Skocz do zawartości

Wspólne zakupy Grom-Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi


Właśnie po to ten temat założyłem ;) Będę organizował wspólne kupowanie w Gromie. Na razie jestem w trakcie załatwiania transportu :P


Również mogę pomóc bo jestem na miejscu i mieszkam koło Groma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Na czym w koncu stanelo? bo bylbym chetny


Na razie mam problem z drugim kierowcą (z początku był chętny ale się rozmyślił i szukam teraz kogoś innego). Mam nadzieję że kogoś znajdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennika oficjalnie niema,lecz ceny na pewno będą niższe niż w cennikach importerów i tym samym o wiele niższe niż w sklepach internetowych,akcja raczej się odbędzie ;) Na razie uzbrójcie się w cierpliwość,za ok.tydzień będzie już coś więcej wiadomo na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dawolf pisze, cennika jeszcze ostatecznego nie ma. Co do akcji to zapewne się odbędzie. Na razie mam problem z drugim kierowcą. Jeżeli go nie znajdę to pojadę Seicento, chociaż mam trochę stracha bo cienki już ostatkiem sił ciągnie :P Co prawda nie wejdzie do niego za duzo (2x mniej) ale za to spali mniej (a więc opłata będzie niższa). Najpóźniej w środę/czwartek będę już wszystko wiedział i dam znać jak sytuacja się rozwija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje dużo zapytań na meila w sprawie zakupów i transportu później. Powiększyłem granice obszaru Polski do których mogę dowieść zamówiony towar.

Miasta na które aktualnie mam zamówienie to Łódź, Warszawa, Gliwice, Racibórz. Więc do tych miast mogę dostarczyć zamówiony towar


Cennik będę miał w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i kilka cen sklepowych bo odwiedziłem w piątek jeszcze przed pokazem i dokupiłem conieco.

Edytowane przez Cooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, mam transport i drugiego kierowce z tym, że starsi się zbuntowali i powiedzieli, że nigdzie nie pojadę (trochę ich rozumiem bo jeszcze na takich dystansach nie jeździłem, prawko mam dopiero od pół roku). Wydaje mi się, że po prostu myśleli że nikogo nie znajdę. Jest jednak inna opcja. Rozmawiałem z Coolim i zgodził się podjąć zorganizowania tego. W grę będzie wchodzić tylko przesyłka kurierska (jakieś 20 zł), albo dostawa przez Cooliego do wybranych punktów. Uzgodniliśmy, że ja zajmę się zamówieniami więc jak tylko będzie cennik to można składać u mnie zamówienia. Trzeba jeszcze ustalić termin, ale myślę, że powinien to zrobić Cooli bo to w końcu on zajmie się transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rabat od tych cen będzie w zależności od tego ile zamówimy. Pewnie już dużo więcej nie uzyskamy bo i tak ceny są świetne ;)


Spokojnie najpierw zobaczmy czy jest zainteresowanie a później zobaczymy co otrzymamy i ile :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na cennik, bo może skuszę się na zakupy małych kostek jorge za ok 200zł. BTW pewnie pytanie już padło, ale nie chce mi się tyle czytać, czy jest opcja, żebyś wysłał paczkę kurierem?

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zainteresowanie to na pewno sporo osób się zbierze. Co do rabatów to uważam że nie ma na co za bardzo liczyć bo i tak ceny są jak nigdzie indziej. ;)

Czekamy na cennik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik jest tylko wyrzutni Jorga. Od cen które są w cenniku trzeba odliczyć sobie 20% od ceny która jest w cenniku.

Mają asortyment każdego importera. Dostawy większości będą na początku listopada.

Zeskanuje cennik jak będę miał wieczorem dostęp do skanera. Jak nie to przepiszę pozycję do excela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...