Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 2010/2011


Gość karmel5061

Pytanie

Gość karmel5061

Cześć,układam sobie plan fajerwerków które chcę kupić w sklepie FM,niestety dysponuję tylko kwotą ok.200zł (z przesyłką),będę zamawiał pod koniec listopada (wiem ceny będą większe) na razie myślę o takim czymś:

2ueqkwj.jpg

Co o tym myślicie?Wychodzi +/- 180zł

karmel5061

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak za zaledwie 180zł. To plan naprawdę całkiem całkiem. Duża różnorodność produktów, za małą cenę. Same produkty też ciekawie dobrane. Chyba możesz śmiało zamawiać. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No no, Nieźle wydaje mi się że możesz śmiało zamówić.
Jedyna moja uwaga to ja bym dodal z 5 paczek piccolo, bo tak to się zanudzisz :P ale jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzuć:
FP3X
TXB611
P7043
TXB800

Wszystko wyżej miałem i jest wiele produktów lepszych od nich. Za zaoszczędzone 44 zł kup:
2520 Purple Tail
U31439 Lily Magnolia
SM2126 Macrocosmos III
SM9833 New York

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zadziwil mnie kompletny brak rakiet. Zadnych nie chcesz? Nie ma tez akcesoriow do zabawy, typu karabinki, kulki z craclingiem, baczki... Wywalil bym jedna wyrzutnie lub FP3X i wzial kulki, rakiety, i cos do zabawy oprocz kulek. Nie ma tez fontanny. Wywal wyrzutnie i FP3X obie najlepiej i zrob jak mowie, no chyba ze to kupisz w supermarkecie, sklepie itd przed Sylwestrem.


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Wyrzuciłbym TXB800, kamikadze
lepiej kupić KONGO - FC3001
+ tak jak pisze veli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzuciłbym TXB800, kamikadze
lepiej kupić KONGO - FC3001
+ tak jak pisze veli


Nie radze wyrzucac kamikadze nawet jesli bedziesz mial rakiety to ci sie przydadza, a tym bardziej jesli nie bedziesz ich mial. Kamikadze to swietne motyle.
Chociaz konga sa fajne ale to tylko mowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Pierdoły kupiłem w Hurtowni...Dzięki za obfite rady zrobię tak jak mi radzicie dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamiast tych rzymiaczków(bo są fatalne) kup z 5paczek piccolo(dla zabicia nudy :P ) oraz JF66,a zamiast tych rakiet dołóż 1zł i kup 2xJR04 bo są bardzo dobre :) I już nie trzeba nic zmieniac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisał, że galanterię kupił już wcześniej, więc po co ma jeszcze dokupywać K0201? Ewentualnie możesz zamienić T0519N na 2x JR04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok,a co myślicie o FP3X jedni mówią że dobre inni ze do du*y



Nie sa zle, ale bardziej sie oplaca kupic FP3/New.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja porównał bym je raczej do P003A Żuków naprawdę minimalna różnica na korzyść FP3x


No nie przesadzaj, zuki nie maja podjazdu do krachmenow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym ich w ogóle nie porównywał bo to 2 rodzaje huku, fp6 i fp8 to huk przypominający piorun a fp3x to huk basowy. Lecz jeśli miałbym te 2 petardy porównywać powiedziałbym ze fp3x mają bliżej do fp6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Dzięki,ale mam jeszcze jedną sprawę - trochę się boje zamawiać na FM!Naczytałem się ze fajerwerki są zniszczone pełno zamienników i że paczki są opóźnione czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamawiałem tam już kilka paczek i nie było mowy o żadnych zamiennikach a paczka przychodziła najwyżej 4 dni po wysłaniu przez firmę, kurier dzwonił przed doręczeniem paczki za każdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Piotrek zwróć uwagę na to, że te ceny są teraz... do tego czasu gdy Ty będziesz chciał zamawiać mogą znacznie wzrosnąć i zepsuje Ci to cały stuff :S nie jestem pewien... najlepiej dopytaj się kogoś bardziej zaawansowanego ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...