Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Którą wyrzutnie wybrać ?


piter2599

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Condor ma efekt prosty i kątowy, niezła wyrzutnia, ale jeśli chcesz bardziej kolorowo to Cudak będzie lepszym wyborem, ma też ładny finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem lepszym wyborem bedzie Condor chociaz jest mnie kolorowa za to jest bardziej efektowna i na pewno zrobi wieksze wrazenie na tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW25 ma 25 strzałów a JW21 24. Nie wiem czy lubisz bardziej urozmaicone, kolorowe efekty, czy crackling, glittering i niebieskie rozpryski. Ja bym wziął JW21 jeśli nie miałbym lub miałbym mało kątówek. JW25 bym wziął jeśli chciałbym mieć bardziej kolorowe efekty. Tak więc jeśli bardzo lubisz niebieski oraz crackling a przy tym masz ochotę na dobrą kątówkę w niezłej cenie to polecam Ci JW21 Condor.
Jeśli lubisz urozmaicone efekty, które nie znużą publiki, (bo co prawda JW21 jest trochę przynudnawa jeśli chodzi o rodzaj efektów), to polecam ci JW25 Cudak Battery.
Wybór należy do Ciebie. Nie wiem czy planujesz pokaz czy pojedyńcze odpalanie, nie wiem też jak wyglada twój stuff/plan stuffu, jednak jeśli masz w planach już jakieś kątówki i czujesz, ze brak Ci wyrzutni pionowej to polecam Cudaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem obydwie kostki i trudno powiedzieć, która jest lepsza. Jak lubisz dynamikę i różnorodność to weź cudaka, jak wolisz dłuższe strzelanie i mocny finał to weź Condora. Jak nie możesz wziąć obu kostek to ja skłaniałbym się tak jak przedmówcy ku Condorowi.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Także miałem obie kostki i skłaniał bym się zdecydowanie ku cudakowi. Odpalałem Condora na ostatniego sylwka i tak jak oni go zepsuli to się w głowie nie mieści. Tak więc wybór jednoznaczny. Tylko cudak wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwiema kostkami to również wybrałbym Cudaka.
Osobiście dla mnie bardziej liczą się kolory niż układ, a jak już mpi mówił, Jorge ostatnio zepsuło kilka swoich produktów, m.in. Condora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem Condora i Cudaka. Obydwie bardzo ładne, Condor efektowne duże rozpryski lecą chyba po 3 strzały, 2 czy 3 razy tak jak w JW90. Jednorodne, z pięknym finałem. Cudak też ładny, dobrze go nie pamiętam. Napewno z obu będziesz happy, jeśli efekt będzie ten co miałem ja i nic Jorge nie zmieniło to ja brałbym jednak Condora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cudak faktycznie może i strzela bardziej kolorowo i szybciej, ale nie powala efektami. Jeśli to ja miałbym dokonać wyboru, to byłby to Condor. Mniej kolorowa i dynamiczna, ale za to ładny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko nie Condor, to jest jakaś porażka. Zaufaj mi miałem na ostatniego sylwka i jest to ostatnia bateria jaką bym chciał kupić :(

Założę się, że większość osób która chwali tą baterie mówi o condorze taki jaki był dawniej czyli ten:




Bo teraz jest taki:




Wystarczy porównać wielkość rozprysków, niebo a ziemia. Zwłaszcza widać po brokacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A to ja chyba miałem tego starszego Condora, ale czy to możliwe? kupowałem ok listopada 2009r, może zapasy z magazynów. Cudak chyba jednak ładniejszy, rozpryski kolorowe a finał też dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam nie widzę większej różnicy pomiędzy tymi filmami. Myślę, że nic się nie zmieniło i nadal stawiam na Condora. To, czym się oba filmy różnią może wynikać np. z warunków, w jakich była przechowywana wyrzutnia i warunków, jakie były podczas odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyjrzyj się jeszcze raz i zobacz chociażby jak wyglądają ładunki brokatowe na obu filmach. :blink:

Poza tym spytam się prosto. Chyba raczej nie widziałeś na żywo 2 wersji tych baterii, więc jak ty w ogóle oceniasz??


Różnica filmów jest. Aparat miał szerszy kąt niż kamery. a skoro wielkość ładunków tych niebieskich wygląda podobnie. To sobie wyobraź jak wyglądały te filmowane aparatem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...