Skocz do zawartości

Kaufland


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam rakiet Thunder Rocket z Kauflanda. Ceną i rozmiarem mogą przypominać Besty DR02 lecz sie do nie umywają. Wysokość lotu i "efekt" żałosne. Kasa wyrzucona w błoto!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Waszych sklepach wygląda sytuacja z towarem, jest wszystko dostępne czy są już braki?

Pytam bo wypłata ostatniego na konto wchodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Te rakiety 2,5" to są w ogóle w jakiejś gazetce Kauflanda? Czy po prostu w niektórych sklepach wystawili co zostało z zeszłego sezonu? Jutro będę przejeżdżał przez Gdynię i nie wiem czy tam będą bo z gazetki wynika że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Te rakiety 2,5" to są w ogóle w jakiejś gazetce Kauflanda? Czy po prostu w niektórych sklepach wystawili co zostało z zeszłego sezonu? Jutro będę przejeżdżał przez Gdynię i nie wiem czy tam będą bo z gazetki wynika że nie.

Tez chcialem kupic ale okazalo sie ze jest jakis podzial od kilku lat na miasta/województwa ogolnie mowiac lipa i szkoda ze w Kauflandzie nie postawili całkowicie na Europyro bo Hestia przy tym to sie chowa ( nie wspominam o Jorge itd...)

 

Szkoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Euro Pyro jest na południu na północy dali gównianą Hestię. Nie mogą tak robić swoim klientom, trzeba napisać list intencyjny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaufland w tym roku nie zamówił od Europyro świeżego towaru, tylko do dziś sprzedają to co zamówili w 2013 roku. Pewnie dlatego w co raz wiekszej ilości sklepów wystepuje Hestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to że u mnie nie było hestii a było europyro a co najlepsze z gazetki było niecałe 50% towaru, oczywiście 27 grudnia około godziny 10. Niemożliwe jest raczej to żeby ktoś wykupił wszystko w takim tempie. Kobita tłumaczyła mi że tyle w tym roku dostali. Jestem ciekaw co za tym stoi, czy oni rzeczywiście trzymają piro w swoich magazynach przez cały rok? Bo skoro w tamtym roku miałem też EP a w tym roku były identyczne produkty które sie pokrywały z zeszłorocznymi, a gazetka była identyczna? Ktoś może pracował u nich i wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lidlu było jakieś 30% towaru i to uwaga... przez cały czas trwania oferty. Nawet nie chciałem wchodzić w dyskusję z obsługą, tylko po prostu pojechałem kilka km dalej do następnego Lidla, w którym już wszystko ładnie było wyłożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Kaufland, wybrany market: Toruń. Patrzyłem też na inne miasta, szczególnie południe i chyba to samo, ktoś może potwierdzić?

 

http://screenshooterusnortheu.blob.core.windows.net/engine4files/ffbaqcvbmjhqypzpqwmwxydahmnobylkjswfzfiypdanckesmecapapfpaklmuqbwmzxsmqsdzgeuducsjuzgcqkmuoptojakmdb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa a liczylem na Shell rakiety od Europyro .. Widze ze wiekszosc sklepow w tym roku na Hestie polecieli. OBI, MAKRO , wychodzi ze jeszcze Kaufland...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa a liczylem na Shell rakiety od Europyro .. Widze ze wiekszosc sklepow w tym roku na Hestie polecieli. OBI, MAKRO , wychodzi ze jeszcze Kaufland...

 

W Makro zawsze była Hestia, jest i będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaufland od wieki wieków (bynajmniej mój) ma samą Hestie. Makro tak samo, Obi w tym roku chyba zmienili asortyment na Hestie tak to zawsze też był Keller. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że będzie. Ale to zależy od regionu. Dla przykładu, W moim najbliższym Kauflandzie w Krotoszynie (Woj. Wielkopolskie) regularnie pojawia się właśnie Europyro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

południe kraju europyro a północ hestia w tym roku

 

Ja jestem na południu i mam Hestie, a co roku było europyro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem na południu i mam Hestie, a co roku było europyro.

Pisałem wczoraj do kauflandu i dziś dostałem taką odpowiedz.a są już u ciebie na sklepie fajerwerki czy tylko w ulotce te 3 z hestii widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj do kauflandu i dziś dostałem taką odpowiedz.a są już u ciebie na sklepie fajerwerki czy tylko w ulotce te 3 z hestii widziałeś?

 

Widziałem gazetke i pytałem w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...