Skocz do zawartości

Co zrobić kiedy was złapią na odpalaniu?


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jak odpalalem fajerwerecki w parku to zlapala nas jakas baba. Kolege zlapala doslownie, bo przewrucil mu sie rower jak w biegu wsiadal i upadl. Spawdzalismy przedtem czy nikogo nie ma ale my czwiczylismy synchronizowanie wiec to troche trwalo. To moze sie powtorzyc a ja nie zamierzam rezygnowac z odpalania przez caly rok wiec napiszczie co zrobic kiedy juz widzicie ze ktos idzie a lonty sie pala, i wtedy kiedy paru ucieknie i paru zostanie. Wogole napiszczie wszystko na temat takich sytuacji.
Dzieki ;)





Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robic?No to jest jasne że ten kto zostanie to musi się wyrwac z pod szponów moherów i w nogi,bo czeka go mandacik... :D a najlepiej to nie odpalac
xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, jak już odpalać to z dala od cywilizacji. Natomiast jeśli ktoś chciałby się z Wami szarpać to już jesteście na wygranej pozycji, bo tym zachowaniem narusza waszą nietykalność cielesną. Dotknąć i to dosłownie ma Was prawo policjant albo strażnik miejski i wtedy dostaniecie mandat Wy lub wasi rodzice (w zależności od wieku), a że mochery drą japy to już ich sprawa, jak nie zgłoszą sprawy na policję to mogą wam naskoczyć... póki co żyjemy podobno w pańswie prawa, w którym do jego egzekwowania zostały powołane odpowiednie organy a nie społeczny komitet poparcia JK i radia co ma ryja...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie szczypię jak odpalam to odpalam czasem ktoś coś ma ale jak się nie zwraca uwagi to często odpuszcza a jak już ktoś podchodzi to się kulturalnie odchodzi nie zwracając uwagi a jak policja rusza to my też w nogi jak umiesz skakać i biegać to bez problemu uciekniesz policjantowi ja mam zawsze dwustronna kurtkę (zimą) że mnie już nie rozpoznają a poszukiwać nie będą bo nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
Dzisiaj jak odpalalem fajerwerecki w parku to zlapala nas jakas baba. Kolege zlapala doslownie, bo przewrucil mu sie rower jak w biegu wsiadal i upadl.

hahaha nie moge xD
rzecz jasna że trzeba sie wyrwać ;)


Dobry temat, osobiście miałem wiele sytuacji z wiązanych z przypałem sprawa jest krótka ludki się prują oleweka.. jeśli wyższa służba na choryzoncie xd to szpula po co mi mandat <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak: uciekam ile wlezie :D (tak aby nie pogubić fajerwerek) a gdy jakiś moher etc. złapie kumpla to staram mu się pomóc ;) odepchnąć konfidenta itp. ;) byle by zbytnie nie pyskować żeby sprawa nie poszła na 997 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy :P Tak ciężko strzelać na własnym terenie? Jak mieszkacie w bloku to pojechać gdzieś na działkę lub na wieś i walić ile wlezie. Tam nikt was ganiać nie będzie bo to by było wtargnięcie na cudzą posesję bez pozwolenia (czyli można beknąć za to). Najwyżej co mohery będą się drzeć i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no to róbcie sobie co weekendowe wyloty za miasto i zamiast 1 motylka 2 rakietek 3 picollo odpalcie więcej i tyle, myśle że te 7 dni wytrzymasz


Ale to chodzi o odreagowanie od szkoły lub pracy ;D

lepiej co troche z kumplami pochodzić i postrzelać niż raz w tygodniu ^^

Ja gdy chcę strzelać to łaże po całym mieście i strzelam, a jak mocniejsze walenie to do parku lub na działki :D
(U mnie 997 i straż miejska nie chodzi.)


A jak moher cię zaczepi to wołaj "gwałciciel!, gwałciciel!", chociaż w tych czasach to nie działa ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gorsz sprawa, często stoi "mobilny" komisariat na osiedlu.
A tak to sprint (na wf jestem wolny, ale jak przyjdzie co do czego, to dostaję TURBO) ile wlezie jak najdalej od miejsca odpalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w większości województw nie ma zakazu strzelania w miejscach prywatnych, a w miejscach publicznych można strzelać 31 grudnia i 1 stycznia. Mieszkam na podkarpackim, więc jakby ktoś miał do mnie wątpliwości, to pokażę mu rozporządzenie wojewody i mam po kłopocie.
Jeśli nie wiecie, czy w Waszym województwie można strzelać w miejscach prywatnych wstawcie w google:

rozporządzenie wojewody w sprawie ograniczenia używania wyrobów pirotechnicznych na terenie województwa (nazwa województwa)

np: rozporządzenie wojewody w sprawie ograniczenia używania wyrobów pirotechnicznych na terenie województwa lubelskiego
http://www.belzec.pl/index.php?aktualnosci,228,0,pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak wy mało laty to czemu jak jest was kilku to nie pomożecie temu kogo złapią mohery??
Świetnym pomysłem może być też darcie się w niebo głosy o pomoc że złapał cie jakiś zboczeniec :D Ciekawe po jakim czasie cie puści ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

[quote name='hl1030' date='09 listopad 2010 - 15:07' timestamp='1289311642' post='62393']
hmmm jak wy mało laty to czemu jak jest was kilku to nie pomożecie temu kogo złapią mohery??
Świetnym pomysłem może być też darcie się w niebo głosy o pomoc że złapał cie jakiś zboczeniec :D Ciekawe po jakim czasie cie puści ??
[/quote]

Na pewno bardzo szybko xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm jak wy mało laty to czemu jak jest was kilku to nie pomożecie temu kogo złapią mohery??
Świetnym pomysłem może być też darcie się w niebo głosy o pomoc że złapał cie jakiś zboczeniec :D Ciekawe po jakim czasie cie puści ??



Lepiej krzyknąć "krzyż kradną" xD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Lepiej krzyknąć "krzyż kradną" xD.


Haha albo ze Rydzyk jest po drugiej stronie ulicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa tematu jest raczej prosta :D.
[b]1.[/b] Jeśli strzelasz dla własnej satysfakcji - idź do jakiegoś mało gęstego lasu, albo na polane i strzelaj ile wlezie, bo tam raczej nikt nie będzie się o to denerwował.
[b]2.[/b] Jeśli strzelasz, bo lubisz wkurzać ludzi to rób to w centrum miasta, ale od razu trzeba liczyć się z tym, że raczej napewno ktoś zwróci Ci uwagę, no i powiadomi kogo trzeba ;).

Osobiście lubie obydwie opcje :D, jednakże bardziej preferuję pierwszą. Troche dalej od domu, ale "bezprzypałowo".

[size="1"]A tak wgl to przed sylwestrem strzelać jak najmniej. Przecież te dwa dni są tylko dlatego magiczne, bo możemy robić to co tak naprawdę kochamy (przynajmniej większość z nas), a jeśli możnabyłoby strzelać codziennie to te 2 dni: 31 Grudzień i 1 Styczeń straciłyby sens... ;)[/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Janek_92' date='09 November 2010 - 16:12' timestamp='1289315533' post='62407']
Sprawa tematu jest raczej prosta :D.
[b]1.[/b] Jeśli strzelasz dla własnej satysfakcji - idź do jakiegoś mało gęstego lasu, albo na polane i strzelaj ile wlezie, bo tam raczej nikt nie będzie się o to denerwował.
[b]2.[/b] Jeśli strzelasz, bo lubisz wkurzać ludzi to rób to w centrum miasta, ale od razu trzeba liczyć się z tym, że raczej napewno ktoś ja mam takie jedno miejsce gdze mozna strzelac zawsze,jak cos mam to tam ide.jednak na osiedlu tez zdarzy sie strzlic i nikt z tego powodu problemu nie robi .czasmai jakies babcie ale to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jakby mnie ktoś złapał to bym mu powiedział: wymoderowano

PROSZĘ O WIĘKSZĄ KULTURĘ WYPOWIEDZI!!!

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat... ale dobra :)
Na pewno byś tak nie powiedział to po pierwsze...
Troszkę szacunku dla osób starszych oczywiście w każdy inny dzień oprócz 31 i 1 stycznia wtedy jestem nerwowy jeśli ktoś ma problem że strzelam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Co zrobić kiedy was złapią na odpalaniu?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...