Skocz do zawartości

Wspólne zakupy Grom-Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi


Jest tak jak myślisz. Wczoraj zrobiłem zakupy u groma i te pozycje które miałem na fakturze z wystawionych kostek różnią się z cenami z cennika


To nie kumam. Lepiej zrobic zakupy detaliczne niz hurtowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może zrobimy tak, ja zamówię coś u Cooliego i zobaczymy jak to w rzeczywistości jest. Jednocześnie zbierze się więcej osób jak zobaczą że wszystko jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może zrobimy tak, ja zamówię coś u Cooliego i zobaczymy jak to w rzeczywistości jest. Jednocześnie zbierze się więcej osób jak zobaczą że wszystko jest ok ;)


Piszesz tak jak by wszystko było pokręcone. Wystarczy zadzwonić i zapytać jakie są ceny. Podają wszystko przez telefon. Nikt nikogo nie zmusza na siłę do kupowania. kto chce to kupuje :)

Ja, że mieszkam na miejscu chcę pomóc tym co mają daleko i to wszystko. Kto będzie chciał coś zakupić napiszcie priva do mnie z listą kostek jakie chcecie, podjadę spisze ceny i kupicie albo nie. To wszystko w tym temacie z mojej strony. Kto coś będzie chciał proszę o kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w końcu powarzenie zająć się tą akcją,a takie pojedyncze zgłaszanie się osób i zakupy "na raty" są bez sensu.Wtedy nie ma mowy o żadnym rabacie i cała ta akcja jest bezcelowa.Radziłbym zebrać ewentualnych chętnych,podliczyć możliwą kasę i wtedy pogadać z właścicielem na poważnie o większym zakupie oraz wynegocjować rabat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że powinno załatwić to w jednym dniu, nie ze względu na rabat (nawet jak zbierzemy 3 k zł to byłby niewielki w końcu też muszą na czymś zarobić) tylko na czas. Jak każdy będzie co chwila składał zamówienia to Cooli po prostu zmarnuje dużo czasu na chodzenie do Groma, a tak zorganizuje się jeden dzień i tyle. Żebyś Cooli nie pomyślał że rozkazuję czy coś, to tylko taka mała sugestia (wiem o czym mówię, kiedyś też miałem podobną akcję w innej branży :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne dziś jestem po rozmowie z Bosem i zostawiłem mu spis kostek i artykułów które Was interesują. Najszybciej jak mogą przygotują ofertę cenową do tych pozycji które dziś zostawiłem. Było małe nieporozumienie bo ktoś poinformował groma, że żadnych zakupów nie będziemy robić. Dziś to sprostowałem i wyjaśniłem, że nie było nigdy o tym mowy co by nie robić zakupów u Groma. Sprawa ruszyła od nowa i zakupy będą. Czekamy na meila z cenami i działamy. Musimy się pospieszyć bo później będzie coś ciężko już dorwać.

Pozycje które dziś zakupiłem po takich cenach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognie bengalskie są na 100% (5 minutowe),a czy są jakieś inne to nie wiem,mieli też jakieś flary.Cooli dokładnie wie co tam mają,wiec niech on się wypowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy nie zrozumiałeś, ale cóż. Dla mnie jest to bomba, bo mam nie daleko siebie dobrą hurtownię w której mogę robić dobre zakupy bez wykorzystywania przesyłki. Koszt najczęściej niej wynosi 30zł, a tak średnio to jest dobrej klasy wyrzutnia lub zwrot za paliwo, więc co to dla mnie przejechanie się 4 km samochodem ?


Lubię matematyke, tylko tyle :D
Jeżeli masz do hurtowni 4km, to w dwie strony 8 km. Za 30zł mamy ok.5.5l paliwa. Jeżeli Twoje auto pali 5.5l paliwa na 8km, to na 100 km spala jakieś 66l.:w00t:

Wracając do tematu, cenu naprawde atrakcyjne (mówie o tych co Cooli podał). Zatem licze, ze temat się wyklaruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapalraki (ognie bengalskie) są dostępne w pudełku po 5 sztuk. Palą się 5 min.

Jutro wstawię filmik tego co dziś zakupiłem ceny wyżej oraz test szelki 2" red wave z nowej dostawy.


Czekamy na cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię matematyke, tylko tyle :D
Jeżeli masz do hurtowni 4km, to w dwie strony 8 km. Za 30zł mamy ok.5.5l paliwa. Jeżeli Twoje auto pali 5.5l paliwa na 8km, to na 100 km spala jakieś 66l.:w00t:

Wracając do tematu, cenu naprawde atrakcyjne (mówie o tych co Cooli podał). Zatem licze, ze temat się wyklaruje.



A co ma rybka do akwarium ? Szczerze nic, więc nie wiem po co te popisy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nadal zainteresowany zakupami. Szkoda, że nie mają ani Jw1006 ani TXB610. Chociaż z drugiej strony zamiast tej drugiej kostki bardziej opaci mi się zakup większej ilości kostek typu cudak, pluton czy don't, oraz zapałami czeskimi - o ile ceny oczywiście będą zgodne z tymi co cooli podaje. Czekam więc an cennik moja wstępna deklaracja kwoty to 200-250 zł w zależności od atrakcyjności cen.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat i proszę wszystkich,którzy są nadal zainteresowani wspólnymi zakupami o kontakt ze mną przez pw,gg:19815750,lub mailowo:dawolf5@gmail.com,w wiadomości proszę podać kwotę zamówienia,oraz interesujące produkty.Asortyment jest ogromny,więc można układać zamówienie na podstawie różnych sklepów internetowych,a ceny są zawsze niższe!Do wyboru produkty takich importerów jak:Jorge,Triplex,Kometa i innych.Ja zajmuję się tylko formalnościami związanymi z akcją,a Cooli zakupami na miejscu i rozsyłką/dowozem towaru.Zaraz po otrzymaniu wiadomości z listą produktów będę odpowiadał jak wygląda dostępność,oraz podawał podstawowe ceny jakie nas obowiązują.Oczywiście jeśli zbierze się większa sumka to pewnie uzyskamy jakiś rabat :D .Proszę wszystkich o poważne wiadomości,bo planujemy przeprowadzenie akcji w niedługim czasie i chciałbym w przeciągu no powiedzmy tygodnia mieć już wszystkie zamówienia potwierdzone.Przykładowe ceny podane w poście wyżej.Wszystkie pytania proszę kierować do mnie,postaram się jak najszybciej odpowiadać,oczywiście niektóre z nich będę konsultował z Coolim,a on z Gromem,więc wtedy czas odpowiedzi może się troszkę wydłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę wtrącić to najlepszy termin według mnie to sam początek grudnia. Do tego czasu każdy zbierze już potrzebną kasę. Ja na przykład mam dopiero połowę kwoty, a do końca listopada doszłaby reszta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jacha że bym się na to pisał, ale mieszkam w Krotoszynie (na zrzucie widać) a nie chciałbym bulić za kuriera :unsure: a zapowiada się świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem nadal zainteresowany zakupami. Szkoda, że nie mają ani Jw1006 ani TXB610. Chociaż z drugiej strony zamiast tej drugiej kostki bardziej opaci mi się zakup większej ilości kostek typu cudak, pluton czy don't, oraz zapałami czeskimi - o ile ceny oczywiście będą zgodne z tymi co cooli podaje. Czekam więc an cennik moja wstępna deklaracja kwoty to 200-250 zł w zależności od atrakcyjności cen.

fps



To co pisałem to ceny brutto i te ceny Nas obowiązują. Dostawy Jorga już przyjechały Triplexa jeszcze nie. Odradzam zakupy w Grudniu bo wtedy w Gromie są kolejki i czeka się bardzo długo. Po drugie ceny w Grudniu nie będą już takie same. Po 3 nie ma nigdzie indziej tańszych cen na sklepach internetowych ani w necie nie znajdziecie. Po 4 sklep Grom to taki w których wchodzisz kupujesz i wychodzisz... Nie chcą dawać cennika bo konkurencja czeka na ruch. Po 5 2 zamówienia już poszły do forumowiczów którzy wybrali kilka pozycji z tych co pisałem. Po 6 jak na razie nie widzę zainteresowania. i Po 7 nie będę czekał do samego końca :) Ja swój stuff na sylwestra już kompletuje i na nikogo się nie będę oglądać :) Wolisz zamawiać na sklepach internetowych i płacić po 20 zł za przesyłkę a na zakupy w Gromie na kuriera 20 zł ci szkoda? To przepłacasz bo tu masz o wiele taniej :) To tyle na dziś


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie ma zbytniego zainteresowania bo ludzie nie wiedzą jak to dokładnie będzie. Jak za rok zorganizuje się coś takiego to na pewno zgłosi się dużo większa liczba osób. Rozmawiałem z dawolfem i powiedział że zakupy będą tak mniej więcej w połowie listopada więc jak ktoś chciałby wziąć udział to zapraszam do dawolfa ;) Na prawdę warto. Już zebrała się sumka ponad 2000 zł więc dojdzie jeszcze jakiś rabat ;)

PS. Jak paki dojdą do tych co już coś zamówili niech dadzą znać w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny tylko na kometę :) jeżeli będą wszystkie 4 pozycje które potrzebuje dostępne i rabat minimum 15% od cen hurt to zamawiam od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem chętny tylko na kometę :) jeżeli będą wszystkie 4 pozycje które potrzebuje dostępne i rabat minimum 15% od cen hurt to zamawiam od razu :)


Nie wiem kto ci da większy rabat niż jest w Gromie.

Ceny które podaję brutto są już najtańsze w Kraju. Do tego dochodzi rabat na ilość poszczególnych pozycji. Przykład kupuje karton kostek triplex txb820 sztuk 36 i idzie kolejny rabat bo kupiłem cały karton a nie 2 sztuki. Tu masz już kolejne cięcie ceny. Następne cięcie 10% mamy przy zakupie 2000 w górę.

Tu się nie da powiedzieć 15 % i koniec. W zależności co my zadeklarujemy wtedy rabat się zwiększa.

Znajdziesz mi ceny niższe niż ja podaje ceny brutto?


Z Kometą jest ciężko bo tam duży nakład schodzi Jorge i Triplexa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...