Skocz do zawartości

Popalone ubrania


Gość karmel5061

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

Wy też tak macie ze po każdym sylwestrze najczęściej popalona jest kurtka zimowa?

W tamtym roku miałem czarną kurtkę i po sylwestrze patrzę a tam gdzie nie gdzie takie białe okruszki (koło nadgarstków i koło brzucha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mialem dziurki na kurtce w okolicy brzucha od odpalania petard siarkowych :D czyli pikolaków
po zdrapaniu tych "okruszków" byl bialy nalot lub mala dziurka na kurtce a teraz o dziwo tego wogóle nie widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie stopiłem sobie kurtki od fajerwerków. Poza tym odpalam w najgorszej jaką mam.
Jest jednak jeden bardzej przewalony dzień dla kurtek. W dodatku nie można ubrać polowej, tylko wyjściową.
1 listopada! Raz poszedł wosk od znicza i koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy nie stopiłem sobie kurtki od fajerwerków. Poza tym odpalam w najgorszej jaką mam.
Jest jednak jeden bardzej przewalony dzień dla kurtek. W dodatku nie można ubrać polowej, tylko wyjściową.
1 listopada! Raz poszedł wosk od znicza i koniec...


To tez przezywalem rolleyes.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sylwka 09/10 gdzieś o godzinie 20.00 przystawiłem HE0208 blisko kurtki odpaliłem i paląca się siarka powypalała mi kurtę, widać to bardzo mamusia jak zwykle szał no cóż pamiątka jest. W tym roku jeszcze w niej chodzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Ale zauważyłem ze te białe okruszki robią się tylko od draskowców a od lontowych czegoś takiego nie ma prawda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jedną kurtkę miałem popaloną, teraźniejszą mało, parę białych punkcików. A te białe "okruszki" głównie są od draskowców ale gdy lont będziesz zbyt blisko trzymać to może też ale nie aż tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fakt ;D Troche białych "okruszków" które jak sie zdrapie to nic nie ma, a matka tak histeryzuje jak bym się podpalił.. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu - Wojna na rzymskie ognie, WYBUCH PETARDY W MOJEJ KURTCE I JAZDA DO SZPITALA PRZEZ MIESIĄC.Więc jak myślicie? Była przypalona czy nie?;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rok temu - Wojna na rzymskie ognie, WYBUCH PETARDY W MOJEJ KURTCE I JAZDA DO SZPITALA PRZEZ MIESIĄC.Więc jak myślicie? Była przypalona czy nie?;d

To rzymiak przebił ci tak kurtkę na wylot? Co to była za petarda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Admini lub moderatorzy... Nie usuwajcie mi postów -.-


NIC NIE PRZEBIŁO MI KURTKI OMG CZYTAJ UWAŻNIE -.- Płakać mi się chcę jak czytam posty 1/4 forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś umiał pisać to nikt nie miałby problemów ze zrozumieniem cię. Jak petarda mogła wybuchnąć w kieszeni, od zimna? Jedyne logiczne wytłumaczenie to to które przedstawiłem, bo większość kurtek ma zapinane kieszenie więc trudno mi sobie wyobrazić żeby tam ci ahtung wleciał, a piccolakiem trudno zranić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja tam biorę stare ciuchy strażackie od brata strażaka ,a poza tym mało kiedy coś przypale :)Czasem to w koszulce latam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...