Skocz do zawartości
cinek609

fajerwerkimarket.pl

Polecane posty

Szczerze to po filmie nie wiem w ogóle o co ten hałas ? Przecież wszystko jest wporzadku z twoimi fajerwerkami wiec o co chodzi ?

Właśnie zobaczyłem ten filmik i nie wiem chłopie o co Ci chodzi..nie będę już pisał o kwocie zamówienia bo ona pewnie nie przekroczyła 50 zł. Dla mnie jesteś zwykłym Polakiem cebulakiem robiąc o takie coś aferę..

Zamowił pare paczek diabełków a robi afere jak by zamowił za 5tys i połowa produktów przyjechała by skasowana ... Polaczki cebulaczki...

A to nygus jeden :) Bezpodstawnie robi dymy i podnosi błahy problem do niewyobrażalnych rozmiarów. Przez takich nygga jak on sklep stawiany jest w złym świetle. I jeszcze przeprosiny? Skandal!

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Jednak Arkadym po tym jakie ty robisz błędy w pisaniu to nikt Cie poważnie nie będzie traktować.

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii.

Ale zastraszanie na Fb pracownika z owego sklepu to kto tu jest cebulakiem że nawet słowa przepraszam nie potrafią napisać .

Nie ważne na jaką sumę było zamówienie i co było zamawiane liczy się podejście do klienta którego tutaj za brakło.

Jak to ktoś napisał parę postów wyżej

czy to pojedynczy przypadek czy nie to niema znaczenia... jak dla mnie liczy się podejście do klienta - a z tym było słabo!!

A wam dzieci co obiecali ze tak bronicie sklepu paczkę zimnych ogni ha ha ha ha

Nie ja usuwałem posty na FB jak pojawiła sie nie wygodna opinia świadczy to o sklepie .

FM numer jeden z podejściem do klienta i teraz już wiem nikt tego nie przebije.

Pozdro dla kumatych

A reszta niech broni sklepu na gratis PACZKĘ ZIMNYCH OGNI . HA HA HA HA

Nie przesadzaj już . Obejrzałem film i nie ma się do czego przyczepić. Bynajmniej ja bym się nie przyczepił do tak zapakowanej paczki jak dostałeś Ty.

Jedynie to faktem jest, że sklep nie zachował się zbyt profesjonalnie usuwając posty ( jeśli to prawda )

Mi obiecali gruszki na wierzbie i sorosowe srebriniki.
Robisz niepotrzebny zamęt.

Tak jak poprzednicy napisali nie wiadomo o co ta afera.Paczka wyglada na dobrze zapakowana.A odnosnie usuwanych postow jesli faktycznie mialo to miejsce to slabe zachowanie.Jednak nie wiadomo co ty do nich napisales i moze to nie byly kulturalne slowa dlatego usuwali.A odnosnie tego "przepraszam" to nie rozumiem za co :) A moze to chodzi o gratisy ze nie dostales albo za malo dostales bo cos strasznie sie ich uczepiles i wypominasz i dlatego ta cala afera?I cytujac "A wam dzieci co obiecali ze tak bronicie sklepu paczkę zimnych ogni ha ha ha ha " nie znasz ludzi a tak piszesz jesli miales takie samo podejscie piszac reklamacje do sklepu to sie nie dziwie jesli faktycznie zareagowali tak jak mowisz :)

Czy zawsze musi być coś nie tak? Dostałem niepełną paczkę, zamówienie za 175zł. Dostałem gratis 10% zamówienia a nawet ponad bo jeszcze 4 rzymiaki komodus, ale jest jedno ale w paczce nie ma zestawu rakiet PERFECT najdroższego ze wszystkich rzeczy. Napisałem na maila i facebooka, czekam na odpowiedź i zobaczymy jak to się dalej rozwinie. Paczka ma na długość 72cm gdzie jedna rakieta ma z danych na ich stronie 71,5 także nawet nie wiem czy by się to w paczce zmieściło. Zdam relację jak zachowa się teraz sklep bo nie powiem, trochę mnie ta sytuacja wkur*iła.

Miał ktoś podobny problem?

Jak na razie to są jakieś jaja, wiadomości na dwa różne maile i na fejsie - brak odpowiedzi. Dzwoniłem pod numer ze strony (tutaj się przynajmniej dodzwoniłem) zapytano mnie czy wysyłałem maila itd. powiedziałem, że tak a osoba która odebrała odparła na to, że szef się tym zajmie, dalej zapytałem czy jak to ogarną, to czy dojdzie ta zaległa rzecz przed sylwestrem - rzekł, że tak. No to czekam, bo osobiście bardzo w to wszystko wątpię.

Jak widać wystarczy jedna negatywna opinia a już sypią sie kolejne .A to jest kropla w morzu bo ilu nie zadowolonych nie napisze opinii bo nie wiedzą ze jest taka strona.Piter221 jestem ciekaw czy doślą ci ta rzecz szczerze wątpię .

Fire798 takie podejścia z strony sklepu nigdzie nie widziałem i nigdzie nie spotkałem.Bo jak nazwać obrażanie kogoś na FB czy tez pisanie kłamstw jeśli nie zna się faktów.

I pierwsze sie spotkałem ze piszesz do kogoś grzecznie kulturalnie sklep odpowiada " proszę więcej zdjęć " dostali zdjęcia i cisza mija niecała godzina i wszystko usunięte zdjęcia i wszystkie posty .Przecież sami napisali ze chcą więcej zdjęć i co prawda ich przerosła mało tego niby pracownik owego sklepu wyzywa i obraza klienta ciekawe czy własciciel sklepu o tym wie .

FIRE798 co ty na to jeszcze mam ci napisać jak zachował się sklep.

Proszę tylko o jedno jeśli ktoś nie wie jak zachował sie sklep niech nie pisze bzdur.

P.S.

Wiszą mi te ich gratisy ,czy tez folia stretch chodziło mi tylko to jak zachowa sie sklep i czy wyjdzie z tego z twarzą .NIESTETY NIE DALI RADY I NAPRAWDĘ KIEPSKO TO WYGLĄDA Z ICH STRONY .Po nowym roku kolejne zamówienie ale już w innym sklepie zobaczymy sprawdzimy kolejny sklep .

Wszystkim użytkownikom forum zycze wybuchowego nowego roku i zadowolenia z zakupów pozdro

Okej a więc tak, brakujące rakiety Perfect dziś dostarczył kurier. Wszystko dobrze zapakowane. Jedynie na prawdę kontakt 2/10, może są aż tak zajęci bo okres przedsylwestrowy, ale bez przesady żeby przez cały ten czas człowiek był w niepewności czy ktokolwiek tą reklamację przeczytał, czy ktoś się nią zajął, niby masz słowo, że zostanie zrobione ale żadnego potwierdzenia e-mailem, żadnego numeru przesyłki i zastanawiasz się czy zapomnieli czy co. Nikt na maila nie odpisuje, na facebooku nie da się dogadać bo odpiszą raz na dwa dni, no ale rakiety są na miejscu i to jest najważniejsze. Wpadki zdarzają się najlepszym, ale ten kontakt z kupującym trzeba by było poprawić.

Niestety w tej chwili nie ma możliwości zamówień za pobraniem.

Jak będzie coś ciekawego to i przelewem mogę zapłacić ale narazie nic nie ma

Kolejna paczka z tego sklepu do mnie dotarła i co mogę powiedzieć? Wysyłka w dniu zaksięgowania płatności, dostawa kurierem DPD. W zabezpieczonych z zewnątrz kartonach można znaleźć wypełniacze przestrzeni, a każdy z produktów owinięty czarnym streczem. Gratis w wysokości 10% wartości zamówienia, zgodnie z promocją.

Na minus, wulkan B5 Extreme uszkodzony, ładunki w środku latają luzem, ale na szczęście lonty nienaruszone, więc nie będę spinał dupki, bo można to samemu naprawić. Tyle :cool:

Dostawa DPD? czy firma może potwierdzić że wszystkie paczki wysyła już DPD a nie PatronService który gubi baczki i bez przyjazdu daje avizo? Jeśli tak to wielki plus dla sklepu ;D

Potwierdzam, u mnie też dostawa Kurierem DPD, sprawdziłem jeszcze dla pewności w wiadomości mailowej :). Kolejne zakupy w sklepie i jak zawsze wszystko ok., w paczce sporo wypełniacza przez co wszystko było sztywno i nie latało po paczce. I oczywiście wszystko zafoliowane :laugh: . Na spory + fakt, że zwrócili uwagę na prośbę z uwagi do zamówienia, za co dziękuję :wink: .

Ogólnie ok. Karton trochę byle jaki bo posklejany z kilku różnych ale jakoś się to kupy trzymało. Każda wyrzutnia zapakowana w stretch. Dostałem dwa fajne gratisy.

Jeszcze Można się Załapać na tanie Jorge i Gratisy 10%

thumb_163-eloelo.png

thumb_161-jedennnnnnnnnnnnnnn.png

thumb_162-konkurs.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się