Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie jakiekolwiek pytania w sprawie produktów w sklepie, wysyłki itp.

To piszcie im na ich numer gadu-gadu : 2510607

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że patrzyłem dzisiaj na ich ofertę i się zawiodłem , bo zrobili aktualizacje i kilka rzeczy które planowalem kupić już nie ma :(:(:( i muszę od nowa kompletować stuff ;) Usunęli : Bora Bora, Exclusive collection, jw 90 i wiele innych super wyrzutni :(:( Zresztą sami zobaczcie :P
Teraz mi drożej stuff wyjdzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te produkty powrócą? bo np black cat 1 czy 2 tygodnie temu zniknął i nie wiem czy jeszcze będzie.

#down: to żal zamiast dodawać produkty tego triplexa to by nie wywalali wyrzutni jorge'a np jw90 i bora bora chociaż miałem red peony z triplexa (dałem 8 zł) i była bardzo ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeprowadzają tam jakąś modernizację. tzn. będą wrzucać jeszcze wiele innych produktów (także nowej firmy Triplex) a co do starych produktów, które już były to myślę, ze powrócą. Przecież zawsze lepiej mieć większy asortyment niż mniejszy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Mpi ale wolałbym żeby dali więcej jorga a nie triplexa czy tam komety bo co jorge to jorge ;) A wiadomo już chociaż jakie będą dodawać i w jakich będą cenach??
P.S Jest tam też pare wyrzutni Tropica (np. Joker i inne)
Wygląda na to że jak do końca tego roku wprowadzą nowe rzeczy i przywrócą JORGA (modle się o to :evil: :twisted: ) to będzie to najlepszy sklep internetowy z fajerwerkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już chociaż jakie będą dodawać i w jakich będą cenach??


Dowiemy się o tym dopiero jak ewentualnie wprowadzą nowe produkty.

To samo tyczy się produktów Jorga.

Wygląda na to że jak do końca tego roku wprowadzą nowe rzeczy i przywrócą JORGA (modle się o to :evil: :twisted: ) to będzie to najlepszy sklep internetowy z fajerwerkami :P


Jak dla mnie jest tam za drogo.
Zawsze idzie się dogadać ze Sławkiem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepik bardzo fajny, ale szkoda, że wycofali (przynajmniej jak na razie) wyrzutnie Black Cat więc napisałem do nich:
Ja: chciałbym się zapytać dlaczego nie macie już w ofercie wyrzutni Black Cat?
Oni: dzien dobry...niestety nie mamy juz na stanie tej wyrzutni..dzis jeszcze bede wiedzial czy jest mozliwosc sciagniecia jej dla Pana...pozdrawiam
Ja: (po pewnym czasie) I jak, będziecie mieli wyrzutnie Black Cat?
Oni: nie niestety nie jestesmy w posiadaniu tej wyrzutni..jak rowniez nasi dostawcy
no, ale myślę, że w końcu będą ją mieli tak jak mpiwowski napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam moim zdaniem to najlepszy sklep internetowy dlatego kupuje w nim stuff super ceny i miła obsługa jak ktoś chce to dam fotki magazynu i jak by ktoś chciał jakies info np czy dawają gratisy to piszcie bo jestem z ich sklepem w stałym kontakcie :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem oplaca sie tam kupowac bo to jest najtanszy i najlepszy sklep w internecie wiec postanowilem ze zamowie tam swoj stuff :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo^^

Czy nie sadzicie ze ostatnio tam niekotre rzeczy troche potanialy ? np. kulki dymne a motylki podrozaly ? pytam sie bo przez jakis czas nie mialem dostepu do neta i juz nie pamietam cen

pzdr ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka informacji
-w lipcu dojdzie bardzo wiele wyrzutni z jorge jak np. Black Cat,JW90 i wiele innych
-ciągle są uzupełniane liczne ilosci wyrzutni z triplexa i musze powiedziec że to nie jest wcale taka zła firma dostalem wyrzutnie Gemini <za darmo> xD i efekt podobny do Marsa.
-Będzie nowy dostaca więc fajerwerki będą tańsze ale jeszcze nie wiadomo czy nie będą troche wyższe ceny ponieważ w chinach są pewne problemy ale nie moge tego powiedziec xD (jak ktoś chce sie dowiedziec to pisac na gg) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A wiesz może po ile bedzie black cat bo zamierzam go kupic na sylwestra ?


Bez urazy ale ten post był niepotrzeby mogłeś się mnie na gg zapytać no ale jak już napisałeś to odpowiem cena bedzie około 70 zł chyba że mnie ladnie poprosisz to ci za 60 złatwie :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

UWAGA !!!!!!!!!!!! DZIęKUJEMY ZA OPINIE jakie otrzymujemy na temat sklepu www.fajerwerkimarket.pl

WPROWADZILSIśMY NOWE PRODUKTY FIRMY MAXSEM.
PRZETESTOWALIśMY WARTE POLECENIA . CENY SUPERPROMOCYJNE.
FILMIKI WPROWADZAMY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uzytkownika MARTINTOP mam pytanie w sprawie zestawow do samodziego odpalania czy da sie do tego ukladau dopasowac idealnie jakas muzyke jak tak to prosze o odpowiedz i jeszcze czy macie moze film tych zestawow nr 1 i nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do mnie przyszło właśnie zamówienie z tego sklepu.
W paczce przyszły:

Wyrzutnie:

JW04 Uran
JW05 Pluton
JW06 Kasjopeja
JW07 Mars
JW21 Comdor
TB47 Little Stars
GP497 Cool Enchanter
GP498 Red Military
P7001 Metal & Sonic
P7014 Rapid Saturn

Rzymskie ognie:

T6237 Multicolour 15 shots

Oraz artykuły różne:

JF26 Junior Fontain
P0007 Szalone Pszczółki
P0003A Żuki

Zapłaciłem 174 zł z wysyłką kurierem.

t_DSC02267m_2c062bc.jpg

Jako gratis otrzymałem takie wyrzutnie

t_DSC02268m_40ba282.jpg

Przesyłka dotarła w 2 dni od wysłania. Więc sklep godny polecenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że jest tam promocja a ja niestety pieniądze będę miał dopiero 20 września ;( Szkoda,bo po tych cenach to kupiłbym tam cały mój stuff, a tak to zostaje mi tylko speed-fajerwerki ;/ Chociaż jakbym dostał jakieś gratisy, to może warto... mam jeszcze prawie miesiąc na przemyślenia, muszę się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ? :D To ja chyba dostałem kurzej ślepoty, ale pytałem się gości to powiedzieli, że ceny pozostaną takie do końca sierpnia, więc nic to nie zmienia ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za np. kilogram płaci się np. 25 zł.
Złóż zamówienie, a koszt wysyłki będziesz miał wyświetlony pod zamówionymi produktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już pisał na tym forum ze to zależy od wielu czynników nie koniecznie od kwoty zamówienia, ja przykładowo dostałem wyrzutnie wartą 20 PLN przy zamówieniu 145 PLN. Nie ma od tego reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...