Skocz do zawartości
  • 0

Kupować w Sylwestra ?


wiitekkk111

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeszcze się nie spotkałem, by były w sklepie tańsze, lecz nie twierdzę, że nie. Pamiętaj, że w dzień sylwestra czy na targu czy w sklepie jest już dużo przedmiotów wykupionych. Niektóre sklepy nic nie mają w sylwka. Na targu będzie podobnie ale będą i tak, bo jest bardzo wiele sprzedawców. Na targu zawsze możesz wytargować upust, dodatki, minusem są ceny. Za 1 rakietę perfect liczą sobie 3zł a za 6 cyrkoblitzow 11 zł. Kupuj najwięcej w Biedrze i Lidlu (chyba najtańsze ceny i najlepsze produkty) od kiedy się pojawią, a na targu jakieś lepsze wyrzutnie, petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie w mieście na targu w sylwestra sprzedawali fajerwerki po niższych cenach,aby tylko je sprzedac ;)
Co do hipermarketów to w sylwestra np. w E.Leclercu dorzucają jakieś produkty których nie było w ofercie,po atrakcyjnych cenach :) (bynajmniej u mnie w mieście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dokładnie np w leclercu w lublinie na zana ja od razu jak wyrzucali fajerwerki przed świętami się napaliłem a potem po świętach promocje i inne okazje więc jeżeli jest duży asortyment to lepiej poczekać ale tez nie 31 grudnia o 20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To prawda, w sylwestra mogą być wiele tańsze produkty, lecz ja odradzał bym takiego kupowania gdyż może go zabraknąć. Najpóźniej od razu po świętach

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja odradzam kupowania w sylwestra na bazarku i w przydrożnych stoiskach co z tego, że ceny są o połowę niższe ale za to większości produktów jakie chcemy to już nie ma. A u mnie tak jak u Arturo:) to w leklerku pododawali dużo produktów i obniżyli ceny w dzień sylwestra :D


Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Polecam kupować w Savi ale w sylwestra bo przed ceny to masakra ale w sylwka np condor był za 16zł a jw91 za 22zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...