałem o dwóch rodzajów moździerzy... ten pierwszy z 10 kulami to Stranger z Super Power SP. Z O.O, najpierw opisałem to zdarzenie a potem napisałem o JW86, który dostałem od ojca kilka dni temu, oczywiście odpaliłem go i 12 kul poszło.... nie wiem jaka jest cenna dlatego to napisałem bo nie ja zakupiłem owy produkt.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...