Skocz do zawartości

Testowanie produktów Komety za darmo, przed sylwestrem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak wiem wiele osób z naszego forum będzie robiło zakupy na fajerwerki market. Tak wiec mam takie pytanie do Was. Kto byłby zainteresowany przetestować i sfilmować produkty komety PRZED SYLWESTREM. Produkty byłyby darmowe, dołożone do zamówienia, które sami byście robili. Uprzedzam, że jakbyście się zgodzili na takie coś to musicie się z tego wywiązać.

PS: Temat ma na celu stwierdzenie ile osób by w to weszło, tak więc słucham. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było by problemu z tym. Mam swoj domek i sąsiedzi napewno się nie przyczepią :)

Tylko czy do filmowania obowiązkowa byłaby kamera ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również był bym chętny tylko proszę o więcej infa :) Czy np tak jak kolega wyżej pytał czy kamera jest obowiązkowa, w jakich dniach by trzeba było te zamówienia zrobić :) I jak czas nadesłania wszystkich filmików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film jest obowiązkowy. Najlepiej jakbyście to w listopadzie testowali.

PS: Więcej info będzie jak pisało by się na to trochę osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze super by było jakby dawali to do nagrody w konkursie. (Ach te marzenia o wygranej :lol: )
Ale będę i tak zamawiał FP3 New zaraz więc jestem chętny. Mam gdzie testować i czym nagrywać (2 kamery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielką chęcią coś przetestuję. Mieszkam na wsi, sąsiadów mam bardzo miłych i moje strzelanie poza sylwestrowe im nie przeszkadza. Kamerka też nie jest zła (próbki moich filmików: http://www.youtube.com/user/FireworksMann?feature=mhum ). Na pewno coś zamówię na FM także z wysyłką nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich osób najlepiej i do tego największą odpowiedzialność przywiąże fira ;)
Jego film z pokazu jest super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze się na to. Miejsce spokojne mam, coś do filmowania też (filmy perfectów pewnie większość widziała<-a może znalazłby się i lepszy sprzęt) także jak coś to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli widzę, że chętnych jest sporo. Dam znać o kolejnych szczegółach czas to teraz zorganizować. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kixlox093 nie obraź się ale jakość jest kiepska. Nie masz jakiegoś znajomego, który by Ci pożyczył jakiś lepszy sprzęt :P ?

Btw.
Mpi, możesz FM napisać że wszystkie filmiki, które znajdą u mnie mogą zamieścić na stronie (dużo ich nie ma, ale wkrótce będzie więcej) ;)

PS.
A możesz powiedzieć co jest do przetestowania :P ? Tylko wyrzutnie czy jakieś pierdoły też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby co, to ja również jestem chętny ;)



W takim radzie to przepraszam
vel i fira mają świetną kamerę myślę że któryś z nich powinien to zrobić;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CraVen moim zdaniem HD jest tutaj nie potrzebna bo ile osób ma możliwość oglądania takich filmów, zapewne niewielu bo trzeba mieć do tego dobry monitor i kartę graficzną więc dla osoby która ma słabszy sprzęt nie rozróżni filmu HD i zwykłego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem że czy może być taka jakość +- mój aparat nie jest jakiś rewelacyjny i tamten film jest taki sobie bo mogę trochę lepszą jakość uzyskać :)
Tylko trapi mnie jedna rzecz co do tego typu testowania, nie którzy i tak kupią na 100% na FM wiec im wsio ryba ale jeżeli ktoś chce kupić tam czy tam a tu taka zachęta to FM powinno szczegółowo określić jakich produktów można się spodziewać tzn wartość produktów do testowania. Bo może wyjść taka sytuacja ktoś złapie haczyk i specjalnie zamówi za pewną kwotę fajerwerki na FM mając nadzieje że dostanie coś fajnego, bo może wyjść odwrotnie FM zdobędzie klientów przez to a da na odczepnego jakieś po pierdółki warte 20-30zł a jak wiadomo w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo a na pewno FM nie zależy aż tak na filmach bo mogli sami sobie odpalić i mieć filmy w 1080p HD tylko chcą zdobyć potencjalnych klientów wiec jak byś mógł mpi to zapytaj na co można liczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dlatego napisałem że czy może być taka jakość +- mój aparat nie jest jakiś rewelacyjny i tamten film jest taki sobie bo mogę trochę lepszą jakość uzyskać :)
Tylko trapi mnie jedna rzecz co do tego typu testowania, nie którzy i tak kupią na 100% na FM wiec im wsio ryba ale jeżeli ktoś chce kupić tam czy tam a tu taka zachęta to FM powinno szczegółowo określić jakich produktów można się spodziewać tzn wartość produktów do testowania. Bo może wyjść taka sytuacja ktoś złapie haczyk i specjalnie zamówi za pewną kwotę fajerwerki na FM mając nadzieje że dostanie coś fajnego, bo może wyjść odwrotnie FM zdobędzie klientów przez to a da na odczepnego jakieś po pierdółki warte 20-30zł a jak wiadomo w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo a na pewno FM nie zależy aż tak na filmach bo mogli sami sobie odpalić i mieć filmy w 1080p HD tylko chcą zdobyć potencjalnych klientów wiec jak byś mógł mpi to zapytaj na co można liczyć ;)


Mpi przeciez napisal, ze dopiero co zaczyna to ogarniac. Spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekeuro najpierw załatw sobie sprzęt do filmowania a później się deklaruj bo jak Mpi pisał z umowy TRZEBA się wywiązać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mógłbym się "poświęcić" i coś nagrać, chyba że taka jakość to za mało:



fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...