Skocz do zawartości

Wspólne zakupy Grom-Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Up.

Z wiadomości Cooliego wnioskuję, że skoro jeszcze dostarczą asortyment innych importerów to cennik pewnie pojawi się po dostawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko stało się dla mnie jasne. Czemu wcześniej nie napisałeś, że ceny które podajesz to są ceny netto? Tak sobie przeglądam ten cennik i ceny nie są już tak atrakcyjne jak się wydawały na pierwszy rzut oka.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dopiero teraz zauważyłem że te ceny są netto.

Na miejscu są też ceny inne niż w tym cenniku.

Troszkę to dziwne. Ja na fakturze mam arctiki po 8 zł z groszami netto a w cenniku są 11,07 netto!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, bo ja juz sie pogubilem. Ta znizka -20% to jest do wspolnego kupowania czy do cen sklepowych? Najpierw mowiliscie, ze rabat wyniesie 30%, teraz jest mowa o 20. Czy te cenniki innych importerow pojawia sie na pewno po dostawie, czy niekoniecznie? Znizka zalezy na pewno od ilosci osob bioracych udzial w akcji/wydanej kwoty wspolnie, kiedy zamierzacie zrobic jakas wstepna liste osob? Moze podsumujmy ten temat, bo wg mnie jest chaos, a jak ktos pierwszy raz go odwiedza to raczej nie chce mu sie czytac wszystkiego od poczatku. .

Z gory mowie, zeby nikt nie odbieral mojej wypowiedzi jako pretensji, chce tylko lepiej zrozumiec sytuacje smile.gif

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny tam są zależne mniej więcej od importera, ale przy większym zakupie czy zwykły klient to odczuje ? Ja zbytnio tego nie odczuwałem, a już tam robiłem 2 raz z kolei zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podniósł,ale już jakiś czas temu,a ceny są identyczne jak przy zakupie na Wulkanie za 2k(-20%),a poniżej 2k(-15%).A w końcu Grom jest dużo większą hurtownią i ceny z założenia ma nie do pobicia a jednak według cennika Wulkan ma identyczne,czyli jest coś nie tak,poza tym cooli napisał,że na miejscu są niższe,więc coś tutaj się nie zgadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przyczyna może być bardzo prosta. Mianowicie firma nie chce zdradzić konkurencji swoich rzeczywistych cen, dlatego cennik może odbiegać od oferty w siedzibie firmy. W każdym razie jakby ceny miały być te z cennika -20% to ja podziękuję i wybieram Śmieszka.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli skoro ten cennik jest dla każdego i można kupować za chociażby 100 zł to wydaje mi się że grom zmienił trochę politykę. W zeszłym roku mieli ceny bardzo zbliżone do tych z cennika Jorga. Za kwotę powyżej 2000 zł ceny były już dużo niższe więc wydaje mi się że po prostu teraz dla zwykłego klienta opuścili trochę ceny (te 20 % rabatu), a najlepsze ceny zostawili dla tych co kupują za kilka tysięcy. Wiem, trochę zamotałem, ale mam nadzieję że zrozumiałe jest o co chodzi. Najprostszym sposobem to zapytać się ich orientacyjnie jaki rabat można by otrzymać za zakupy w wysokości 2-3 k zł. Wtedy wiedzielibyśmy na czym stoimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% dotyczy kwoty 2000zł-2500. Reszta zależy od wielkości zamówienia. Bałagan jest bo nikt się jak na razie oficjalnie nie określił co potrzebuje. Z transportem dalej nie wiem nic jeśli chodzi o miejsca.


Krystianek dziwne bo ja robiłem zakupy już kilka razy i zdziwiłem się różnicą cen. Dla przykładu Scorpion na necie to koszt 150 zł + 20 zł a w gromie 116 zł. Ty tego nie odczuwasz?

Dziś zakupy na kwotę 200 zł (jw02,jw04,jw07,jw14,P5202,sm9817,sm9881,859fp3,jf09,p7307kama,txb462 sztuk2,txb611,txb651,txb820, sztuk2,txb821 sztuk4)

i jakoś odczułem różnicę :)

Ognie bengalskie jako gratis i jeszcze jakieś małe pierdółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie zrozumiałeś, ale cóż. Dla mnie jest to bomba, bo mam nie daleko siebie dobrą hurtownię w której mogę robić dobre zakupy bez wykorzystywania przesyłki. Koszt najczęściej niej wynosi 30zł, a tak średnio to jest dobrej klasy wyrzutnia lub zwrot za paliwo, więc co to dla mnie przejechanie się 4 km samochodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zainteresowany wzięciem udziału w tym wspólnym kupowaniu.
Może ktoś podać ceny np. plutona jorga, bo słyszałem, że coś koło ..., prawda?

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20% dotyczy kwoty 2000zł-2500. Reszta zależy od wielkości zamówienia. Bałagan jest bo nikt się jak na razie oficjalnie nie określił co potrzebuje. Z transportem dalej nie wiem nic jeśli chodzi o miejsca.


Krystianek dziwne bo ja robiłem zakupy już kilka razy i zdziwiłem się różnicą cen. Dla przykładu Scorpion na necie to koszt 150 zł + 20 zł a w gromie .... Ty tego nie odczuwasz?

Dziś zakupy na kwotę 200 zł (jw02,jw04,jw07,jw14,P5202,sm9817,sm9881,859fp3,jf09,p7307kama,txb462 sztuk2,txb611,txb651,txb820, sztuk2,txb821 sztuk4)

i jakoś odczułem różnicę :)

Ognie bengalskie jako gratis i jeszcze jakieś małe pierdółki.


Cooli, to moze warto zaczac juz robic wstepna liste zainteresowanych osob i kwoty jaka zamierzaja wydac? Jesli chodzi o kuriera to ile jestes/jestescie w stanie wyslac paczek? Potrzebne sa konkretniejsze informacje. 2000-2500 zl jakby dobrze poszlo to i w 3-4 osoby mozna ogarnac. Sytuacja jest taka, ze to najpierw powinno sie przedstawic dokladna oferte hurtowni, a pozniej zbierac ludzi. Moze uda 5000-6000 zl, czy rabat bedzie wtedy wyzszy? Wg mnie trzeba to ustalic. Napisales, ze dzis zrobiles detaliczne zakupy, to orientujesz sie jakie byly ceny tych produktow jorga. Takie jak w cenniku? Ludzi trzeba zachecic, a nie robic im metlik w glowie cool.gif Pozdro.



Byłbym zainteresowany wzięciem udziału w tym wspólnym kupowaniu.
Może ktoś podać ceny np. plutona jorga, bo słyszałem, że coś koło ..., prawda?


Mowilem, ze tak bedzie. Zglaszaja sie osoby, ktore nie maja w ogole pojecia o temacie. Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy nie zrozumiałeś, ale cóż. Dla mnie jest to bomba, bo mam nie daleko siebie dobrą hurtownię w której mogę robić dobre zakupy bez wykorzystywania przesyłki. Koszt najczęściej niej wynosi 30zł, a tak średnio to jest dobrej klasy wyrzutnia lub zwrot za paliwo, więc co to dla mnie przejechanie się 4 km samochodem ?


Może i źle zrozumiałem ale nie miałem takiego zamiaru. Ja również kupuję bo mam blisko i nie uśmiecha mi się płacić przesyłek z neta. Dlatego chciałem również pomóc zamówić tym co mają dalej a i tak im się opłaci wysyłka.

dla porownania ceny które pospisywałem z wystawek jeszcze (brutto) i to co mówicie wyżej że dla zwykłego kupującego jest cena niższa bo tak to wygląda sami zobaczcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy wszystko podsumować w pierwszym poście,luxor do dzieła.Zróbmy listę:nick i zadeklarowana kwota wtedy będzie wiadomo mniej więcej czym już dysponujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak Pluton i Uran na wystawce 17,02 zł


Czyli rozumiem, ze 'wystawka' rozni sie od naszych wspolnych zakupow? Po odliczeniu 20% z cennika jorge Pluton kosztuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli rozumiem, ze 'wystawka' rozni sie od naszych wspolnych zakupow? Po odliczeniu 20% z cennika jorge Pluton kosztuje 20,4zl


Jest tak jak myślisz. Wczoraj zrobiłem zakupy u groma i te pozycje które miałem na fakturze z wystawionych kostek różnią się z cenami z cennika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie osoby zainteresowane niech zgłaszają się do mnie i podają kwotę za jaką zamówią a ja sporządzę listę i zobaczymy jaka kwota się uciuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i źle zrozumiałem ale nie miałem takiego zamiaru. Ja również kupuję bo mam blisko i nie uśmiecha mi się płacić przesyłek z neta. Dlatego chciałem również pomóc zamówić tym co mają dalej a i tak im się opłaci wysyłka.

dla porownania ceny które pospisywałem z wystawek jeszcze (brutto) i to co mówicie wyżej że dla zwykłego kupującego jest cena niższa bo tak to wygląda sami zobaczcie
...


Jakby miały być takie ceny to kupuję za 200 zł małe kostki kaliber 20mm, a co dokładnie jeszcze nie wiem.

fps Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...