Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierd.... żal nad żale na 17 produktów wypadło mi 7, jeszcze jaki pisałem ze sklepem to to miałem takie wrażenie że cię mają w d*pie i WK robią z łachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

ja pierd.... żal nad żale na 17 produktów wypadło mi 7, jeszcze jaki pisałem ze sklepem to to miałem takie wrażenie że cię mają w d*pie i WK robią z łachy


Ludzie dajcie sobie spokój,20% masz za free a ty tu jeszcze narzekasz,normalne chyba że TOP10 nie ma takiej ilość aby każdego zadowolić...kup coś nowego może będzie lepsze niż ci się wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja pierd.... żal nad żale na 17 produktów wypadło mi 7, jeszcze jaki pisałem ze sklepem to to miałem takie wrażenie że cię mają w d*pie i WK robią z łachy

Może trochę grzeczniej, zachowujesz się jak dziecko.
Po co tyle przeklinać to nie podwórko, tylko forum na którym obowiązują zasady, na fm brakuję kilku produktów z mojej listy, widzisz żebym przeklinał na forum?
I zadania zaczyna się z dużej litery!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro TOP10 bierze się na współorganizowanie WK to powinni się lepiej przygotować i na pewno by tego nie współorganizowali gdyby nie mieli z tego korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bym wziął udział we wspólnym kupowaniu ale niestety strona fm.pl zacina się i nie można już nic włączyć z tej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego ze ludzie się denerwują i pisza na forum ukazujac całą akcje Wk w negatywnym swietle. Niektorzy piszą kup coś innego, nie płacz, przeciez to nie ich wina. Moim zdaniem są to najbardziej idiotyczne posty w tym temacie. Jeżeli np. ja decyduje sie wziasc udzial w WK wybieram sobie produkty sumuje cene doliczam rabat itd to nie po to by teraz zamawiac cos innego.Mam prawo do wyboru produktów i nikt nie bedzie mi wybieral co mam kupic bo nie ma tego i tamtego.W gre tutaj wchodza pieniadze a przedewszystkim ludzie ktorzy nie sa pasjonatami.Co do calego sklepu to zdecydowanie dali ciala i smiesza mnie ludzie ktorzy ten sklep usprawiedliwiaja. Strona nie dziala, produktów nie ma, nie mozna nic kupic, bugi. Organizacja totalne dno. Wiedzac na jaka sume uzytkownicy kupia produkty musza byc przygotowani na taka ewentualnosc.Przeciez 60 osob w przeciagu 3 dni złozy zamowienia i to nie male.Zobaczymy jak to wyjdzie co ludzie dostana od kurierow i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic dziwnego ze ludzie się denerwują i pisza na forum ukazujac całą akcje Wk w negatywnym swietle. Niektorzy piszą kup coś innego, nie płacz, przeciez to nie ich wina. Moim zdaniem są to najbardziej idiotyczne posty w tym temacie. Jeżeli np. ja decyduje sie wziasc udzial w WK wybieram sobie produkty sumuje cene doliczam rabat itd to nie po to by teraz zamawiac cos innego.Mam prawo do wyboru produktów i nikt nie bedzie mi wybieral co mam kupic bo nie ma tego i tamtego.W gre tutaj wchodza pieniadze a przedewszystkim ludzie ktorzy nie sa pasjonatami.Co do calego sklepu to zdecydowanie dali ciala i smiesza mnie ludzie ktorzy ten sklep usprawiedliwiaja. Strona nie dziala, produktów nie ma, nie mozna nic kupic, bugi. Organizacja totalne dno. Wiedzac na jaka sume uzytkownicy kupia produkty musza byc przygotowani na taka ewentualnosc.Przeciez 60 osob w przeciagu 3 dni złozy zamowienia i to nie male.Zobaczymy jak to wyjdzie co ludzie dostana od kurierow i kiedy.


Rozumiem, że jak idziesz na zakupy do Reala czy innego marketu z listą zakupów to zawsze jest wszystko dokładnie to co chcesz, bo przecież sklep musi być przygotowany na każdą wielkość popytu. Jeżeli znajdujesz np. bluze w środe i po przemyśleniach decydujesz się na jej zakup to ona do soboty będzie za Tobą czekać.....Jasne, proponuje nie tracić czasu i w towary świąteczne (spożywka, prezenty) zaopatrzyć się już teraz, byś jeszcze bardziej się nie zdegustował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, że jak idziesz na zakupy do Reala czy innego marketu z listą zakupów to zawsze jest wszystko dokładnie to co chcesz, bo przecież sklep musi być przygotowany na każdą wielkość popytu. Jeżeli znajdujesz np. bluze w środe i po przemyśleniach decydujesz się na jej zakup to ona do soboty będzie za Tobą czekać.....Jasne, proponuje nie tracić czasu i w towary świąteczne (spożywka, prezenty) zaopatrzyć się już teraz, byś jeszcze bardziej się nie zdegustował.


To moze po prostu, zle zrozumielismy te Wspolne Kupowanie.. Jak to odebralem jako akcje specjalnie przygotowana przez sklep dla forum. A nie 'bedziecie brac co tam nam zostanie i tak macie 20% znizki'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problem ze stroną to niech wejdzie na fm przez Opere (zakładam że korzystacie z firefoxa albo explorera) Ja na co dzień używam firefoxa ale wczoraj jak mi strona nie chciała się wczytać to z pomocą przyszła Opera. Jeżeli ten sposób nie zadziała to nie wiem :P

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To moze po prostu, zle zrozumielismy te Wspolne Kupowanie.. Jak to odebralem jako akcje specjalnie przygotowana przez sklep dla forum. A nie 'bedziecie brac co tam nam zostanie i tak macie 20% znizki'.


Jest w tym trochę racji. Sklep mógł się lepiej przygotować. ALE... Robisz aferę w tym temacie, że nie ma kilkunastu produktów. Postaw się w sytuacji ludzi, którzy musza za 500zł przeżyć cały miesiąc. Oni muszą wybrać to czy kupią chleb albo zapłacą prąd. Jeśli sklep podwyższy ceny to muszą się z tym pogodzić. Ty kupujesz kilka głupich wyrzutni i robisz aferę, że nie wiem co... Vel się starał załatwił rabat nawet po odejściu Adriego. Piszę cały czas, że dojdą takie wyrzutnie i takie. Doceńcie to. Myślicie, że to łatwe? Ponq jest w tym też trochę twojej winy. Mogłeś zamówić o 00.00 w piątek i wtedy wszystkie produkty były.

Co do zacinania się FM. To normalne, że jak na stronie jest 150 użytkowników to strona tnie.
Polecam do przeglądania OPERĘ i CHROME. Używam ich na zmianę. Jak na jednej nie działa to na 95% przypadków w drugiej przeglądarce FM jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości zgromadzonego zapasu w sklepie fajerwerkimarket.pl to na kilka dni przed akcją wspólnego kupowania przyjechał TIR po brzegi wypełniony towarem, ale jako że sklep prowadzi działalność stacjonarną i zaopatruje klientów hurtowych jeden z odbiorców zamówił sporo towaru, więc postawcie się na miejscu sklepu.

Akcja wk, ktoś mówił, że fm musi mieć z tego korzyści i prawda bo na pewno ma i to nie ulega wątpliwości ale należy też spojrzeć że my też mamy z tego nie małe korzyści. Wy myślicie że wam się to należy jak psu buda. To że jest rabat i cała akcja wk to tylko zasługa sklepu i velibruma. a co do znikania produktów to po części wyjaśniłem dlaczego tak się dzieje, ale uzupełnieniem mojego posta jest jeszcze wcześniejszy w którym to pisze o oklepanych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest w tym trochę racji. Sklep mógł się lepiej przygotować. ALE... Robisz aferę w tym temacie, że nie ma kilkunastu produktów. Postaw się w sytuacji ludzi, którzy musza za 500zł przeżyć cały miesiąc. Oni muszą wybrać to czy kupią chleb albo zapłacą prąd. Jeśli sklep podwyższy ceny to muszą się z tym pogodzić. Ty kupujesz kilka głupich wyrzutni i robisz aferę, że nie wiem co... Vel się starał załatwił rabat nawet po odejściu Adriego. Piszę cały czas, że dojdą takie wyrzutnie i takie. Doceńcie to. Myślicie, że to łatwe? Ponq jest w tym też trochę twojej winy. Mogłeś zamówić o 00.00 w piątek i wtedy wszystkie produkty były.

Co do zacinania się FM. To normalne, że jak na stronie jest 150 użytkowników to strona tnie.
Polecam do przeglądania OPERĘ i CHROME. Używam ich na zmianę. Jak na jednej nie działa to na 95% przypadków w drugiej przeglądarce FM jest ok.


Nie robie zadnej afery, po prostu stwierdzam. Kazdy by sie zdenerwowal, jakby 3/4 jego planu poleglo w 1 dzien. Poza tym ja staram sie zrozumiec was (organizatorow) i sklep, wiec wy powinniscie tez zrozumiec nasze zdenerwowanie. Koncze udzielanie sie w tym temacie, bo wiem, ze teraz sie juz nic nie zmieni i nie ma co gdybac. Wierze, ze nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo. Sprawdze nowe produkty, bede mial czegos czego wczesniej nie mialem, moze produkty beda jeszcze lepsze..

Pozdrawiam.

PS Ostatnie moje pytanie, bo nie wiem czy czekac, czy zamawiac juz teraz - czy ktos z organizatorow jest w stanie powiedziec kiedy dojda te kostki MARS z triplexu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedzial pan housemdt ja zamowilem z bratem fajerwerki w piatek o 00:05 jakos tak moze puzniej i wtedy wszystko bylo i mam nadzieje ze nie bedzie afery ze nie dostane tych prdoktow.Bo mysle ze jak jest powiecmy 50 wyrzutni na skaldzie i jak ja zamawiam jedna to wtdy jest 49 i ta jedna jes przypisana do mnie zeby nie bylo afery ze dadza mi zamienniki.



P.S Sorry za bledy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej tak czy tak zamówię,ale szkoda,że nie ma 3/4 produktów.Wiem,wiem moja wina,mogłem zamówić wczoraj,ale...Ciekawe tylko ile osób się wyłamie z WK,szkoda,że nie można przesunąć na inny termin czy tam przedłużyć?No nic poczekam jeszcze,już chyba nic co zamawiam nie ubędzie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszka z tym brakiem towaru, dla gościa powinno zalezec aby jak najwiecej sprzedac towaru a tu takie braki tym bardziej wiedzial co bedziemy w szczegulnosci brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co z 76 osób zgłoszonych towar zamówiło 29. Zamiast 14 tys. zł póki co jest 8 tys. zł. Z tego co jest można naprawdę bardzo fajne zestawienia ułożyć, więc nawet jak nie ma części produktów, to zamówcie chociaż część!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co z 76 osób zgłoszonych towar zamówiło 29. Zamiast 14 tys. zł póki co jest 8 tys. zł. Z tego co jest można naprawdę bardzo fajne zestawienia ułożyć, więc nawet jak nie ma części produktów, to zamówcie chociaż część!



słabiutko nawet nie połowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak do takiej akcji przyłączają się niepoważni ludzie. U mnie odpadła 1/3 produktów które chciałem zamówić jednak z tego co jest ułożyłem inny stuff i sądzę że także będę zadowolony. O ile będzie kolejny raz to nie powinieneś Vel brać pod uwagę osób które zrezygnowały bo jak znowu będzie taka sytuacja to znowu będą wąty, kłótnie a tak udział wezmą tylko wiarygodni ludzie. Co do takiej sytuacji to byłem przygotowany. Żeby wszystko było jak należy to trzeba by było taką akcję przeprowadzić wcześniej, ale według mnie nie ma na co narzekać ;)

PS.
Miałem zamówić za 225 zł ale zamówiłem za 275 zł (bez bonusu) ponieważ jeszcze kolega się dołączył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaralem sie w WK, bo zamowilem prawie za 2 razy wieksza kwote niz deklarowalem. Mialo byc 500 zl, ostatecznie wyszlo ponad 900 (oczywiscie bez bonusu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O ile będzie kolejny raz to nie powinieneś Vel brać pod uwagę osób które zrezygnowały bo jak znowu będzie taka sytuacja to znowu będą wąty, kłótnie a tak udział wezmą tylko wiarygodni ludzie.




Mówiłem o tym już przy ubiegłorocznym wk jednak wtedy na całą akcje było parę osób a nie ponad połowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że osoby które nie zakupiły nic a deklarowały się powinny dostać ostrzeżenie i zakaz na promocje i na udziały w konkursach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że osoby które nie zakupiły nic a deklarowały się powinny dostać ostrzeżenie i zakaz na promocje i na udziały w konkursach.



Bardzo dobry pomysł!! Będę wnioskował o jego wdrożenie w rzeczywistość

Jeżeli ma ktoś jeszcze pomysł na "udupienie" ich to proszę na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jutro się dowiem czy wysłali paczkę, jeśli tak to w środę będzie u mnie ;) Chciałem podziękować forum za zorganizowanie wk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musze się wycofać , bo moje fundusze grubo się zmieniły i nie mogę wydać na fajerwerki. Jeżeli nie będę mógł z wami zamawiac to trudno . Ale 170zl które deklarowałęm to ,aż tak wielka strata nie jest .

PRZEPRASZAM...

// Raz by wystarczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh,ja nie wiem czy nie poczekać i nie kupić jak dojdzie nowa dostawa,poza WK:(Po prostu zbyt dużo rzeczy zabrakło,za co winie tylko sam siebie,a zastąpić większość zamiennikami,które mogę dostać u siebie po nieco wyższych cenach...
Bardzo brakuje jakiejś kątówki nawet nie mówię o JW90,ale coś w podobnej cenie by się przydało.Dla człowieka,który ma mały budżet,nie lubi niespodzianek to duża strata(tak liczyłem na Condora,JW90 marzyłem o JW4055).Mam czas do 00 jak nie w WK to poza,na pewno zamówię coś na FM.
Proszę nie myśleć,że jestem kolejnym matołem,który z powodu braku "Marsa" nie weźmie udziału w WK!Poza tym dziękuje wszystkim za taką akcję,wiem,że jest to nie lada wyzwanie i potem przez takich frustratów(siebie też mam na myśli :angry: )szlak was trafia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...