Skocz do zawartości

Karabinki :)


Kondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sprzęt jest słabszy od pojedynczych petard, choć zdarzyło mi się mieć karabinek (petardy złączone jednym lontem) . Fajnie robią zadyme . Raz odpaliłem karabinek w starej misce dla psa , wtedy największy huk zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja w tym roku miałem fajny karabinek i jakisz dziwny były nolmarnee jakies petardy przymocowane do niego i myślałem ze wybuchnie podpoaliłem a tu wszytkie zaczeły się krecić i mienić na inne kolory :wink: jak sie je przepołowiło dawałe efekt racy fajne to było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak moge zdetonować karabinek? Boje się go odpalić myślałem o rzuceniu nim w ognisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bedzie narosadniejszt pomysł ale nie rzucaj do srodko bo pewnie spawacz bedzie,petardy od karabinkow maja małe zabespieczenie tam gdzie sie znajduje proch chyba ze masz jakies inne??a czemu boisz sie od ladu latwiej i lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Explosive VII można zaliczyć do karabinków to polecam.Miałem w tym roku i wybuchło jakKilkadziesiąt k0204 "bardzo szybko jedna po drugiej".W nawiasie dlatego,bo pierwsza seria poszła , a druga i trzenia nie.Odpalaliśmy ją korsarzem.Mam na komórce. :mrgreen: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie bo nigdy nie odpalałem petard... a pozatym nie cierpię petard

eee ty se zarty ze mnie robisz?? :wink: podpal zapalka jak sie boisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmm... pozostałości czyli petardy, motylki są w mojej szufladzie koło pieca :P Musze je w końcu odpalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

pamientam w tamtym roku pare tygodni przed sylwestrem Mati_kssg przyniusl magazynek na pozur zwyczajny nie znanej firmy i rozdzielilismy go zrobilismy z jednego spawacza wyrombisty najpierw zielone iskry ponem czerwone tak nam sie spodobalo ze wytracilismy caly na spawaczach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja robie katabinek z "Mega Piratka " kupuje w hurtowni 6 paczek i wszystkie łącze a ile lontu mi pujdzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2006-11-21, 15:03 ]
a ten karabinek bedzie pod nazwo "Mega Karabinek" bo ja szczeze powiem piratka dalej daje nisz AHTUNG!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham karabinki, tylko te mniejsze sie sypia ( jak niektórzy słusznie zauważyli). Może to z lenistwa że za jednym zamachem kilkadziesiąt sztuk poleci :D. ALe ogólnie do robią duzo huku i dymu. A ten pomysł ze starym garnkeim tylko je uświetnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś robiłem prosty karabinek.Jedyny minus , to to , że nie wybuchał w całości.
Łączyłem po około 6 szt korsarzy ,tak by końce były równoległe do siebie.
6/10 odpalało w całości.Raz spróbowałem z 11 , ale odpaliły tylko 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic to co robiłeś to nazywa sie słoneczko ja zrobiłem z całej paczki i one leżały na sobie w kółku i draski posypałem saletrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek, że zrobił mi się karabinek z Piccolo. Mój brat położył na tarasie paczkę Piccolo, jedną odpalał i poszła iskra do pudełka. Tylko jedyne co mnie będzie dziwić do końca życia, to to, że wydobyła się przy wypalaniu iskra, która centralnie wpadła do pudełka nie przymkniętych Piccolo i zapaliła prawie wszystko. Na początku trochę baliśmy się tego nagłego wydarzenia i uciekaliśmy, a potem śmiech na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...